FPVшки 110-КИ РОЗІРВАЛИ ДВОХ ОКУПАНТІВ🚁 Двоє "смільчаків" поперли в наш бліндаж, думаючи, що прокатить. Зав’язався стрілецький бій — наші побратими з 3-го батальйону Окремої президентської бригади зустріли їх так, що бажання лізти далі швидко зникло.💥 А далі — класика від 110-ки. У небо злетіли FPV, і вся ця "операція" для окупантів закінчилась миттєво. Один ще метушився з джгутом, махав рукою — мабуть, прощався з Путіним. Але FPV не приймають вибачень. Крапка!⏬ ENG belowFPV DRONES OF THE 110TH TORE TWO OCCUPIERS APART🚁 Two "brave guys" rushed toward our dugout, thinking it would work. A firefight broke out — our brothers-in-arms from the 3rd Battalion of the Separate Presidential Brigade met them in a way that quickly killed any desire to push further.💥 And then came the classic 110th move. FPV drones took to the sky, and the whole "operation" ended in seconds. One of them was still scrambling with a tourniquet, waving his hand — probably saying goodbye to putin. But FPVs don’t accept apologies. Period!🗡 Наш сайт | Instagram |Facebook | YouTube |TikTok| 🪖Рекрутинг - 073 110 40 07 |Допомогти фонду 110 ОМБр ⬇️🔥 Моно 🏦 ПриватБанк
🇺🇦 П’ять звільнених сіл на ДніпропетровщиніОперація зі звільнення населених пунктів тривала восени 2025 року понад 100 діб за підтримки бійців 20-го армійського корпусу. Увесь цей час воїни 3-го штурмового батальйону 225-го ОШП перебували на позиціях і виконували контратакувальні дії. Це унікальний випадок, коли підрозділ упродовж більш ніж 100 днів безперервно утримував позиції та просувався вперед. Усі бійці, які брали участь у цій операції, представлені до державних нагород.Згодом — знайомство з героями та історії з перших вуст про події тих днів.🇬🇧 Five Liberated Villages in the Dnipropetrovsk RegionThe operation to liberate the settlements lasted more than 100 days in the autumn of 2025, with the support of soldiers from the 20th Army Corps. Throughout this period, the fighters of the 3rd Assault Battalion of the 225th Separate Assault Regiment remained on their positions and carried out counteroffensive actions. This is a unique case in which a unit continuously held its positions and advanced forward for more than 100 days. All soldiers who took part in the operation have been nominated for state awards.Coming next — meeting the heroes and firsthand accounts of the events of those days.
Нові деталі унікальної спецоперації СБУ: перед підривом підводного човна в Новоросійську Служба уразила морський літак-розвідник Іл-38НСлужба безпеки України розкрила раніше невідомі деталі підготовки до підриву російського підводного човна в порту Новоросійськ. Одним із ключових етапів цієї спецоперації стало виведення з ладу російського протичовнового літака, який міг перешкодити ураженню ворожої субмарини.При підготовці до удару по підводному човну співробітники 13-го Головного управління Департаменту військової контррозвідки СБУ уразили модернізований літак-розвідник Іл-38Н («Sea Dragon») на авіабазі Єйськ.Це повітряне судно призначене для морської розвідки, пошуку підводних човнів, контролю акваторій, встановлення мінних загороджень і нанесення торпедних ударів. Уражений борт активно протидіяв роботі морських дронів СБУ. Орієнтовна вартість цього літака становить 24 млн доларів США.У Чорному морі росіяни мали лише одне повітряне судно цього класу, здатне виявити підводний дрон «Sub Sea Baby» під час його руху до цілі. Виведення цього протичовнового літака з ладу забезпечило успішне виконання основної частини спецоперації - підрив субмарини класу «Варшавянка».Для ураження Іл-38Н СБУ застосувала сучасний дрон із бойовою частиною надземного підриву, оснащеною двома тисячами уражаючих елементів, спрямованих донизу. Підрив відбувся безпосередньо над відсіком з основним обладнанням і радарами, а також пошкодив двигун.Оприлюднені кадри успішної атаки на російський літак наочно демонструють реальний рівень захищеності ворожих стратегічних об’єктів, який суттєво відрізняється від внутрішніх звітів та публічних заяв міністерства оборони рф.Служба безпеки України й надалі працюватиме по законних військових цілях ворога та нищитиме його там, де він цього не очікує!
