Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - шо ти тут забув?👁👁
Added 06 Dec 2025

шо ти тут забув?👁👁

@whatchadoinghereguyz
Number of subscribers: 261
Photos: 4,300
Videos: 192
Links: 161
Description:
сумна, не пунктуальна, не твій типаж і цицьки незнайомцям в інтернеті показую

👥 Number of subscribers

261
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +15

📊 Messages per Day

7.2
Last day: 8
Week average: 7.9
Average per day: 7.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Довго розмірковувала над тим, яке саме фото прикріпити до цього посту бо з одного боку сумно бачити цю жопі такою худою, з іншого ж він мені такий само гарненький, яким і був завжди - просто не здоровий. Для всіх, хто уважно слідкував за легендарними звірятковими щітпостами факт, що Атоска хворіє новиною не є, проте навесні хвороб у нього додалось а я вже вичерпала можливості свої, кредитні, а також родичів і друзів тому прийшла до останнього місця в якому ще не клянчила: на бісовський.Зараз пес має хронічну ниркову недостатність (через що майже не їсть), пухлину передміхурової залози, ураження легень невідомої природи і майже не працюючі задні лапки (скоріш за все через те, що майже не їсть). Тягнути його крізь страждання я не буду бо мучити його дарма менше за все хочеться, проте поки є невеличка надія що легені можна вилікувати. А якщо вдасться це, то може вийде і крапельниці для чистки печінки знов робити - бо кількість ліків, яку він хаває трохи не відповідає вже можливостям організму. Якщо ж не вдасться будуть також додаткові трати - правда іншої природи. Так що як маєте бажання і можливість кинути пару копійок на абсолютно одурілу кількість паштету роял канін рекавері (з його хворобою нирок йому таке неможна, але це єдине, що він хоч якось їсть (кусає за годування з ложечки менше ніж за іншу їжу; лікарка одобрила бо треба поки щоб їв вже хоч щось і вагу набирав)) і інші медичні розходи типу ліків, уколів і чим ще будуть мого дружоню мучити буду дуже вдячна. Окремо наголошую: це не збір на ЗСУ, ніяка не допоміжна банка, це конкретно мені на конкретну 1 (одну 🌟) лічно мою собаку. моно 4441111063847614приват 5457082273776372пейпал [email protected]В якості вдячності можу запропонувати вам пару днів класичного бісівського постингу з тіктаками, обговоренням несправжніх людей з тредс, тупими вестернами і старими добрими мемами, якщо вас таке ще цікавить.
✍️Друзі, треба підтримати дві петиції за скасування ініціативи Мінфіну про запровадження ПДВ для ФОП з оборотом у понад 1 млн грн.Вони майже ідентичні. Одна має 23673 голосів, а інша - 14091. Динаміка збору голосів впала. Тому треба допомогти.Так, можна ставитися цілком скептично до вагомості цього інструменту. Але, у нашій боротьбі за економічну свободу проти фіскалізаторів, які поширюють презумпцію вини платника податків, кожна активність - пост, заява публічної особи, відео, рішення Державної регуляторної служби, статті і коментарі у медіа тощо - є цеглинкою кінцевого результату. Ваше голосування за петиції також буде вагомим аргументом народним депутатам не підтримувати законопроект з цією нормою. Будь-ласка, проголосуйте самі та поширте петиції серед знайомих і близьких.1️⃣ Перша петиція (14 091 голос) - https://petition.kmu.gov.ua/petitions/90392️⃣ Друга петиція (23 673 голоси) - https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9051❗️Нагадаємо, що це сайт Кабінету міністрів, який постійно лагає. Тому тут потрібна наполегливість.@costukraine
