Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)
Added 14 Jul 2024

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026)

@yiksperg
Number of subscribers: 1 736
Photos: 12,900
Videos: 2,310
Links: 607
Description:
Нетривіальний канал про спорт. Блогер Трибуни, вболівальник, дизайнер. Запрошуйте друзів за посиланням @yiksperg Instagram про дизайн: instagram.com/yiksperg Питання/пропозиції писати у Дірект знизу зліва (стосовно реклами не писати)

👥 Number of subscribers

1 736
Average/Day:: +2
Average/Week:: +12
Average/Month:: +47

👁️ Average views per message

782
Average/Day:: 959
Average/Week:: 722
ERR: 45.05%

📊 Messages per Day

7.1
Last day: 19
Week average: 5
Average per day: 7.1

Logo change history

Name change history

Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ Чемпіонат світу (ЧС-2026) 2026-06-11
Їксперґ з Троєщини ✙ ➔ ⚽️ 2025-05-12
Їксперґ ✙ ➔ #ЗаТроєщину ⚽️ Джерело 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇨🇮 Хто ж знав, що цей матч зрештою розпочне найкращу епоху в історії івуарійського футболу. Після цього, коли здавалося, що Кот-дʼІвуар ганебно вилетів з домашнього Кубка Африки, вони негайно звільнили Жана-Луї Ґассе та призначили на його місце Емерса Фає. Але за кілька днів виявилося, що «слони» таки пролізли у плей-оф з 3 місця завдяки 3 очкам з перемоги над Гвінеєю-Бісау, чого вистачило для виходу навіть попри жахливу різницю голів. Тож Фає довелося вести цю розібрану та розбиту команду далі по тому самому турніру, де вони вже встигли зганьбитися.Що сталося далі – історія: Кот-дʼІвуар з Фає зрештою виграв той самий Кубок Африки, а потім напряму вийшов на ЧС-2026 у щільній боротьбі з Габоном. Згодом вже на мундіалі виграли у Еквадора, який у південноамериканській кваліфікації пропускав найменше, і тепер ведуть у матчі проти Німеччини та мають відмінні шанси вперше в історії вийти в плей-оф ЧС.Десь у Екваторіальній Гвінеї зараз хапаються за голову, зрозумівши, що вони накоїли. @yiksperg
🫶 Яка користь від благодійних розіграшів? Та насправді дуже велика. Сьогодні я вирішив відкрити додаткову банку, мета якої - зібрати 25 000 гривень до загального збору спільноти Ювентіні.Військові та в тому числі волонтери зі всіх сил намагаються закрити збір, аби придбати автівку для 14-ї радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького.Сама бригада виконує надважливі завдання з протиповітряної оборони на південному напрямку. Головним організатором цього збору є військовий Кирило, який окрім цього є керівником харківського фан-руху «Ювентуса» - «Juve Squadra».Саме Кирило зі своїми побратимами запропонував для розіграшу наступні призи: 🇫🇷 Домашня форма «Ліона» сезону 2025/26◎ 🇪🇸 Тренувальна форма «Реалу» 2025/26 ◎ 🇩🇪 Тренувальна форма «Баєрн Мюнхен» сезону 2025/26◎ 🇩🇪 Тренувальна майка «Баєрн Мюнхен» сезону 2025/26 ◎ 🇫🇷 Колекційна форма французької збірної з Антуаном Грізманном Умови участі надзвичайно прості, адже надіславши на банку 100 грн Ви автоматично отримуєте один квиток.Ну і без логіки не обійтися, адже більша кількість донатів у розмірі 100 грн автоматично збільшує Ваш шанс на перемогу.Авжеж у коментарях до платежу не забувайте залишити свій номер телефону, аби у випадку перемоги я міг звʼязатися з Вами: 🎯Ціль: 25 000.00 ₴🔗 Посилання на Банкуhttps://send.monobank.ua/jar/AWTSVKHMFn💳 Номер картки Банки4874 1000 3917 0769
