Source
Думки, про які ніхто не питав | Оце вот запитали мене в інстаграмі, чи рекомендую я хлопцям 18-22 рокі...
9 250 Views/Reach
2025-09-04 06:53
Message №707
Оце вот запитали мене в інстаграмі, чи рекомендую я хлопцям 18-22 років виїхати з країни. Тому що, я лайкошмара, і хоч моя думка нічого не значить, але я її вважаю дуже важливою, поділюсь ще роздумами з вами.Пре-реквізити: думка людини, яка виїхала НЕ дуже має мати вагу. Так само як і думка людей, права яких не обмежуються :)Тепер повернемось до думки. Я щиро думаю, що хлопці 18-22 років мають скористатись можливістю поїхати за кордон. Як і з любою людиною, яка виїжджає за кордон - вони зможуть зробити висновки, і вирішити залишитись або повернутись. Чи є ризики? Дофіга! Чи це справедливо, по відношенню до 22+? Ні. Ми в цілому живемо зараз в світі глобальної не справедливості, і куда не тикни - попадешь в чоловіка, права якого обмежуються. Хтось не може покинути військо, хто не може побачити родину, хто не може покинути країну. Але якщо в когось з'являється більше свободи - це добре. Я не люблю заїжджений концепт відра з крабами, але дуже часто воно схоже саме на це. 18-22 роки це прекрасний час, для того, щоб робити дурості, пробувати життя під різними кутами, досліджувати різні площини. Завтра знов комусь заборонять насолождуватись тим, що можна, як казав Порошенко: Полетіти на вихідні на каву в Відень ( коли wizair прийшов в Україну ). Тому, хлопці 18-22років, доки у вас є можливість, поїдьте на безпечне море, погуляйте по новому місту без комендатської години, подивіться на іншу культуру. Повертатись, чи не повертатись - це вже буде ваше "складне рішення". Але не скористатись можливістю, поки вам законно можна виїхати - буде просто глупо. І пофіг, що там говорять диванні вармонгери.