Source
Writer's blade ··· Валерії Вести | Нещодавно пройшла гру Split Fiction й пришла ділитися захватом.Ідея по...
471 Views/Reach
2025-04-28 16:15
Message №281
Нещодавно пройшла гру Split Fiction й пришла ділитися захватом.Ідея поєднання науково-фантастичного та фентезійного світів мені неймовірно подобається — це ніби круасан з найулюбленішими начинками. Візуальні деталі — обʼємні та гарні, відсилок не багато, але вдосталь, щоб задоволено посміхатися.Сюжет — не найсильніша сторона цієї гри, але й не найслабша. Персонажки якоюсь мірою клішовані, але все одно цікаво та щемко спостерігати за їхнім розкриттям.Найбільше мені сподобалися ігрові механіки. Так цікаво я ще не взаємодіяла з оточенням і грою як такою. Пищала від захвату в процесі й хочу ще раз перепройти кілька рівнів.А ще ця гра стала дуже сильним натхненням для продумування сюжетів наукової фантастики. Відчуття схожі з тими, коли відкриваєш пінтерест-дошку — одразу народжуються ідеї, зʼявляються персонажі, виринають круті деталі світобудови.Тепер відчуваю щось схоже, от навіть ще одна маленька ідея для НФ зʼявилась. Покладу її дбайливо у скриньку до інших. ✨п.с. А ще це гра про письменниць 🥰