😀 Нова емблема «Металіста 1925» – суцільне розчарування. Давно агітував за зміну назви і цією частиною ребрендингу задоволений сповна.Але не емблемою. Центральний символ виглядає дуже слабко, тут не читається нічого, крім кострубатої літери Х. Текст на емблемі зображений жахливо – шрифт банальний і він повністю не личить вмісту емблеми. Ще менше їй личить кругла форма, так що ця Х чи що це вписане просто абияк.Вибачте, але це виглядає як типова емблема з чемпіонату області, яку хотіли зробити під сучасний стиль, але не мали на це дизайнерського хисту. Чесно, у мене іноді складається враження, що я дарма вже 8 рік веду свій блог про дизайн, дарма пояснюю про дизайнерські тренди, про важливість того, щоб емблема була виконана в єдиному стилі і кожен елемент був в неї інтегрований, бо чи не кожна друга нова емблема в українському футболі лише розчаровує.Та ну трясця, тут і не треба бути професійним дизайнером, бо я ним і не є, щоб бачити, що воно тупо не працює. Ну не працює ця композиція. От взагалі. Невже настільки у наших власників клубів очі не на тому місці? @yiksperg
😀 Якщо відкинути персону Поворознюка і реальний стан нової арени «Інгульця» (справді вийшло трошки не так як на проєкті), то насправді цей клуб вже не видається таким неприємним.Бо свій стадіон у них все-таки є. Це не «Кудрівка», яка і не планує будувати собі власний стадіон, не «Полтава», якій треба залишатися людьми. Вже краще мати такий «Інгулець» з таким власним стадіоном, ніж надперспективний «Епіцентр», який грає у Гнідині в іншій частині України. Хоча є віра, що вже з наступного сезону гратимуть в Камʼянці.І це лише клуби УПЛ. Де буде грати умовна ЮКСА, якщо вийде в УПЛ? Клуб не має не те що атестованого стадіону в Тарасівці, він не має його взагалі – пару років пограли на Баннікова, рік у Бучі, тепер знову повертаються на Баннікова. Що планує «Локомотив»? Збудували академію – це реально круто, але за 2 роки після прильоту стадіон цілком реально було б не лише відновити, а й перебудувати під вимоги ПФЛ. «Ребел»? «Пенуел» планує повертатися в Кривий Ріг, а «Діназ» – у Вишгород?Після сезону цих двох клубів (ви зрозуміли про кого я) в УПЛ я повністю змінив своє ставлення до «Лівого Берега» – вже краще мати власний стадіон посеред поля, ніж грати десь у Кропивницькому. @yiksperg
😀 Ось гейтери скаржаться на цьогорічних новачків УПЛ, мовляв, «Полтава» і «Кудрівка» псують рівень ліги. Як же добре, що раніше в Вищій лізі грали лише світові гранди: «Нафтовик», «Харків», «Сталь» Алчевськ. Те що «Харків» у Сумах грав, а «Львів» у Добромилі це звісно нічого страшного, головне що «Полтава» і «Кудрівка» своїх стадіонів не мають. Та й «Арсенал» ніколи на власному стадіоні не грав. А брати стадіони у Охтирці та Алчевську, то в сучасну УПЛ їх би і не допустили. Тому я за те, щоб регламент щодо стадіонів помʼякшили. Раніше грали будь-де і нічого страшного не ставалося. Не брати лише ті клуби, у яких стадіону немає в принципі – наприклад, та ж «Кудрівка» з власних полів має лише дуже маленький стадіон у рідному селі, який навіть для ПФЛ не дуже годиться. Як можна допускати до Першої Ліги клуб, який грає домашні матчі в Бучі?«Полтава», якби залишалася людьми з самого початку, могла б грати на Бутовського. І тоді не було б ніяких проблем з переносами матчів у Київ чи Львів. Якби УПЛ проявила характер з самого початку і сказала, що клуб з назвою «Полтава» має грати в Полтаві, оскільки там є підходящий стадіон і будь ласка домовляйтеся з ним будь-якою ціною, то проблем би не було ніяких. І претензій не було б ніяких, навіть якби фінішували з 0 очок і зливали кожен матч з автоголами – головна проблема «Полтави» не у відсутності гри, а відсутності стадіону.Одна справа, коли в місті немає підходящого стадіону, то «Епіцентру» доводиться кочувати, але ж блін, не грати у Полтаві лише тому що не домовилися з «Ворсклою» це повний абсурд. @yiksperg
