Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Юрій Богданов
Added 14 Jul 2024

Юрій Богданов

@yb_ua
Number of subscribers: 27 596
Photos: 3,890
Videos: 762
Links: 3,730
Description:
Авторська аналітика і публіцистика: політика, економіка, суспільство, історія. Підтримати: https://t.me/yb_ua/3634
Source

Юрій Богданов | Як можна було так всратися?В США знову скандал навколо файлів Епштейна...

Telegram community logo - Юрій Богданов Юрій Богданов @yb_ua
9 740 Views/Reach 2025-12-21 16:52 Message №11538
Як можна було так всратися?В США знову скандал навколо файлів Епштейна. Вже після публікації файлів Мінюст США видалив частину з них. Після того, як їх вже встигли скачати, тому всі помітили підміну. Причому у файлах нічого такого особливого нема, просто чергове фото столу Епштейна, на якому є фото Епштейна з Трампом. Причому, мені так здається, це відоме фото. Тобто там нічого навіть такого ДОДАТКОВО компрометуючого не було. Причина видалення не зрозуміла, мабуть емоції. На фоні розмови Трампа та Епштейна про 14 річну дівчину, яку Епштейн привів до Трампа, ну таке.Але це пряме порушення закону, який вимагає від Мінюсту повної публікації файлів.Це додалося до претензій демократів, які помітили що частина розкритих документів цензурована або занадто, або навіть на 100 відсотків. Тобто документ опублікований, але в ньому прихована вся інформація.З цього всього вже оре весь інтернет, і зрозуміти де реальні файли, а де фейки, складно без звернення до оригіналів. Тепер вже і оригінали модерують ріалтайм.І тут, звісно, виникає питання з початку посту. Ну ви ж знали, ну був жеж закон, ну вас навіть свої конгресмени вже кліпали за це публічно, ну як можна було так всратися? Але всралися.Трамп може вважати, що відпітляє від цього скандалу, тим що буде мазати гімном демократів. Але всі друзі Епштейна у Демпартії давно на других ролях. Ну ок, там був Клінтон. І шо? Де він в Демпартії зараз?У файлах є Трамп. Всюди. Нʼюсома нема. Нема Оказії-Кортес, нема Берні, навіть Обами нема. І навіть Байдена нема. Мабуть сонний був, і не долетів до острову.І це наддержава. Цікаві нас чекають часи.