Уражено ворожі винищувачі Су-30 та Су-27 ― відео та деталі унікальної операції ГУР в ліпєцку🔥 У ніч з 20 на 21 грудня 2025 року на російському військовому аеродромі під ліпєцком спалахнула пожежа — горіли два ворожі дороговартісні винищувачі Су-30 та Су-27. Внаслідок операції ГУР МО України, безпосередньо реалізованої представником руху опору злочинному російському режиму, обидва військові літаки агресора виведені з ладу. ☝🏻Орієнтовна сумарна вартість двох уражених винищувачів, які росія використовувала у геноцидній війні проти України, може складати до 100 мільйонів доларів. Су-27 та Су-30 із бортовими номерами “12” та “82” вдалось спалити завдяки ретельній підготовці, холоднокровності та професіоналізму. 🔎 Планування спецоперації на аеродромі під ліпєцком зайняло два тижні. Вивчені маршрут патрулювання та графік зміни вартових дозволили непомітно проникнути на військовий обʼєкт держави-агресора, уразити російські “сушки” прямо у захисному авіаційному ангарі, а потім — безперешкодно залишити аеродром. 💪🏻 Боротьба за волю України триває! Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
⚡️Сили оборони провели спецоперацію зі знищення масового скупчення ворожої броньованої техніки біля ПокровськаТехніку ворога виявили завдяки отримання даних від розвідки 7 корпусу ШР ДШВ та аеророзвідки 8 батальйону 414 ОБрБпС “Птахи Мадяра” у взаємодії з Угрупованням військ Десантно-штурмових військ та єдиним координаційним центром безпілотних систем 425 ОШП “Скеля”.За наявною інформацією, противник планував використати цю техніку в штурмових діях на Покровському напрямку.Для зриву наступального потенціалу росії Сили оборони спланували та успішно реалізували спеціальну операцію зі знищення виявленої техніки.За результатами нанесення вогневого ураження, ударні борти ОЗСП «Lasar’s Group» Нацгвардії України знищили:❌Зенітно-ракетний комплекс 9К33 "Оса" (SA-8) – 1 од.❌Танк – 2 од.❌Бойова броньована машина – 1 од.❌Військовий автотранспорт з боєкомплектом – 1 од.Також борти «Lasar’s Group» уразили:🛠️Танк – 5 од.🛠️Бойова броньована машина – 6 од.🛠️Військовий автотранспорт – 2 од.🛠️Легкий автотранспорт – 4 од.📀На відео – фіксація ураження скупчення техніки противника
#offtop🌚 Відгук на книжку військовослужбовця 3-ї ОШБр Олексія Рейнса «Про ідеологію»📖 Одразу хочу зазначити, що ідеологічно я не є націоналістом, але цю книгу мені подарували, тож, щоб чимось займатися в моменти відключення світла, я вирішив її прочитати. Зізнаюся чесно: я очікував, що буде гірше, але книга перевершила мої очікування і сподобалася мені, оскільки я дізнався багато нового, зокрема того, що стосується історії та символіки сучасного українського націоналізму.➕ Плюси1️⃣ Отже, по-перше, хотілося б відзначити обкладинку книжки, яка подобається мені суто з естетичної точки зору. Вона тверда, чорного кольору, і на ній написана назва золотими літерами красивим шрифтом.2️⃣ По-друге, вона написана не академічною, а простою і зрозумілою мовою, яку легко засвоювати і не нудно читати по кілька годин на день.3️⃣ По-третє, приємним бонусом стало те, що в комплекті з книжкою є стікери (а також буклет і додаткова обкладинка, але це менш важливо).➖ Єдиним мінусом у цій книзі є граматичні помилки, яких хоч і мало, але які все одно особисто мені «різали око» під час читання.👍 Загалом можу сказати, що з більшістю думок, висловлених автором у цій книзі, я погоджуюся, хоч і не повністю з усіма. До цього з подібної літератури я пробував читати Миколу Сціборського та його «Націократію», але було нуднувато, тому закинув.👇Якщо у вас виникли якісь питання щодо книги, то можете задати їх мені в коментарях.🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
