Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Віскі без Коли
Added 06 Oct 2023

Віскі без Коли

@whisky_without_cola
Number of subscribers: 2 941
Photos: 669
Videos: 30
Links: 120
Description:
Привіт! Особистий канал поціновувача міцних алкогольних напоїв.Порівняння віскі, бурбона, інколи інших напоїв. Реклама - adsell.io/r/8jkART . Партнерство - @Whisky_without_Cola_manager Вживайте відповідально!
Source

Віскі без Коли | Titanic Irish WhiskeyНа 14 лютого, знаючи мою схильність до всякого не...

Telegram community logo - Віскі без Коли Віскі без Коли @whisky_without_cola
2 820 Views/Reach 2026-02-27 18:01 Message №768
Titanic Irish WhiskeyНа 14 лютого, знаючи мою схильність до всякого незвичного віскі, кохана подарувала — Титанік. Ну і що я тут можу сказати: "Every night in my dreams. I see you, I feel you. That is how I know you go on..."🎓 Факти про напій:👉 Дистилерія відкрилася в 2023 році у славетному місті Белфаст (перша за понад 90 років ліцензована віскікурня в Белфасті)👉 Працює в історичній будівлі Pumphouse — саме тут раніше знаходилася насосна станція верфі Harland & Wolff. На цій верфі був побудований славнозвісний Titanic (1911 рік)👉 На пляшці написано "Blood, Sweat and Years" — Кров, Піт, Роки.👉 40% Blended, витримується в бурбонових бочках, але в анотації до аромату написано "Sweet sherry cask characteristics", тож припускаю, що хересні бочки також десь були.💰 Вартість: подарунок, але в інтернетах коштує ~800 грн📦 Вигляд: якісна туба і доволі солідна, з товстим дном пляшка — мені подобається. Стриманий, але запам'ятовуючийся дизайн🎨 Колір: світлий, солом'яний👃 Аромат: солодка інжирна сухофруктність, зацукровані медові фрукти/цукати, мінімальний торф, багато ванілі, легка солодка пряність, трішки цитрусовості і лугової трав'янистості. Не агресивно, солоденько, в цілому приємно. На тубі вони наголошують на поєднанні торфу і впливу хересних нот — це правда, але і те, і інше доволі легко і в поєднанні дає дуже "розмазаний солодкий аромат з впливом торфу".👅 Смак: ванільна солодкість, сухофрукти/червоні фрукти, трішки меду, солодко-гіркувата карамель, цедра, легка перченість.🫦 Посмак: середній, ближче до короткого. Непогано розкривається перченість, віддалений торф, продовження солодкуватої, сухофруктно-ванільної теми Висновок: буду відвертий — на преміум, як написано на пляшці, він не тягне. З іншого боку і вартість 800 грн не так щоб дуже преміальна. Той випадок, коли більше працювали маркетологи, а не команда дистилерів. В результаті — стандартний ірландський бленд з красивою історією і місцем виготовлення. Чи візьму ще: точно ні. Для каналу і фоточок — мені було цікаво, ну і маркетологічні всілякі історії полюбляю, але повторно не візьму. Якщо хочеться щось преміальне ірландське — Бушмілс 10-ка або вище. Ірландець, і при цьому реально не базовий.UP. Доповню свій пост, доречі забув про Black Bush. Навіть жалкую що неба Блека під рукою, але так по пам'яті - Беріть його, прям набагато кращий.