Source
Voodoo Orcs | Хочеться вірити, що Верховний Головнокомандувач у вечірньому зверненні...
55 Views/Reach
2025-12-05 05:23
Message №10983
Хочеться вірити, що Верховний Головнокомандувач у вечірньому зверненні прокоментує трагедію, яка сталася у Львові. Бо те, що у Львові зарізали військовослужбовця, ветерана АТО, — абсолютно не те саме, що «смертельно поранили працівника ТЦК», як це подала більшість медіа.До журналістів і редакторів у мене претензій немає — їхня робота підбирати точні формулювання. Але не всі вміють бути професіоналами. Чомусь ніхто прямо не написав: у Львові зарізали військового.А от до Президента в мене є конкретний запит. Саме він має пояснити своїм виборцям і всім, кому з цим вибором довелося змиритися, що це не просто особиста трагедія родини загиблого. Це трагедія державного масштабу.УХИЛЯНТ ВБИВ ВІЙСЬКОВОГО.І про цей розкол у суспільстві потрібно говорити вголос, а не робити вигляд, що міжусобиці.Пане Президенте, ви маєте пояснити народу України просту річ:вбивати свою армію, аби тільки самому не бути вбитим ворогом на фронті — означає допомагати ворогу прийти й убити всю вашу сім’ю, перед тим зґвалтувавши і старих, і дітей. Звірствам ворога немає межі. Все, що вони роблять з нашими бранцями у підвалах, вони принесуть у кожну українську хату. Я не веду список скандалів про сутички між військовозобовʼязаними та військовими ТЦК, тому згадала тільки Одесу, де цивільні лоби перекинули автівку ТЦК і завдали травм військовим. Ще був Кременчук, де сім биків напали з перцевими балончиками і травматами на військових ТЦК. Були Тернопіль, Харків, Миколаївщина, де з трубами і битами йшли проти тих, хто виконував державний обовʼязок! Якщо це не суспільний розкол, то що це тоді?У якій системі цінностей ми живемо, якщо на військового хтось сміє нападати з ножем?У нас не лише ворог на фронті, а й небезпечні процеси всередині країни. Бо якщо військових потрібно захищати від цивільних — то де та точка неповернення?Ворог не той, хто приносить повістку.Це має звучати з кожного екрана. Це має бути на кожному бігборді.Так, частина коментарів під новиною про вбивство — це, ймовірно, боти. Але в якій країні хочуть прокинутися завтра ті, хто зловтішається, хто ненавидить ТЦК, хто радіє смерті військового? Всі ті, кому з цієї новини смішно?!Хто, як не Президент, має пояснити суспільству, хто такі ТЦК у країні, яка тримається за свою державність останніми силами?Володимире Олександровичу, ви маєте висловити не лише співчуття родині загиблого, а й запевнити все військо, що їм безпечно повертатися в тил. Ви маєте запевнити кожного, хто носить із собою перцевий балончик «на випадок зустрічі з ТЦК», що на нього чекає найсуворіше покарання.Мої щирі співчуття родині вбитого захисника.Яна Зінкевич