#зміни_в_СОУ🖤 78-й окремий десантно-штурмовий полк офіційно став десантно-штурмовою бригадою🧡 Перша інформація про те, що 78-й ОДШП реорганізується у бригаду, з'явилася наприкінці жовтня з інтерв'ю командувача ДШВ — бригадного генерала Олега Апостола.🇺🇦 Ця зміна пов'язана з переходом ЗСУ на корпусно-бригадну реформу, адже планується, що в кожному корпусі буде свій певний комплект підрозділів. У даному випадку 🇺🇦 8-й корпус ДШВ мав у своєму складі п'ять ОДШБр/ОАеМБр, натомість 💟 7-й корпус ШР ДШВ мав у своєму складі чотири бригади й один полк. Власне тому й було прийнято рішення про розширення останнього.💙 Також із того ж інтерв'ю стало відомо, що 71-ша окрема єгерська бригада в майбутньому стане аеромобільною або десантно-штурмовою бригадою, оскільки, за словами Апостола, у неї трохи неправильно сформований штат, який не дозволяє їй нормально воювати.👇Зараз під різні корпуси формуються додаткові підрозділи (наприклад, окремі артилерійські бригади), і в мене з'явилося трохи більше вільного часу. Якщо вам цікаво читати таку рубрику про зміни в армії, яка буде доволі часто публікуватися, то дайте знати в коментарях.🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат
Щодо оперативної ситуації у Покровській агломерації станом на 20:00 8 грудняСитуація у районі Мирнограду залишається складною. Підрозділи 7 корпусу ШР ДШВ продовжують виконувати визначені завдання та утримувати свої рубежі.Ворог активно обстрілює Мирноград з допомогою КАБів. Так, за минулий тиждень росіяни скинули на місто 21 авіабомбу.Противник веде інтенсивні штурмові дії, намагаючись проникнути та закріпитися на південно-східних околицях міста. Сили оборони знищують штурмові групи противника із застосуванням усіх наявних засобів.За минулу добу в районі Мирнограду підрозділи Сил оборони ліквідували 17 окупантів. Ще одного ворожого піхотинця – наші військові взяли в полон. Він не чинив опору та був затриманий під час спроби знайти їжу.За рішенням командування, підрозділи Сил оборони здійснили організований маневр у районі населених пунктів Лисівка та Сухий Яр. Особовий склад був переміщений на більш вигідні рубежі.Маневр проведено задля збереження життя військовослужбовців, покращення логістичного забезпечення угруповання та вирівнювання лінії фронту.З міркувань безпеки інформація про проведення операції певний час не оприлюднювалася, щоб уникнути ризиків зриву її виконання.На відео – знищення окупантів у районі Мирнограду😎Facebook I 🕊Instagram I 👥X | 🥳TikTok🔥Ставай технодесантником I Вакансії для ІТ-фахівців💳Фінансова підтримка
🔥Спеціальні дії ССО в Криму: знищили пускову установку С-400 «Тріумф» та склад боєприпасівРух опору Сил спеціальних операцій у взаємодії з підрозділами Deep strike Сил спеціальних операцій завдали уражень по ворожих об’єктах на ТОТ Крим. Фінальна фаза спеціальних дій відбулася ще 6 жовтня 2025 року, проте про неї не розголошувалося задля оперативної безпеки. Представники Руху опору ССО здобули розвідувальні відомості про розташування складу боєприпасів 18-ої армії рф у селі Удачне, поблизу Сімферополя. Подальша спеціальна розвідка підтвердила розміщення ворожого арсеналу. У ніч на 6 жовтня склад боєприпасів був уражений дронами ССО. Того ж дня підрозділи ССО знищили пускову установку мобільного зенітно-ракетного комплексу С-400 «Тріумф». Об’єкт ППО розташовувався у селі Уютне поблизу Євпаторії. С-400 призначений для виявлення та ураження повітряних цілей на великій відстані; також ворог використовує цей комплекс для ударів по території України.Сили спеціальних операцій продовжують асиметричні дії з метою тотальної знемоги ворога продовжувати наступальні дії. Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!
