Source
Хтивки | Чи нормальна така ситуація?Минуло вже близько двох років. До тієї дівч...
938 Views/Reach
2026-02-10 05:03
Message №5742
Чи нормальна така ситуація?Минуло вже близько двох років. До тієї дівчини я зараз нічого не відчуваю, але найбільше мене дивує ситуація з моїм найкращим другом, з яким ми дружимо ще з дитинства.Колись у мене з однією дівчиною були стосунки, хоча це швидше була «передружба» ми довго спілкувалися, але без чітких відносин. З часом це набридло, і ми перестали спілкуватися. Я не вважаю, що ми зустрічалися, але вона мені подобалась.Мій друг тоді не знав про наше спілкування. Він дізнався про це вже після того, як усе закінчилось.Вони не були знайомі й узагалі були чужими людьми. Цього літа я дізнався, що вони почали спілкуватися. Спочатку це виглядало як звичайне спілкування, принаймні так він казав. Але мене здивувало, що він нічого про це не розповідав, хоча раніше для нас було нормально ділитися такими речами. З часом стало зрозуміло, що їхнє спілкування, ймовірно, приведе до стосунків.Тому в мене виникло питання: чи нормально, коли друг починає зустрічатися з дівчиною, яка колись була близькою тобі? Чи це можна вважати неповагою до мене, чи це не має до цього стосунку?Хотілося б почути вашу думку.ХТИВКИ