Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав
Added 14 Jul 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Number of subscribers: 10 103
Photos: 278
Videos: 26
Links: 493
Description:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Source

Думки, про які ніхто не питав | Люди часто не розуміють, як деякі речі працюють. В одному чаті, де є б...

Telegram community logo - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
5 400 Views/Reach 2025-01-10 15:46 Message №383
Люди часто не розуміють, як деякі речі працюють. В одному чаті, де є багато людей, яких я страшенно поважаю, і яких я вважаю прям дуже розумними, виникла ситуація в якій я себе повів не дуже гарно. Якщо описати в двух словах - то в якомусь чаті, хтось хотів потрапити в компанію, в якій я працюю, і з подивом побачив, що заявки людей, які проживають в Херсонській, Запорізькій, і інших частково окупованих областях України не приймаються. Звичайно, перша реакції: а чи не охуїла та компанія. Якщо чесно, з санкціями і так далі я зустрічаюсь дуже часто, тому що в великому бізнесі такі речи виникають постійно. Просто наведу невеличкий приклад. Напрямок Агоди за який я відповідаю - називається Activities - це білети в парки розваг, музеї, кулінарні курси, і навіть чоловічий стриптиз в Сеулі. Але можуть і продаватись якісь тури по Китаю, в описі яких може бути - тури в Північну Корею. В силу санкцій ( та і моралі ) ми не можемо продавати такі речі, і звичайно блокуємо такі бізнеси, але з технічної точки зору - такі речі знайти не так легко, ну але якось справляємось.Ситуація з частоково окупованими областями України - це неприємно, але вже як є: Херсоньска і Запорізька область також під санкціями. Тому почалась вся двіжуха з BMC, які вирішили покинути Україну. Ну і я огризнувся - сказав неприємні речі за які потім мені було соромно. Але саме неприємне, що я так багато пропагую, що знання часто роблять нас сліпими - звідси велика кількість дуже розумних людей, які поводять себе як мудаки. І що? Сам повів себе, як мудак. Бо бачите люди чогось не знають. А сам то?Тому повторю ще й тут, як мантру: знання роблять нас сліпими. І зарозумілими. Не треба так.