Поки я ше не сплю, не п'ю і не святкую хочу накатити шось красіве, а не тіки стакан шампеньськогоКарочє, у вас спина біла 2026 рік на носіПобажання ви вже отримали від своїх операторів та інших розсилок інтернет магазинів, і опше це мій канал, тому я хочу подякувати вам за те, шо ви тут є145 людей шось тут забули, лишилися і, певно, певною мірою отримують задоволенняНавіть є постійники, яких цьомкаю в носіка!!! Троха сумно, що людина, завдяки якій цей канал взагалі було створено, вже не є в моєму житті, але шо не робиться — на кращеНесподівано знайшла нових друзів ще до того, як цей канал з себе шось представлявЗа таймлайн існування цього звалиська приколів та моєї анхінженості я встигла отримати водійське, вступити до Шеви, повернутися до старих хобі, отримати нормальну схємку ад, відрахуватися і стати швачкою-нєлєгалкоюЯ не знаю як це все підсумувати, але всім величезне дякую від мене та Дар'ї і бажаєм пережити новий рік!!!!!! P. S.: Обіцяю постити приколиP. P. S.: ШАТАУТИ:ЯНМУНД (відсоси у тракториста до речі)Адвансед Мємєр (чувак ти хто)Сонічка!!!!!!!!! (люблю цілую)Лірик (чувак ти хто 2.0)Салтівець (Наполь не вмирай будь ласка)Плов иня (ну куда наполь без тебе, дуже весело сиділи в дісі тоді!!!)Гном-шітпостер (чєл побачив алмаз у гімні ще коли тут було штук 10 людей)Декан (привітав мене раніше за всіх, коробочку під йолочку досі не відкривала!!!)Сатаняра (єбать ти чорт, колись таки мітапнемося)()(Скрулєр (дай бог тобі здоровля)Крадуссі (зміючка люблю цілую😩🩵)А ТАКОЖ ОКРЕМЕ ДЯКУЮ БЕЗ ПОСИЛАНЬ:Дашунічка моя кохана, піздюк Фєлікс, Васька ака головний підписюн, пан Євген, Рисі-пісі, Свєтуні та Тімурчіку, Полі, Машуні, [ДАНІ ВИДАЛЕНО], Денисичу, жителю чарівного міста Звягель, моїм ніжнючім колєжанкам з Шеви, бісятковим, але особливо — мамі і папі, шо не бачили цей канал в очі💅Люблю цілую в жопку дую, з новим роком!!!!!
Чай-енергос Arizona energy mucho mango. Офіційний смак - манго По запаху відразу відчутно оцей типу стиглий-ригачний манго. Особисто мені не дуже ригачно, але майте на увазі. Схожі запахи мають Rockstar mango чи Frugo mangoПо смаку кисло, мангово і якось типу… як чай, хз. Нема тієї солодкої хвилі як зазвичай, але її відсутність не ламає смак. Тут воно просто інакше. Тут виходить ніби мʼяка чайна основа, на яку накладено відчутний та домінуючий смак манго. Хоча в складі більше груші, ніж власне манго. І що цікаво, нема медового присмаку як це було в Arizona green tea. Післясмак точно цікавий і приємний., а коли навіть «відпочивший», то взагалі імбаГази доречі дуже мʼякі і приємні. Не думаю що там азот, але пруфів нема, написано лише “sparkling water”Дизайн в принципі прикольний, цікавий. Я щось подібного і не пригадаю. Загалом виглядає якось навіть не енергосно, а дійсно більш як чай в банці. Дизайн гарно промальований та добре надрукований, взагалі мінусів нема. Навіть шов дизайну не видно Кольорове кодування в лінійці мені не відомеКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - яскраво жовтий Об'єм 0,5лКофеїну 15мг/100мл174кДж або ж 41ккал /100млВуглеводів 10г, серед них цукрів 10г /100млПідсолоджувач: цукор, сік з концентрату, мед, інозитолІмпортовано, але хз де виготовлено. Лицьова частина англійською, а інформаційна оформлена англійською, французькою, італійською, грецькою та польськоюДоступність приблизно 2-3 бали з 5 можливихБляшанка від BALL cansПо висновку - непогано, навіть добре, але не вражає. Мені здається що інший смак на цій основі був би набагато цікавішим та смачнішим. Ще цікавий збіг, що фіолетовий сталкер теж був груша-манго. Загалом можу радити тільки якщо є добра доступність та норм заходить манго смак. Усім іншим воно мабуть не треба і можна обійтися іншими банками, до прикладу тим же сталкером фіолетовим або Frugo mango чи ще якимось енергосом з манго, їх купа на різний смакПост вийшов завдяки спонсору оглядів, підпишіться на РитуПов'язані огляди: Arizona green tea, Monster rehab tea + lemonade#огляди