Source
Полковник ГШ | Противник почав збирати особовий склад для піхотних батальйонів в свої...
4 800 Views/Reach
2024-11-03 13:27
Message №2962
Противник почав збирати особовий склад для піхотних батальйонів в своїх повітряно-космічних силах набагато раніше за нас. Існує навіть мотопіхотний батальйон «РВСН» (це коли служиш звʼязківцем на комплексі РТ-2ПМ2 Тополь-М, а за тиждень після оптимізації штату - штурмуєш Авдіївку в лоб разом з вагнером та бурятами.І у них і нас не від хорошого життя приймаються такі рішення. Проте такі заяви викликають неабиякий резонанс в суспільстві (в нашому)Якщо постійно не поповнювати бойові бригади людьми все може скінчитися швидше ніж ви собі думаєте. І якщо ви думаєте що знову заживете своє найкраще життя тільки під іншим прапором, ви сильно помиляєтесь. В щільних рядах народної міліції в першому ешелоні ви підете на захід з росгвардією за спиною - тцк залишиться для вас приємним спогадом.Війна це часи прийняття важких та доленосних рішень, коли часто вибирати доводиться між - погано і дуже погано.Я особисто не можу підтримувати або не підтримувати такі рішення - я військовослужбовець який просто виконує наказ, на цьому тримається все в армії.