⚡️ Справа про вбивство ФАРІОН: донька мовознавиці вимагає 15 мільйонів компенсації моральної шкоди // ВІДЕО 👇 Розгляд справи про вбивство мовознавиці, української націоналістки, свободівки Ірини Фаріон у Шевченківському районному суді Львова продовжиться 13 лютого. Головуючий суддя Петро Невойт пояснив тривалість перерви завантаженістю членів колегії.Дочка загиблої Софія Особа подала позов на відшкодування моральної шкоди в розмірі 15 млн грн. "Кошти, які мені мають виплатити, не повернуть мені маму. Всі кошти переправлять для ЗСУ, у підрозділ, де проходив службу мій чоловік", – сказала вона.До цього суд виніс рішення задовольнити клопотання адвокатів обвинуваченого В'ячеслава Зінченка про надання йому додаткового захисту під час конвоювання на судові засідання та з них. Адвокати пояснили це тим, що їхньому підзахисному погрожують у соцмережах.Раніше, 3 січня, відбулося підготовче засідання. Тоді Зінченку суд продовжив термін тримання під вартою до 4 березня 2025 року.Нагадаємо, йому інкриміновано умисне вбивство особи у зв’язку з виконанням нею громадського обов’язку, з мотивів національної нетерпимості, а також придбання, носіння, зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу (п. 8, 14 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).Репортаж ТСН з подробицями судового засідання від 13 січня 2025 року.https://www.youtube.com/watch?v=_2QxICyg9Bc#Фаріон
Шалений листопадШалений як американська гірка.Багато що вирішується цього місяця.Насуваються геополітичні зміни. Процеси стрімко пришвидшаться.Але головні події будуть тут.Вдасться зупинити повзучу навалу буде одна реакція. Не вдасться буде гірша.Вороги пруть з останніх сил. Нам тре втриматися і зберегти сили.106 років тому наші предки билися на вулицях Львова, здобуваючи ЗУНР. Нині бʼємося на півтори тисячі кілометрів східніше. На вулицях Часіка, Торецька в околицях Курахова.Це про умови і про шанси.А зараз трохи про вічне. Час від часу друкую написане раніше.Це писалося рік тому.Думаю не застаріло:)«Сонце виходить, заходить і знову зʼявляється в Українському Донбасі.Все в світі змінне.Бог і Україна - вічні.Трохи донбаського настрою у стрічку А щоб до естетики додати трохи етики ще раз нагадаю, що російсько-українська війна була неминучою, історичною, є екзистенційною і тотальною війною простору Правди, Свободи та Ідентичності проти симулякру, що є прямою антитезою. Брехні. Рабства. Пустоти.За формою - це війна української нації проти євразійської імперії.Імперія потребує і живиться територіальними здобутками, («новими територіями) не жаліючи жодних ресурсів і передусім людських.Нація бореться за свою землю-Матір, домівку-державу, свою правду-ідентичність.У такій несиметричній війні найфатальнішим є погодитися на бездумний обмін людей. Не лише тому, що в ворога їх як мінімум вчетверо більше. А передусім тому, що людина і є унікальною, невідʼємною частиною нації. А ця війна і є війною за націю.Відтак як правильним є те, що не має нічого почеснішого як віддати при потребі життя за націю, так і те, що максимальним завданням на війні є берегти кожного члена нації.Тим хто, віддає життя за націю має бути максимальна честь і повага, тим хто бездумно наражає на смерть - максимальне покарання і зневага…І треба памʼятати, що наші втрати мають бути як мінімум вчетверо меншими, ніж у ворога…Щоб мати шанси перемогти математично.Хоча Перемога це все ж не матиматика.Це Віра помножена на Волю»…
🔥Пекучий Збір помсти за ВАСИЛЕМ ОСОБОЮ, старшим солдатом, мінометником 4-го батальйону «Сила Свободи» Бригади наступу НГУ «Рубіж».