🇮🇹 15 травня 2011 року, трохи менше, ніж рівно 15 років тому у себе вдома «Сампдорія» програла «Палермо» і вилетіла до Серії В.Те, що не здавалося б новиною в 2026 році, у 2011 році виглядало тотальною катастрофою – за рік до того «Сампа» фінішувала четвертою і вийшла в ЛЧ, щоправда, не пройшла кваліфікацію і грала в ЛЄ.Втім вболівальників це не засмутило. Попри провальний сезон після великого успіху фанати залишилися на стадіоні після фінального свистка того самого фатального матчу проти «Палермо» і співали чанти підтримки на адресу команди.За рік «Сампдорія» повернулася в Серію А і навіть встигла потім ще раз заскочити в єврокубки – щоправда, ненадовго. Тож виліт – це точно не вирок, і нехай для «Олександрії» та її вболівальників подібний досвід буде уроком, який вони засвоять та повернуться в УПЛ вже за сезон.Моя думка така: в певний момент сезону «Олександрія» програла сама собі. Чи вина це Нестеренка, чи ні, але ще коли були шанси залишитися, в команді почався безлад і це було видно по їхній грі під час матчів. Сумно. @yiksperg
😀 Але є в цього сезону Другої Ліги і більш сумний підсумок.Вінницька «Нива» провела доволі непоганий як для себе сезон і фінішує високо, але все одно втратила шанси на вихід до Першої Ліги.Таким чином Вінниччина залишається лігою, яка найдовше чекає на клуб у топ-2 дивізіонах України після зникнення старої «Ниви» з Першої Ліги у 2012 році. 😀 Роки на карті позначають час крайнього станом на зараз виступу місцевої команди на рівні щонайменше Першої Ліги. Червоним позначені регіони, які нині не представлені клубами на рівні ПФЛ. Крім Вінниччини єдиною областю, де нині існують клуби, але які не представлені на рівні топ-2 дивізіонів, є Закарпаття, де торік припинив існування «Минай», а «Ужгород» і «Вільхівці» залишаються в Другій Лізі і на наступний сезон.Волинська область вибивається з загальної картини, будучи єдиною тиловою, де нині немає професійних клубів. Хоча «Волинь» затрималася у Першій Лізі довше за «Кристал» і «Миколаїв», але враховуючи, що сезон 2021/22 не було дограно, тому рік у них один.Крим намагався повернутися в український футбол відновленою «Таврією», яка базувалася на Херсонщині, але вище Другої Ліги піднятися не змогла. А її керівництво після окупації лівобережжя Херсонщини перейшло на бік окупантів, тож перспективи кримського футболу в теперішніх реаліях туманні. @yiksperg
🌏 І тепер до головної події дня. У Саудівській Аравії відбулося жеребкування Кубка Азії, який відбудеться у цій країні в січні. У Катара з закриттям Ормузької протоки гроші кінчились чи я не знаю, як пояснити, що їм дісталася найскладніша група. Що Індонезія забула в 4 кошику для мене взагалі загадка. Таїланду в цій групі можна тільки поспівчувати. Зате найлегшу групу отримала Австралія – Таджикистан та Сінгапур беруть участь у Кубку Азії лише вдруге, а Ірак з другого кошика був чи не найлегшим суперником, адже вийшов на ЧС лише через стики.Єдина група, де досі не ясний повний склад – група Е, де Ліван і Ємен не зіграли матч останнього туру вчасно через ту саму війну в Ірані, адже в цей час Ізраїль бомбив Ліван. 4 червня буде друга спроба, і Лівану буде достатньо нічиєї, щоб вийти на Кубок Азії, власне, вони і є фаворитами у цьому дербі сателітів Ірану.Кубок Азії для мене з усіх континентальних турнірів найцікавіший після Євро, тому раджу всім дивитися його взимку та сподіваюся, що Поверхность знову його транслюватиме. @yiksperg
