Source
Writer's blade ··· Валерії Вести | Вчора передивилася на гудрідз свій невиконаний план по кількості книжо...
399 Views/Reach
2025-12-24 16:18
Message №464
Вчора передивилася на гудрідз свій невиконаний план по кількості книжок, трошки засмутилася.Вийшло 20 з 30-ти запланованих, але ті цифри мені вже страшно собі озвучувати настільки наперед. 🙈Ще пʼять, на жаль, пішли в днф (і це не значить, що я до них не повернусь, але вчусь не змушувати себе сидіти за книжкою, коли зовсім не йде).Думала дочитати щось з хвостів, знову взялася на Тресс. Досі дуже гарна мова, влучні й цікаві речення, порівняння незвичні й живі. Наче цікавий сюжет. Але як раніше вона мені не йшла, так і не йде тепер. Мабуть, через оцю манеру оповіді з всезнаючим автором. Воно ніби й прикольно, але не затягує зовсім. Все описується якось так... Надто легко й з усмішкою, але відстронено. Нема переживання за сюжет чи героїню. Нема оцього напруженого "що ж буде далі".Дивлюсь тепер на свої полички нечитаного і навіть не знаю, чи варто щось нове починати, чи йти далі вишивати ялинкові іграшки під стріми з Майнкрафту 😅А як у вас з виконанням книжкових планів? Була якась "ніфіга собі" книга за підсумками року?