Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КП «Харківводоканал»
Added 14 Jul 2024

КП «Харківводоканал»

@vodokanal_Kharkiv
Number of subscribers: 3 861
Photos: 2,280
Videos: 37
Links: 57
Description:
Забезпечуємо питною водою та надійною системою каналізування мешканців Харкова та Харківської області.

👥 Number of subscribers

3 861
Average/Day:: +12
Average/Week:: +65
Average/Month:: +80

👁️ Average views per message

1 652
Average/Day:: 1,760
Average/Week:: 1,483
ERR: 42.79%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

За останні сім днів ворог завдав 11 ударів по місту. Основний тягар цього разу прийняли на себе Немишлянський та Слобідський райони.Агресор цинічно комбінував засоби ураження: Харків атакували як «Шахедами», так і важкою балістикою.Попри підступність тактики окупантів, на щастя, обійшлося без загиблих. Але одна людина все ж таки отримала поранення.Руйнування значні. На початку минулого тижня під прицілом опинився важливий енергетичний обʼєкт, що забезпечує живленням велику частину Харкова. Також серйозних руйнувань зазнав ще один важливий об’єкт транспортної сфери.Не оминула біда і житловий сектор. Посічено 12 багатоповерхівок: вибиті вікна, потрощені покрівлі, понівечене майно людей. Розбито гаражний кооператив. Комунальні служби вже ліквідували «першу хвилю» наслідків і закрили контури будинків. Тепер зосередимо сили на ремонті дахів.Тривалість повітряних тривог у місті склала 37 годин - це на 56% менше, ніж у середньому по області.Велика шана нашим комунальникам за те, що весь тиждень усували руйнування від ворожих атак, а просто зараз, без перепочинку, приборкують наслідки лютої хуртовини!
Формування нової архітектури енергетики в Україні необхідне як під час війни, так і після її завершення. Про це заявив міський голова Ігор Терехов 7 січня в ефірі «Радіо NV».Мер наголосив, що питання енергетичної безпеки є одним із ключових для національної безпеки держави. Так, ще у 2022 році він пропонував змінити підхід до функціонування енергетичної системи країни, однак сьогодні ця потреба стала критичною.«Якщо немає енергетики, то немає нічого. Ми це розуміємо як ніхто інший, бо Харків кілька разів переживав блекаути. І далі буде тільки важче. За попередніми висновками, Міжнародний валютний фонд оцінює збитки енергетичної галузі України в 56,5 млрд доларів», - розповів Ігор Терехов.Міський голова також наголосив на необхідності розміщення енергетичних об’єктів під землею, щоб унеможливити їх ураження. Водночас він зауважив, що навіть великі захисні споруди не завжди здатні витримати удари сучасних ракет, тому держава має враховувати це на майбутнє.Крім того, Ігор Терехов приділив увагу питанню переходу на альтернативну енергетику, зокрема сонячну та вітрову генерацію, а також впровадження мініядерної енергетики. За його словами, це новітні технології, які дозволяють забезпечити дешеву та стабільну енергію.«Якщо ми хочемо швидко відновити економіку України та залучити інвесторів, нам потрібна доступна енергетика. Мініядерні установки також мають соціальний аспект. З ними ми зможемо встановлювати нижчі тарифи для населення та експортувати енергетику», - наголосив мер.
Попри те, що в останній місяць 2025 року ворог здебільшого цілив по об'єктах бізнесу та критичній інфраструктурі, житловий сектор все одно зачепило вибуховими хвилями.Так, у грудні в Харкові було пошкоджено 44 житлових будинки. Руйнування зафіксовані як у приватному секторі, так і в багатоквартирній забудові.Всі вибиті вікна, а це загалом 361 контур, ми вже закрили. Також провели ремонти покрівель там, де це було необхідно.Окремо відпрацювали з людьми. Всі власники пошкодженого майна вже внесені до реєстрів на отримання державної компенсації за програмою «єВідновлення». Нікого не залишили сам на сам з бідою.Крім житла, маємо пошкодження й іншого міського майна: постраждали теплові об’єкти, транспортна інфраструктура та мережі вуличного освітлення.Вдячний усім нашим службам та робітникам, які працювали цілодобово, щоб оперативно усунути наслідки «прильотів». На сьогодні першочергові аварійні роботи завершені. Тепер переходимо до планування та виконання більш складних, капітальних відновлювальних робіт.
