Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦🏴‍☠️ "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні 🇺🇦🏴‍☠️
Added 14 Jul 2024

🇺🇦🏴‍☠️ "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні 🇺🇦🏴‍☠️

@wartrav
Number of subscribers: 21 288
Photos: 13,700
Videos: 5,380
Links: 3,690
Description:
"ТРАВ" - проєкт інформування українців про небезпеку. 💳 Подяка за працю на каву/розвиток https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr Зв'язок @adm_wartrav @news_inform_uk_bot Звіти на збори @help_wartrav

👥 Number of subscribers

21 288
Average/Day:: +11
Average/Week:: +6
Average/Month:: +13

📊 Messages per Day

3
Last day: 20
Week average: 5.7
Average per day: 3

Logo change history

Name change history

🇺🇦🏴‍☠️ "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні 🇺🇦🏴‍☠️ 2025-11-17
🇺🇦 "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні 🇺🇦 2025-01-03
✙ "ТРАВ" - 🚨 Тривоги / 🚀 Ракети / 🛩 Авіація / 🇺🇦 Війна в Україні ✙ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Шановні друзі. Ми вже довгий час не проводили збори на потреби ЗСУ. Всі пакунки відправляємо на різні напрямки. Оскільки сьогодні дуже тяжко йдуть збори, а сума потреб на даний момент дуже велика. Ми розбили на частини.На зараз потрібно закрити хоча б ось що. Хоча потрібно у двічі більше на цей день. Оскільки збори йдуть дуже важко, закриваємо цю частину швидко, відкриваємо другу частину (буде також список).Грипфлю: 4 упаковки по 50 пачок, найдешевше по 1800 грн 7200Піни для гоління: 60 штук по 60 грн 3600 грнШкарпетки по 18,50 грн за пару.400 шт 7400 (пакунки бійця)Каши: 5,50 грн за штуку 200 шт (для пакунків бійця)1100Супи: в середньому 10 грн/шт (для пакунків бійця)200 шт 2000Мівіни/вермішель: в середньому по 8 грн 350 шт (пакунки бійця)2800Грілки для тіла по 14,90 грн за пару 250 штук 3725Термоустілки 250 пар по 20 грн за пару 5000 грн32825 грн Це прямо на лінію бойового зіткнення. Звіти як завжди будуть, а головне, бійці чекають допомоги на щоденні потреби.Просимо не бути байдужими, виділити всього по декілька грн і допомогти тим, хто в окопі 24/7, який молить, аби тил допомігДівчата пропонують найбільшому донатеру невеликий подарунок у вигляді гільзи, трав'яний чай від застуди, мазь на основі воску (від порізів, ран, тріщин) власного виробництваМи закривали постійно суми від 100т. Сьогодні входимо в положення для тилу...🥇Топ-донат: Максим С. - 1000$🎯Ціль: 32 825₴Пумб — 4314140211935496Монобанк — 4441111010874794Банка моно https://send.monobank.ua/jar/8KZiBE7rpm
Пережили чергову ракетно-шахедну атаку. Повідомлень не отримував, всі попередження були зняти. Атака велася традиційно шахедами та цього разу балістикою та Калібрами.. На балістику не дають попередження, тому що вона в любий момент може летіти. Всю ніч намагалися тримати тривоги по всій країні до ранку, ну не #бануті?? 🙄Київ, Харків 🙏🙏🙏 Масовані удари ракет та балістики. У Харкові страшне влучання балістики по багатоповерхівці.. Удари по Новодністровську, атака на ГЕС, ГАЕС.Вистояли, сподіваюся вся наша сім'я без постраждалих ❤️🙏Змушений трохи відпочити, декілька діб майже без сну. Для мене це дуже шкідливо і постійно проявляє приступами з можливими госпіталізаціями. Тому деякий час на відпочину 😔Оголошуємо "Тижневий промінчик небайдужості " на підтримку різних потреб, в більшості це лікувальні. Оскільки підтримка останнім часом критично мала, закривається просто все мінімально (різні медикаменти, потреба в різних харчах, фруктах, кави, чаї, побутові потреби, різні дрібниці і т.д., і т.п...). Неважливо чи то гривня, чи більше, нас 22т, кожна допомога важлива та доречна. Дякую всім хто допомагає, ви не уявляєте яка підтримка в такі часи.🫂🫡⚡️ Долучилося : 39/100 добрих людей (оновлюється).Пумб — 4314140211935496Банка Пумб — https://mobile-app.pumb.ua/biw62s8K3Vojr1Q47Монобанк — 4874070010748422Банка моно https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr
Що ж, якось пережили ракетно-шахедну атаку. Сподіваюся всі цілі.Як завжди, як отримав повідомлення, всіх попередив. Якщо є повідомлення "Підвищена ракетно-шахедна небезпека в найближчі часи" - на 90% треба готуватися до тяжкої ночі. Сьогодні масовані пуски шахедів відбулися дуже пізно, через що у більшості була не впевненість, що буде якась атака. Однак, як ви вже знаєте, в 90% після моїх повідомлень, мусимо пережити цю ніч, не в залежності коли відбуваються основні пуски, вильоти і т.д. Цього разу масовані пуски шахедів відбулися з періодом прибуття до цілі з орієнтовно пусками ракет. Летіло все хрен куди.. А потім на Київ та околиці, намагалися зробити боляче. Кропивницький масовано атакували ймовірно балістикою. Та витримали. Дякуємо всім причетним у збиті цього всього 🙏❤️В мене була відпустка по сімейних обставинах, вже казав учора. На зараз, все злагодили і я тепер знову постійно з вами.