Source
Думки, про які ніхто не питав | Котусіки, зараз буде реклама. Але, ну ви ж знаєте, я вам погані школи ...
7 610 Views/Reach
2025-08-17 11:34
Message №696
Котусіки, зараз буде реклама. Але, ну ви ж знаєте, я вам погані школи не пораджу. Кароче, є такі рєбята, CS Osvita. Я за ними ще з першого їх запуску спостерігаю. Вони роблять хардкорні курси, для тих хто хоче стати тим, кому не страшна заміна Штучним Інтелектом. Бо код він генерить, але таку шляпу іноді - троха навіть страшно.Так ось, в CS Osvita запускається курс - Performance Engineering. Ага, саме там, де бляшанка людям програє, бо вчиться писати код на не оптимізованих прикладах. А ми, горді шкіряні мішки, чудово справляємось з тим, щоб цей код оптимізувати. Так ось, щоб навчитись то робити - є такий курс. Там буде про всьо: профайлінг, асинхронність, багатопоточність, і навіть як обрати кращу структуру даних. Всьо на реальних кейсах з реальних систем, і туду ліст писать не треба. Формат - живі заняття, багато практик, і код ревью. Угу, на тому курсі вам будуть росказувати, чому код який ви пишете маючи знання з курсу все ще гівно. Але головне - скажуть, як його можна покращити!Так шо, якщо ви амбіциозний джун, або навіть сініор, який не постарів душею - дуже раджу. Після курсу зможете знаходити, чому код працює повільно, і розносити код співробітників на рев'ю ( тим сама будете своїх співробітників робити краще :) ). А менеджеру покажете як писати сервіси швидшими і дешевшими. Бізнес вас за це буде любить. Випускники CS Osvita вже працюють в міжнародних компаніях, і дуже задоволені! Лінк на курс і телеграм каналу викладач.