Source
Х-й переклад | Любі редактори і редакторкиСхиляю голову і сердечно прошу прислухатися...
1 870 Views/Reach
2026-02-02 13:35
Message №267
Любі редактори і редакторкиСхиляю голову і сердечно прошу прислухатися до двох зауважень!Пункт 1. Не залишайте правки-неправки. Кілька штук на текст - то нічого. А як на скріні, - вже кепсько. По-перше, я довго намагаюся вникнути, що тут не так, бо ж правка є, а що виправлено - неясно. По-друге, приймати їх забирає більше часу, ніж не приймати, якби їх не було. Перше+друге викликає справедливе роздратування і налаштовує перекладачку на упереджене ставлення до решти правок. Де за спокійних обставин я подумала б «о, класно, треба собі затямити», я вже так не думаю, а як думаю - не скажу.Пункт 2. Користуйтеся нерозривним пробілом розважливо. НП перед тире потрібен для того, щоб тире не сповзло на наступний рядок. А після прийменників і сполучників з одної літери на початку речення - щоб вони не залишалися в кінці рядка. У НП після першого тире чи слова в рядку немає ніякого сенсу. Так ви просто приєднуєте зайвий вагон правок, які мене схарить скасовувати вже на першій сторінці.Дякую за увагу і розуміння.