Source
Хтивки | Розійшлась з хлопцем, з яким були разом дуже довго. У нас були непрост...
890 Views/Reach
2026-02-21 17:03
Message №5805
Розійшлась з хлопцем, з яким були разом дуже довго. У нас були непрості стосунки, інколи сходились, інколи розходились, я сама не завжди розуміла свої почуття. Бували моменти, коли думала, що вже не кохаю, а потім знову сумувала за ним. Він завжди був поруч і завжди старався, навіть коли я віддалялась або сумнівалась.Потім я переїхала в іншу країну і вирішила, що це кінець, що треба відпустити і почати нове життя. Мені здавалося, що там все буде інакше. І перший час справді було відчуття свободи, нове середовище, нові люди, навіть з’явився інший хлопець і я думала ось те що я шукалаАле я прожила там трохи більше ніж півроку і з часом почала розуміти, що всередині якась пустота. Мені почало не вистачати його підтримки, того, як він ставився до мене, як завжди був на моєму боці. Там все виявилось не таким, як я уявлялаЯ дізналась, що за весь цей час він навіть не шукав нових стосунків і це мене здивувало. В якийсь момент я наважилась написати йому, просто поцікавитись як він. Він відповів спокійно, без злості, але якось дуже холодно і зріло. Ніби це вже зовсім інша людина. В його словах не було болю чи образи, тільки спокій.І саме тоді я зрозуміла, наскільки він змінився. Він став сильнішим, впевненішим, ніби знайшов себе. І я зловила себе на думці, що знову починаю відчувати до нього те, що колись. Але тепер він тримає дистанцію, і я розумію, що сама колись зробила цей вибірЧи може людина, яка колись кохала, але пішла, отримати ще один шанс..?ХТИВКИ