Харків. Підсумок 2025 року — мовою цифр, за якими стоять люди.🔻 728 обстрілів міста. Сотні разів ворог намагався зламати нас страхом, темрявою, болем.Але Харків вистояв — і щодня продовжує жити.🚨 Повітряна тривога• в області — 2403 сигнали, 4791 год 20 хв (це 200 діб)• у Харкові — 1826 сигналів, 2590 год 56 хв (це 108 діб)Загальна тривалість тривог у місті зменшилась на 2201 годинуна 46% менше, ніж по області. Це важливо для роботи, навчання, лікарень, транспорту — для нашого щоденного життя.‼️ Постраждали: 973 людини, серед них 106 дітей.🕯 Загинули: 41 людина, серед них 3 дитини.Кожна цифра — це чиєсь ім’я, сім’я, зруйнований дім, чиясь ніч без сну. І водночас — це про нашу силу: швидко відновлювати, допомагати одне одному, тримати місто в русі, рятувати і лікувати.Дякую нашим захисникам і захисницям. Дякую рятувальникам, медикам, комунальникам, усім службам і волонтерам — тим, хто щоразу першим приходить туди, де найнебезпечніше.Харків — не про страх. Харків — про людей, які не здаються. Харків - більше, ніж місто!
Тепло в оселях під час війни — це не про комфорт. Це про безпеку, про життя людей і про стійкість міста.НКРЕКП планує з 1 січня підвищити тариф на розподіл газу для підприємств. Для Харкова й інших прифронтових громад це створює критичні ризики для проходження опалювального сезону. Бо для теплопостачальних підприємств це — витрати, які вони фізично не можуть «проковтнути», не зламавши всю систему.А тепер — головне, про що маємо говорити чесно. Борги підприємств, які постачають людям тепло і гарячу воду, і так ростуть. А з запланованою зміною тарифу - зростуть ще на сотні мільйонів. Обіцяних компенсацій з боку держави, принаймні Харків, не бачив уже кілька років. І це не емоція — це реальність наших фінансів та наших рахунків.Що це означає на практиці? Якщо витрати збільшуються, а компенсацій немає, підприємства будуть змушені «ділитися» цим додатковим навантаженням з іншими. Тобто — підвищувати тарифи для юридичних осіб. Тож під цей черговий удар попаде й бізнес, якому й так важко: війна, ризики, падіння попиту, дорогі кредити, логістика. Ми не маємо права добивати тих, хто тримає економіку і робочі місця.Для місцевих бюджетів це означає ще одне неминуче навантаження. Для людей — ризик залишитися без стабільного тепла взимку. Для країни — мінус у стійкості, яку ми зараз зобов’язані берегти.Як голова Асоціації прифронтових міст і громад я звернувся до Уряду з вимогою спільно з НКРЕКП знайти рішення: відтермінувати заплановані зміни тарифної політики та забезпечити реальну підтримку підприємств теплової енергетики — у прифронтових регіонах і по країні загалом.Держава має зробити відповідальний крок: зберегти тепло, зберегти людей, зберегти економіку. Комунальні експерименти під час війни — недоречні. Нам потрібні рішення для розвитку, а не додаткові ризики.
Минулий тиждень був важким для міста. Ворог чотири рази атакував нас різними типами озброєння, завдавши значних руйнувань.Під ударами опинилися Шевченківський та Слобідський райони. Росіяни цинічно цілили по критичній інфраструктурі, зокрема пошкодили насосну станцію. Але найстрашніший був удар по жвавій магістралі. КАБ впав просто на проїжджу частину в годину пік, коли там рухався потік цивільних машин.На жаль, загинуло двоє людей. Дев’ятеро отримали поранення, серед постраждалих - одна дитина. Мої співчуття рідним жертв російського терору.Внаслідок вибухових хвиль у прилеглих будинках було вибито понад 300 вікон, пошкоджені покрівлі. Враховуючи погоду, діяли миттєво, щоб зберегти тепло в оселях.Станом на зараз першочергові аварійні роботи виконано. Дорожнє покриття на ділянці, куди влучила авіабомба, відновлене. Рух трамваїв на цьому відрізку магістралі - також. Хочу подякувати нашим комунальникам, рятувальникам, медикам та волонтерам за те, що зробили все можливе й неможливе, аби допомогти людям! І щодо ситуації з тривогами. Загальна тривалість повітряних тривог у місті склала 46 годин, тобто на 40 годин (47%) менше, ніж по області. Але, знову ж таки, це не привід ігнорувати небезпеку. Будьте обачними! Бережіть себе та своїх близьких!Працюємо далі.
Четвертий рік ворог методично намагається влаштувати в Харкові гуманітарну катастрофу. Б’є по підстанціях, трансформаторах, мережах з простим і цинічним розрахунком - залишити людей без світла, опалення і води. Без усього, що забезпечує нормальне життя. Але Харків відновлюється.Бо щоразу до роботи беретеся ви. Ті, хто їде на об’єкти одразу після ударів. Ті, хто працює вночі, знаючи, що повторна атака можлива будь-якої хвилини. Ті, для кого «неможливо» - не аргумент, а виклик. Це все ви - наші енергетики.Кожен ваш виїзд - важкий і небезпечний. Кожен виснажує, забирає сон, здоровʼя, сили. Але ви заступаєте на зміну знову й знову - день за днем, ніч за ніччю. Заради всіх нас, заради України.І завдяки вам світло завжди повертається в оселі харків’ян. У лікарнях функціонує обладнання. Бізнес - працює. Люди - живуть, а місто, попри все, рухається вперед.Харків це бачить! Тож від імені всіх харків’ян дякую вам за витримку, професіоналізм і характер! Ми знаємо, якою ціною вам все вдається.З Днем енергетика!
