Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Чай, печевко і озвучка аніме (VRdub)
Added 14 Jul 2024

Чай, печевко і озвучка аніме (VRdub)

@vrdub
Number of subscribers: 3 144
Photos: 1,170
Videos: 232
Links: 1,670
Description:
Команда любителів і не професіоналів.

👥 Number of subscribers

3 144
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: +4

📊 Messages per Day

3.1
Last day: 3
Week average: 3.7
Average per day: 3.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Всім привіт. У надрах deep anime-fandom з'явилася ідея відсвяткувати День анімешника онлайн-конкурсом по знанню аніме-тайтлів та історії фендому.20 червня - не проста дата. 1997 року в цей день виник перший український аніме-клуб.Святкування Дня анімешників у цю дату конкурсами по історії теж не нове. Київські анімешники з Міцурукі проводили їх у 2015-2019 рр.----Тож які перешкоди?Розшукується анімешник чи анімешниця, яка б хотіла та могла організувати та провести цей конкурс онлайн і залучити купу народу. Напевно така людина має:- бути зацікавленою в історії українського фендому;- розуміти чому наша історія - це основа нашої ідентичності і чому саме з неї варто вчитися;- полюбляти дивитися аніме, не обов'язково супер багато;- мати бодай невеликий досвід у організації чогось. Може відео-стрімів чи роботи з людьми. Розуміти, що потягнеш щось такого типу і не дропнеш;- розуміти що таке ефективність витрат коштів. Ну тобто, що залучити 10к грн і мати 10 учасників - це не ок);- врешті чим ти молодше при названих характеристиках, тим краще. Адже би розуміти сучасні тренди та розуміти цінність досвіду такої організації для себе.----Питання ж призів та певних компенсацій за якісне виконання - вирішене. Розумних дорослих анімешників, які хочуть профінансувати такого роду ініціативу (в розумних межах) - вистачає. Питання саме в притомному і сучасному організаторі.Висловлюй бажання в коментарях до цього поста в @animemes_ua, куди він буде зарепощений. Але перед тим подумай, будь ласка, наскільки ти відповідаєш описаним вище вимогам і чи будеш ти кайфувати від процесу. Бо саме це - головне.----Додавайся в цей канал та репости його друзям якщо хочеш підтримати цю ініціативу, навіть якщо участь чи організація не цікавить.
Вітаю шановні!Поки москвабад повільно, але невпинно, відключається від електрохарчування, ми вже зібрали трохи більше половини суми на ремонт корча НГУшникам!З хорошого.Із потрібних 46 980 вже зібрано 24 327 грн.З них 14 800 вже перекинуто за рульову бо хтось з володарів ключів десь за свої брав. Баночну суму було відповідно зменшено.А ще хлопці спеціально для вас скинули зафільмоване таїнство покращення собачого корму 🤤З поганого...В общім, інша бойова конячка зловила трійко ФПВшок, і стала неремонтопридатною (див. фотко). Хлопці живі здорові. Оте на ремонт чого ми збираємо сьодні вже буде в авральному темпі приводитись в бойовий стан і їхать роботу робить... Сама робота на Гуляйполі, гадаю десь у зведеннях ви чули як там все "стабільно" і "під контролем"... Тож дуже прошу докластись і поширити, бо неочікувано горить...Банка: https://send.monobank.ua/jar/4vQ6f9s9CEКартка: 4874 1000 2069 5535Дяка за кавусі, репости, розкидання по друзякам та чатікам ♥️ Мордокнижне:Початок зборуЦей пост