🇺🇦За 16 днів із дня загибелі Василя Особи на помсту за вбивство мого коханого чоловіка, люблячого батька Евуні та Дмитрика, зібрано майже
1️⃣,
4️⃣ млн гривень та передано
2️⃣ позашляховика для підрозділу Василя. Куди підуть кошти?Ми вже замовили комплекси РЕБ. Аби вберегти життя побратимів Василя Особи та аби українці, завдяки таким відважним воїнам, могли жити своє життя у вільній державі.Дякуємо щиро кожному за донат в 1 гривню і в 100 000 гривень. Дякуємо кожному за поширення, етери, публікації.Подяка вам, наші Люди, потребує окремого допису - і він буде окремо
🙏Мстимо, не зупиняймося, умогилюймо ворога!Пекло відкрите для вас, проклята ру₴ня -- за кожне вбите українське життя, за спалені міста, за зруйновані життя українських дітей.Донатьте живим!Пам'ятайте полеглих!Моліть Бога про Перемогу! Війна триває, а ви боріться, хто як може заради майбутнього ваших дітей!Збір на помсту за кожне українське життя триває:Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/86kPLtvHw9
💳5375 4112 1881 4684 Конверт Приват24:https://www.privat24.ua/send/dndhb
💳5168752100168148
📧PayPal:
[email protected]
33 роки тому у програмних засадах «Свободи» було зазначено, що Україна може розраховувати лише на власні сили, а підтримка союзників може бути ситуативною. Ця позиція сьогодні набуває особливої актуальності, адже, на жаль, ми змушені спостерігати, як наші стратегічні союзники у боротьбі з московією діють не завжди чесно та відверто, намагаючись витиснути свій інтерес зі знекровленої, але воюючої та незламної України.Україно-польські відносини завжди були непростими, але останнім часом бачимо як польська сторона блокує нашу інтеграцію на Захід, виправдовуючи це підтримкою українцями героїчної постаті Степана Бандери та УПА. Цей крок викликає тривогу, особливо у той момент, коли Україна, борючись за своє існування, проливає кров і за свободу та спокій всього континенту.Що стосується постаті Степана Бандери та Української Повстанської Армії, вони були, є і будуть символами національної боротьби для українців. Сьогодні їхній чин надихає сучасних воїнів, які захищають не лише Україну, але й Польщу від московської навали. Бандерівське гасло "Слава Україні! - Героям Слава!" є офіційним у Збройних Силах України, а шеврони з символікою УПА та портретом Бандери з гордістю носять десятки тисяч воїнів. Ми разом протистоїмо спільному ворогу і герої нашого минулого підтримують нас у цій боротьбі!Хіба ми вказуємо полякам кого їм вважати своїми героями? До прикладу Йозеф Пілсудський – видатний державний діяч для Польщі, але водночас ця особа принесла багато страждань українському народу, для нас він кат і агресор...Крайні заяви польських посадовців спрямовані на маніпуляцію питаннями Волинської трагедії, а тому викликають глибоке занепокоєння. Волинські події – це складна сторінка історії, яка потребує діалогу, а не політичних спекуляцій. Якщо поляки хочуть гострої дискусії, то, може, нехай дадуть відповідь на питання, в першу чергу для себе: про пацифікацію українців, звірства Армії Крайової проти мирного населення Волині та Галичини.Так, ми вдячні Польщі за допомогу та підтримку, які вона надає Україні в нашій війні проти московії. Але це — не лише жест добросусідства, а й прагматичний розрахунок, який повністю відповідає національним інтересам Польщі. Бо ж якщо путін здобуде перемогу в Україні, то наступною його жертвою стане саме Польща.Варто згадати і неприємну деталь: попри всі заяви про солідарність, Польща продовжує закуповувати російські енергоносії, зокрема газ, толерує блокаду українського зерна, транзитом пропускає через свою територію московські торгівельні вантажі, тощо. Це викликає серйозні питання про щирість польської позиції та подвійні стандарти.Усі гострі питання нашої історії слід передати історикам, бо зараз перед нами стоїть спільна загроза, яка значно перевершує всі минулі конфлікти. Ми повинні бути єдиними, як ніколи раніше. Всі старі гострі питання між нами слід відкласти до часу, коли путін і його армія будуть остаточно знищені і відкинуті з української землі, а теперішня московія розпадеться на багато національних держав.Наголошую, майбутнє розв'язання історичних суперечок повинне будуватися за принципами взаємоповаги і порозуміння та виключно після перемоги над одвічним спільним ворогом.
