Source
Вчимо March в школі | І так панове та пані, сьогодні хочу поговорити про дане фото. Це є гол...
506 Views/Reach
2025-02-04 11:48
Message №1949
І так панове та пані, сьогодні хочу поговорити про дане фото. Це є головною пам`ятною нагородою в мене з армії. Але, з проходженням лікування - я зрозумів одну суть, особливо після втрати друзів та побратимів - мені треба назад. Не тому що гроші, а тому що там я вмію робити щось добре, там люди моєї ідеї. Там наша Україна, мій дім, моє минуле та майбутнє. Я і багато моїх знайомих військових зіштовхнулися із складною ситуацією, коли після виключення з військового обліку ми ніяк не можемо далі офіційно вести службу. Моя історія не виключення. Після поранення мене було виключено з військового обліку. Маючи бойовий досвід, я би хотів і далі робити все можливе задля перемоги і повернутися до виконання обов'язків військовослужбовця, які були б сумісними з моїм фізичним і моральним станом. Але такої можливості за законом просто немає. Тому прошу Вас посприяти внесенню поправок до ЗУ "Про військовий обовʼязок та військову службу" і в такий спосіб надати ветеранам можливість служити — за добровільною згодою