Як завжди, вразі чогось страшного буду повідомляти.Подякувати за чітке інформування, пригостити чашкою кави (на зараз буде дуже доречно) чи на якісь фрукти, молоко і т.д. Я буду дуже вдячний. Я не продаю рекламу, ніхто не спонсорує. Вся підтримка лише від сімейної спільноти. Нас 22т і ви можете дуже допомогти, постійно одиниці допомагають, чим я можу перекрити ряд певних потреб, з них більшість це ліки. Дякую та будьте обережні ❤️🫂🙏⚡️ Долучилося : 97/100 добрих людей (оновлюється).Пумб — 4314140211935496Банка Пумб — https://mobile-app.pumb.ua/biw62s8K3Vojr1Q47Монобанк — 4874070010748422Банка моно https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 38 РАКЕТ ТА 412 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 03 лютого (з 18:00 02 лютого) противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням ракет різних типів повітряного, наземного базування та ударних БпЛА. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 521 засіб повітряного нападу:- 4 ракети “Циркон”/“Онікс” (район пуску ТОТ АР Крим);- 32 балістичні ракети Іскандер-М/С-300 (район пусків – Брянська обл. – рф., ТОТ Криму);- 7 крилатих ракет Х-22/Х-32 (із повітряного простору Брянської обл. – рф);- 28 крилатих ракет “Х-101/Іскандер-К” (акваторія Каспійського моря, Курської обл. – рф);- 450 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., близько 300 із них – "шахеди".❗️Основні напрямки удару – Київщина, Харківщина, Дніпропетровщина, Вінниччина, Одещина.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 450 цілей – 38 ракет та 412 безпілотників різних типів:- 4 ракети “Циркон”/“Онікс”;- 11 балістичних ракет Іскандер-М/С-300;- 3 крилаті ракети Х-22/Х-32;- 20 крилатих ракет “Х-101/Іскандер-К”;- 412 ударних БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 27 ракет та 31 ударних БпЛА на 27 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 17 локаціях.Інформація щодо 6 ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
😓Що ж друзі. Пережили чергову масовану ракетно-шахедну атаку. Був всю ніч з вами. Сподіваюся всі наші котики були в безпечних.Як завжди ваш адмін чітко та достовірно завчасно дав знати всім, чого чекати на ніч. Всіх попередив вчора з самого ранку о 9:28. Поки всі думали гадали чи буде атака, чи ні. Основні пуски шахедів відбулися після 23 години, як вас повідомив. До 23 були малі хвилі й тоді всі гадали, що нічого на ніч не предрікається. Я впевнено й чітко знав від ранку як воно все буде.‼️Для новеньких, та хто ще не знає. Якщо бачите повідомлення "Підвищена ракетно-шахедна небезпека в найближчі часи", інформація надходить із закритих власних джерел і на 90% вірогідність атаки. При такому повідомлені потрібно готуватися до тяжкої ночі. Я вже раніше про це говоривhttps://t.me/wartrav/83477Хто тут давно, той вже знає попередження ракетних, ракетно-шахедних небезпек і в 90% інформування вірне і дуже рідко помиляюся. На всі 100% ніхто не надасть чітко попередження, адже ворог не програма і може свої плани в один момент змінити. Дякую за довіру ❤️🫶Всім дякую за проведену разом ніч. Всім дякую за допомогу. При отриманні повідомлень, буде як завжди сповіщено на каналі. Будьте обережні! ❤️🙏🫡 🎂🥛🔋Ощадбанк — 4790729954438198Пумб — 4314140211935496Банка Пумб — https://mobile-app.pumb.ua/biw62s8K3Vojr1Q47Монобанк — 4874070010748422Банка моно https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr
🪖Реквізити для допомоги (☕️🥐🥛🇺🇦 потреби ЗСУ) 🇺🇦🇺🇦🇺🇦*Реклама не продається. Канал функціонує виключно за підтримки спільноти. Це тяжка праця, яка потребує майже цілодобовий моніторинг по можливості сил та здоров'я, 22/7.Тижневий промінчик прояву небайдужостіПотрібна допомога від 100 наших добрих людей. Потреба в запасах різних медикаментів, потреба в різних харчах, кави, чаї, побутові потреби, різні дрібниці і т.д., і т.п.. Неважливо чи то 💵, чи 10, чи 50. Кожна підтримка дуже важлива та доречна.Топ донатер отримає шеврон в знак вдячності! Взяти участь можна від 200₴Якщо всі 22т сім'єю проявлять підтримку однією гривнею, ви допоможете закрити багато різних потреб, підтримка мінімальна і лише 10% можливо закрити. Цільових зборів немає, є постійні банки.Ми допомагаємо зборами побратимам та раз в тиждень потребуємо також будь-якої підтримки.Всім щира подяка за допомогу та підтримку ЗСУ!🔱🔱🔱⚡️ Долучилося : 0/0150 добрих людей (оновлюється).🏆 Топ підтримка 🫡 Пригости ранковою кавою, капучино-кокаїно ☕️🥐 подякувати за працю ⤵️Всім найщиріша подяка 🇺🇦🪖🫶Ощадбанк — 4790729954438198Пумб — 4314140211935496Банка Пумб — https://mobile-app.pumb.ua/biw62s8K3Vojr1Q47Монобанк — 4874070010748422Банка моно https://send.monobank.ua/jar/7aMGbypELr