Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Полковник ГШ
Added 14 Jul 2024

Полковник ГШ

@war_home
Number of subscribers: 14 451
Photos: 4,690
Videos: 1,450
Links: 755
Description:
📬 Зворотній звʼязок: https://t.me/war_home_bot 📢 Чат: https://t.me/+6CLk3AzkCNJjZjli

👥 Number of subscribers

14 451
Average/Day:: 0
Average/Week:: +85
Average/Month:: +471

📊 Messages per Day

4.2
Last day: 4
Week average: 4.9
Average per day: 4.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 32,200 25-05-18 08:39
Сьогоднішній повітряний напад став відчутним завдяки саме кількості застосованих БпЛА, а не конструктивним змінам або змінам в тактиці Висота польоту завжди була змінна, але в більшості випадків в районах де зосередженні наші МВГ вона 1500+ метрів, що робить їх роботу мало ефективноюПрацювати ракетами по такій кількості (200+ БпЛА) абсолютно не доцільно, враховуючи те що ми їх не виготовляємо. Так за декілька нападів можна розстріляти весь боєкомплект Завод в Іжевську працює дуже давно і робить свою версію шахеда тільки максимально локалізовану.Майже всі супутникові антени Комета на БпЛА Герань-2 стали на 12 елементів (УМПК така сама тенденція). Глобально нічого не змінилося бо вплив РЕБ і на 8 елементну був сумнівний Вітчизняні швидкісні зенітні дрони проти Шахедів потрібні були на вчора, введення до штатів МВГ БпС спеціалістів потрібно було на позавчора, через те що ми згаяли час зараз маємо такі проблеми. І вони нікуди не дінуться, добова кількість застосувань БпЛА Герань-2 буде тільки зростати.
👁 4,800 24-11-03 13:27
Противник почав збирати особовий склад для піхотних батальйонів в своїх повітряно-космічних силах набагато раніше за нас. Існує навіть мотопіхотний батальйон «РВСН» (це коли служиш звʼязківцем на комплексі РТ-2ПМ2 Тополь-М, а за тиждень після оптимізації штату - штурмуєш Авдіївку в лоб разом з вагнером та бурятами.І у них і нас не від хорошого життя приймаються такі рішення. Проте такі заяви викликають неабиякий резонанс в суспільстві (в нашому)Якщо постійно не поповнювати бойові бригади людьми все може скінчитися швидше ніж ви собі думаєте. І якщо ви думаєте що знову заживете своє найкраще життя тільки під іншим прапором, ви сильно помиляєтесь. В щільних рядах народної міліції в першому ешелоні ви підете на захід з росгвардією за спиною - тцк залишиться для вас приємним спогадом.Війна це часи прийняття важких та доленосних рішень, коли часто вибирати доводиться між - погано і дуже погано.Я особисто не можу підтримувати або не підтримувати такі рішення - я військовослужбовець який просто виконує наказ, на цьому тримається все в армії.