Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - шо ти тут забув?👁👁
Added 06 Dec 2025

шо ти тут забув?👁👁

@whatchadoinghereguyz
Number of subscribers: 261
Photos: 4,300
Videos: 192
Links: 161
Description:
сумна, не пунктуальна, не твій типаж і цицьки незнайомцям в інтернеті показую
Source

шо ти тут забув?👁👁 | Поки я ше не сплю, не п'ю і не святкую хочу накатити шось красіве, а н...

Telegram community logo - шо ти тут забув?👁👁 шо ти тут забув?👁👁 @whatchadoinghereguyz
38 Views/Reach 2025-12-31 18:00 Message №4099
Поки я ше не сплю, не п'ю і не святкую хочу накатити шось красіве, а не тіки стакан шампеньськогоКарочє, у вас спина біла 2026 рік на носіПобажання ви вже отримали від своїх операторів та інших розсилок інтернет магазинів, і опше це мій канал, тому я хочу подякувати вам за те, шо ви тут є145 людей шось тут забули, лишилися і, певно, певною мірою отримують задоволенняНавіть є постійники, яких цьомкаю в носіка!!! Троха сумно, що людина, завдяки якій цей канал взагалі було створено, вже не є в моєму житті, але шо не робиться — на кращеНесподівано знайшла нових друзів ще до того, як цей канал з себе шось представлявЗа таймлайн існування цього звалиська приколів та моєї анхінженості я встигла отримати водійське, вступити до Шеви, повернутися до старих хобі, отримати нормальну схємку ад, відрахуватися і стати швачкою-нєлєгалкоюЯ не знаю як це все підсумувати, але всім величезне дякую від мене та Дар'ї і бажаєм пережити новий рік!!!!!! P. S.: Обіцяю постити приколиP. P. S.: ШАТАУТИ:ЯНМУНД (відсоси у тракториста до речі)Адвансед Мємєр (чувак ти хто)Сонічка!!!!!!!!! (люблю цілую)Лірик (чувак ти хто 2.0)Салтівець (Наполь не вмирай будь ласка)Плов иня (ну куда наполь без тебе, дуже весело сиділи в дісі тоді!!!)Гном-шітпостер (чєл побачив алмаз у гімні ще коли тут було штук 10 людей)Декан (привітав мене раніше за всіх, коробочку під йолочку досі не відкривала!!!)Сатаняра (єбать ти чорт, колись таки мітапнемося)()(Скрулєр (дай бог тобі здоровля)Крадуссі (зміючка люблю цілую😩🩵)А ТАКОЖ ОКРЕМЕ ДЯКУЮ БЕЗ ПОСИЛАНЬ:Дашунічка моя кохана, піздюк Фєлікс, Васька ака головний підписюн, пан Євген, Рисі-пісі, Свєтуні та Тімурчіку, Полі, Машуні, [ДАНІ ВИДАЛЕНО], Денисичу, жителю чарівного міста Звягель, моїм ніжнючім колєжанкам з Шеви, бісятковим, але особливо — мамі і папі, шо не бачили цей канал в очі💅Люблю цілую в жопку дую, з новим роком!!!!!