😀 Ось чого я абсолютно не розумію, то це мотивації сайту «Український футбол» знаходити максимально рандомних екс-тренерів, у кого в послужному списку максимум якесь призове місце Першої Ліги, коментувати матчі наших клубів у єврокубках чи матчі нашої збірної. Що нам може дати їхня думка, крім набору загальних фраз від людини, яка на цьому рівні ніколи не була? Так, можна сказати, що я ж сам виступаю за те, щоб мали право бути експертами усі – але коли я так кажу, то виключно про звичайних людей, адже саме через роботу експертом лежить їхній шлях у великий футбол. Бо вболівальники – це ті, які проходять шлях разом з командою і не гірше за неї знають, що їй треба і що не вдається. Тоді як ці всі колишні тренери «Нив» і їм подібних топ-клубів світового футболу зробили собі імʼя в футболі не язиком, а ногами, і їм вже не треба щось комусь доводити, тим паче аналізуючи команди, які їм абсолютно ліві. Тому для мене набагато корисніше у цій ситуації виглядали б коментарі від звичайних уболівальників, які щиро переймаються грою своєї команди і кому точно не байдуже, як вона грає. І навіть людина з нульовим досвідом у футболі була б набагато компетентніша за збитого льотчика, який у кожному клубі як тренер провалювався. Саме вболівальники є найкомпетентнішими експертами. Якби я був тренером «Шахтаря», мені було б образливо, якби гру моєї команди аналізував чувак, абсолютно не дотичний до «Шахтаря» ні карʼєрою, ні серцем, який гравцем нічого не досяг і як тренер не тренував жодну значущу команду, але розповідає, як правильно треба було грати у півфіналі Ліги Конференцій. Дайте можливість висловлювати свою думку простим людям, які у 99% освіченіші та красномовніші за екс-футболістів совкової закалки, які в молодості крім бази нічого в житті не бачили. Журналістам, лідерам фанатських угрупувань, блогерам. І це вже звернення не лише до «Українського футболу», а й до телетрансляторів, які роблять студії. Не кожен екс-футболіст за своїм талантом триматися в кадрі може стати Фещуком.Футбол – не не лише гра на полі, а й уміння її аналізувати. Експерт має бути професійним експертом, а не професійним футболістом. І вміти ставити на місце тих інтелектуальних футболістів, які кажуть, що якщо ти нічого не досяг у футболі, то ти не маєш права мене критикувати. А сам ти хоч чогось досяг? Навчись слухати думку людей, які у футболі бачили щось більше, ніж мʼяч і ворота. @yiksperg
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Сьогодні в Англії найкращий день у році – розвʼязка в Чемпіоншипі, і цього сезону інтрига як ніколи на найвищому рівні.🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Поки «Ковентрі» давно забезпечив собі АПЛ, за друге прохідне місце боротимуться аж три команди. «Іпсвічу» для прямої путівки буде достатньо виграти в КПР. Якщо ж їм цього не вдасться, то «Міллволл» підніметься в АПЛ в випадку перемоги над «Оксфордом», що вже вилетів. Якщо ж раптом обоє втратять очки, а «Іпсвіч» при цьому програє і «Мілдсбро» свій матч виграє, то саме вони посядуть 2 місце. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Але у «Боро» і суперники найсильніші з цієї трійки. Вони поїдуть у гості до «Рексема», якому заборонено втрачати очки, адже якщо «Галл» набере з «Норвічем» більше очок, ніж «Рексем» з «Мідлсбро», то випередить валлійців у боротьбі за 6 місце, що дає путівку в плей-оф. За спиною у цих двох на помилки чатує «Дербі», якому треба виграти свій матч у «Шеффілд Юнайтед» і сподіватися на втрату очок і «Рексемом», і «Галлом». Втім, якщо ці два клуби програють свої матчі, то навіть нічиєї вистачить «Дербі» – тоді в усіх трьох клубів буде по 70 очок і за різницею голів саме «барани» посядуть 6 місце. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Але це все квіточки. Найбільша інтрига – чи вдасться «Шеффілд Венздею» вийти в нуль. Зараз у них -3 очки і останній тур вдома проти «Вест Брома», який лише в минулому турі забезпечив собі збереження прописки. Перемога і історичний результат в 0 очок гарантований. Якщо не буде нових штрафів.Всі матчі о 14:30. @yiksperg