👁 474
25-08-11 22:29
Підготував для вас нічний ворк 😐Розумію, що під кінець літа 😭 хочеться вже відпочити. Але легенький ворк ніхто не відміняв. 😏 Що нового? ✍️😘 OpenMind - технологічна кампанія, яка розробляє операційну систему для роботів та автономних агентів (AI-тематика). Зібрали $20 млн від Pantera, Coinbase та tier-2 фондів. 💚 🟢 Зараз можна податись на WL - переходимо на сайт, вписуємо почту та пароль. 🟢 Підключаємо 💚Discord + 💰Twitter. 🟢 Справа знизу натискаємо на "Complete onboarding task" . 🟢 Виконуємо простенькі завдання. - Смарт загоняти свої ферми під рефку ( а допоможе з цим Proxys.io 😉). 🛥 OpenSea - розповідав про проект тут. Вийшов новий Voyages квест. Робимо свапи на 50$ в любій мережі - дають 250 XP. 🛍 Common - два дні тому стартував 2-й сезон активності (щось на кшталт Towns), є інвест 20М$ (DragonFly, Coinbase, Polychain), можна розбиратися.- На сайті висить вже 4 квести на фарм AURA, квести закриваються якщо закінчується пул, або разом із дедлайном, просять: 1️⃣ Підключитися через Binance Wallet.2️⃣ Зробити трейд.3️⃣ Створити токени. 🤷♂️ Кінець – 15 серпня (потрібні деякі вкладення). Також можете приєднатись до нашого ком'юніті. 💚🌿 white.sol 🌿 | Proxys.io 💚