Сьогодні на сесії ми ухвалили принципово важливі рішення, які визначають, як Харків житиме й працюватиме далі в умовах війни та прифронтової реальності.Передусім це стосується бюджету міста на наступний рік. Ми формували його з чітким розумінням найголовніших пріоритетів: збереження життя людей і стабільна робота всього, на чому тримається місто щодня, - транспорту, комунальних служб, соціальної сфери, критичної інфраструктури.У цій логіці ми зберігаємо безоплатний проїзд, безкоштовне харчування дітей у школах, гарячі обіди для тих, хто потребує підтримки, а також усі головні соціальні програми.Окремо хочу підкреслити рішення про створення комунального закладу «Ветеранський центр Харкова». Ми ухвалили його як відповідь на реальні запити наших героїв: ветеранів війни, членів їхніх родин, а також сімей загиблих захисників і захисниць України. Місто переходить від розрізнених послуг до цілісної системи підтримки. Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна», як ЦНАП: одна точка звернення і супровід людини від першого запиту до потрібного їй результату. Там можна буде отримати психологічну, правову, соціальну допомогу, а також підтримку з працевлаштування, медичних і житлових питань.Підтримка військових теж залишається для нас безумовним пріоритетом. Ми заклали кошти на неї, бо це наш прямий обов’язок. Харків був, є і буде надійним тилом для тих, хто боронить Україну.Що стосується бізнесу, ми знову продовжили податкові пільги ще на квартал, щоб підприємці могли працювати, створювати робочі місця й підтримувати економічну активність.Окрему увагу приділили безпеці дітей. У 2026 році ми плануємо будівництво підземного дитсадка, щоб навіть найменші харків’яни мали можливість вчитися в захищеному просторі.Всі затверджені кроки є зваженими, спрямованими на стабільність і відповідають нашим можливостям в нинішніх умовах. Вдячний усім депутатам за консолідовану позицію та розуміння своєї відповідальності перед громадою!
Мешканці Харкова набрали 15 млн літрів питної води в безкоштовних бюветах з початку запуску проєкту.Нагадаємо, проєкт реалізується з ініціативи міського голови Ігоря Терехова. Першу партію бюветів - 29 об’єктів - почали встановлювати навесні цьогоріч. Спершу в кожному районі працювало по 3-5 бюветів. Але до міськради почали надходити звернення щодо розширення мережі.«Ми уважно стежили за тим, як працюють перші бювети, і отримали багато позитивних відгуків. І тоді стало остаточно зрозуміло: йдеться не просто про додатковий сервіс, а про справді необхідний елемент міської інфраструктури», - зазначив гендиректор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.Під час останніх атак на систему водопостачання мережа бюветів працювала на повну потужність. З огляду на це, було ухвалене рішення поступово розширювати її до оптимального рівня, щоб забезпечити доступ до питної води якомога більшій кількості містян.Станом на сьогодні в Харкові працюють 63 автономні бювети, ще дев’ять перебувають у процесі монтажу.
Нарешті з’являються новини, які дають обережну надію: після останніх раундів міжнародних перемовин ми стали трохи ближчими до дипломатичних рішень щодо завершення війни.Так, це складно. Це багаторівнево. Це не одна зустріч і не один підпис. Але важливе інше: рух є. І це означає, що Україна тримає порядок денний. Що світ не має права «звикнути» до війни — і, здається, не звикає.Ми віримо в нашу переговорну команду. Віримо в наших партнерів, які залишаються поруч. Бо дипломатія працює лише тоді, коли за нею стоїть сила. Сила наших людей, нашої армії, нашої єдності.Але треба називати речі своїми іменами. Мир — це не пауза між обстрілами. Мир — це не коли загроза залишається, але її просто перестають озвучувати. Мир — це коли в Україні не треба жити з думкою «а що буде завтра?». Мир — це коли завтра можна планувати.Тому основою мають бути реальні міжнародні гарантії безпеки. Реальна інтеграція в Європу. Реальне включення України в спільний безпековий та економічний простір. Не «сіра зона». Не «буфер». Не «дикобраз з постійно випущеними для свого захисту голками на дикому полі». А нормальна європейська країна — сильна, сучасна, демократична.Бо саме це повертає людей. Саме це запускає відбудову, дає сенс працювати, вчитися, народжувати дітей, будувати бізнес, будувати міста. Жити — без страху.Справжня сила миру — це зберегти життя. І зберегти майбутнє там, де ворог хотів залишити лише руїни. Україні потрібен мир. Справедливий і надійний, такий, який більше ніколи не дозволить війні повернутися.