#архів_2024 (20 березня)🇺🇦 Відео понад 40-хвилинного напруженого бою, зняте на GoPro на той момент бійцем 1-ї штурмової чоти 3-ї десантно-штурмової сотні «Авангарду» з 🇺🇦 78-го ОДШП з позивним «Bomber»📝 Загалом «Bomber» проєкту «ЕПІЗОДИ ВІЙНИ» описав цей бій так:Операція почалася о першій годині ночі. Три групи з таймінгом 30 хвилин рухалися по маршруту, який був створений на колінках. Я рухався як командир у першій групі. Зі мною було 5 бійців, один із бійців був головний сержант взводу Олекса. Олекса на своєму досвіді та бойовому дусі ввів мою групу під обстрілами на швидкому темпі, продвигаючись до захоплених позицій у ворога. Ми зайшли у посадку о 4:30 ранку. Через поле Олекса побачив блік фар ворожої техніки та голоси підорів. З села Тоненького, яке через поле, почався танковий обстріл, а за ним — штурм позицій, до яких ми рухались. На тих позиціях були бійці 25 одшб (тут і надалі мається на увазі 25 ОПДБр — адмін ВР), яких ми мали замінити. В цей час під обстрілом танка ми намагались дійти до позицій, але підарська беха через поле на всій швидкості закинула десант. Також в спину друга БМП скинула десант. Ми були в оточенні. Мій гранатометник зробив постріл у ворожу техніку, але був промах. Почався бій з ворогом. Активно насипаючи у бік ворога, я помітив підора та прицільно насипав в нього. Чуючи крики я ввійшов у кураж та крикнув: «Заїбашив походу підора!» (на відео є цей момент, починаючи з 17:01 — адмін ВР). Протягом шести годин бою ворожий снайпер поранив гранатометника вистрілом в голову. Помічника гранатометника також було поранено вистрілом у голову. ГСВ Олекса було поранено в руку та у голову. Нас залишилось двоє — я і Сем. Намагаючись тримати оборону вдвох з мінімальним запасом БК нас почали кошмарить дрони скидами, намагаючись добити наших 300. Я прийняв рішення, під постійним обстрілом 120 мінометом виводити хлопців. На той час командир взводу Тарік знаходився в мене в спині, група Єврея з бійцями 25 одшб знищили ворога. На той час я намагаюсь по рації зв’язатись зі своїм командуванням, але РЕБ глушить рацію. Хлопці, які були поранені в голову, намагались з усіх сил відійти до групи евака. Я, прикриваючи з побратимом відхід хлопців, намагаюсь дістати Олексу. Коли я підійшов до нього, я побачив його лице це був жах.Прострелені щоки, запухше лице в крові, розірвана рука. Ми взяли його під руки і під постійним обстрілом намагались витягнути його до еваку. Протягнувши 150 м, ворожа міна впала мені під ноги. Чудом не зачепила. Хоча в той момент я думав, що вже 300. Було прийнято рішення залишити Олексу під деревом у посадці та відкотитись до групи еваку, щоб продумати подальші дії евакуації Олекси. Відійшовши до хлопців, які були позаду, ми зайняли оборону у бліндажі. Далі планували план евакуації Олекси до сутінок, але у сьомій годині вечора підори почали штурм тієї посадки. З усіх стволів трофейних кулеметів, ми відбили штурм. З групою Рембо та трьохсотими побратимами нас замінила група Кракена. Уночі ми почали відхід. Моя група рухалась перша, а група Рембо вийшла через 5 хвилин.Нас засік дрон з тепловізором і почався мінометний обстріл. Я впав у вирву від снаряда та наказав всім знайти укриття. Міни падали у метрах. На той час була тільки одна думка: «вийти живим». На жаль, в друга Рембо попала міна. Обираючи момент затишшя, ми почали бігти у напрямок евакуації. Навколо вибухи.Нарешті ми були у більш меншій безпеці у бліндажі, чекаючи евакуації. Ця задача тривала 12 годин. Було знищено 12 підорів.
🫡 На жаль, «Олекса» та «Рембо», які фігурують у цій історії, загинули від мінометного обстрілу. Також камера «Bomber’a» сіла, тому не змогла зняти всю операцію.🇺🇦 Підписатися | Донат | Чат