Source
Думки, про які ніхто не питав | Пан Маск запустив нову версію свого AI - Grok 4. Ясне діло, що по всім...
8 600 Views/Reach
2025-07-10 07:59
Message №669
Пан Маск запустив нову версію свого AI - Grok 4. Ясне діло, що по всім показникам і тестам Grok всіх перемагає, в наукових питаннях краще ніж люба людина, і так далі. Ніразу ще ні одна компанія не запускала нову модель з фразою: ну в математиці ми ок, але в програмуванні шота не дуже. Нічо нового. Доступ до моделі починається з 300 баксів за рік, або 30 за місяць.Також була представлена мульти-агент версія Grok 4 - SuperGrok Heavy. В даному випадку, коли ви запитуєте, створюється декілька агентів, які працюють над питанням, а потім порівнюють відповіді, щоб знайти кращу. Ціна - 3000 баксів за рік, або 300 в місяць. Я тут тільки відійшов від ChatGPT Pro за 200, потім появився Gemini за 250, тепер ще й Grok за 300. При тому, що Google що OpenAI дають доступ до кучи фіч, типа генерації відео. Але не Grok. Наразі, я не бачив використання Grok в бізнесі, та навіть в кодуванні. Але Маск каже, що вони прям найкращі, і працюють краще ніж Cursor ( при тому, що Cursor це ще й IDE, але в Маска і в твітері код можна писати ). Цікаво за тим спостерігати, знаючи що пару днів назад Grok на весь твіетр назвав себе МехаГітлером :)