Сьогодні – День Української Зброї!105 років тому 31 серпня 1919 року Українська Галицька Армія та Армія Української Народної Республіки разом визволили Київ від більшовиків. Сто років тому армія билася героїчно. До мужності армії критично бракувало мудрості Проводу.Девʼять років тому – 31 серпня 2015 року – російська пʼята колона у владі вирішила подарувати Україну путіну. У той день 265 нардепів-негідників проголосували в першому читанні за проєкт змін до Конституції на умовах путіна, імплементувавши в тіло Конституції так звані Мінські угоди.Мінська зрада реалізовувала свій сценарій знищення України, намагаючись поставити хрест на Незалежності, Субʼєктності, Державності та Ідентичності.Щоб приховати злочин державної зради соратники медведчука у владі здійснили криваву провокацію - так званий вибух гранати біля ВРУ.Обставини цієї справи не розслідуванні і досі. Десятки затриманих націоналістів без суду і слідства потрапили за ґрати.Організатори теракту проти Державності дуже швидко перефарбувалися у патріотів. Тепер це популярне маскування для негідників усіх мастей.Усі «захисники Конституції» з першого дня повномасштабки пішли на війну.Олександр Станков та Геннадій Дубров загинули в бою. Ігоря Гуменюка система вбила, протримавши в СІЗО майже вісім років без вироку суду.Ми втримали тоді державність, але нація і країна кровʼю платить за зради та недалекоглядність політичного класу.Нині день Зброї зустрічаємо зі зброєю в руках на споконвік і навіки Українському Донбасі.Бо щоб знищити внутрішнього ворога насамперед треба знищити ворога московського.Тому міцно тримаймо зброю в руках. Це тепер головний аргумент для будь-яких дискусій..
«Бо що є нація, коли не скупчення мільйонів воль довкола образу спільного ідеалу? Ідеалу панування певної етнічної групи над територією, яку вона одержала в спадщині по батьках і яку хоче залишити своїм дітям.України, якої прагнемо, ще нема, але ми можемо створити її в нашій душі. Можемо й повинні опалити цю ідею вогнем фанатичного прив’язання, і тоді цей вогонь з’їсть у нас нашу рабську “соромливість” себе, що нищить нас…Бо поки ми не виплекаємо в собі пристрасного бажання створити свій світ з зовнішнього хаосу, поки “малоросійську” ніжність не заступить у нас зачіпна любов посідання, поки теореми – не стануть аксіомами, догмами; “соромливість” – не обернеться в “брутальність”, а безхребетне “народолюбство” – в аґресивний націоналізм, – доти не стане Україна нацією» (Дмитро Донцов )Нині 141 річниця з Дня народження ідеолога українського націоналізму Дмитра ДонцоваНайкращим йому подарунком буде звільнений його рідний Мелітополь і побудова Великої України.І мрію про Третій «Донцов фест» в Мелітополі.
Томос став геополітичною катастрофою росії в Україні. Але церкви РПЦ ФСБ замасковані під вивісками УПЦ і далі залишалися блок-постами російського імперіалізму в Україні. Закон про заборону церков афільованих з Москвою хоча й запізніло намагається подолати цю проблему. Проте «відтяжка»виконання деяких норм є загрозою.9 місяців є серйозним геополітичним вікном, яким ворог людства неодмінно спробує скористатися.Що варто зробити не чекаючи 9 місяців?Перше, негайно позбавити права оренди обʼєктів, що мають історичне значення або до будівництва яких не має відношення церква під назвою УМП. Друге, перевірити законність отримання земельних ділянок, їх використання, дотримання містобудівної документації при будівництві своїх капищ.При виявленні порушень накладення арешту на майно.Російська церква не може перебувати на землях та на території установ, які належать державі чи місцевій владі.Україна не буде діяти як Москва яка на БеТеРі атакувала єдину українську церкву, збудовану за гроші громади. Але допускати шабаш в тилу неприпустимо. Ну й звісно мають бути засоби морального впливу на людей, які ходять до московського сатани і не каються…Ну а в подальшому, коли росія тиснутиме на нас союзниками, Україна могла б погодитися на паритетні умови. Кількість їхніх капищ у нас (розсташованих суворо з дотриманням усіх законів) має відповідати кількості українських церков у них. Мені здається це справедливо.Ну і звісно варто перевірити спосіб життя російських агентів у рясах. Тобто невідповідність способу життя офіційним доходам. Виявлена власність, законність якої атци з ФСБ пояснити не можуть, має передаватися у власність держави. Бо подейкують що багато батюшок останнім часом прикупили багато недорої нерухомості за іудину плату…І все це можна, навіть треба робити не чекаючи девʼяти місяців…
Завтрашній день може стати історичним для України. Адже Верховна Рада голосуватиме за законопроект про заборону моспархату. Заборона московської церкви є програмовою засадою нашої політичної сили з часів заснування у 1991 році. А у парламенті «Свобода» вперше виступила з цією ініціативою ще у квітні 2005 року. Тоді, будучи народним депутатом, я звернувся із депутатським запитом до президента України та Мін’юсту, вимагаючи припинити антидержавну діяльність московського патріархату в Україні, визнати його іноземною церквою та перейменувати УПЦ МП на РПЦ в Україні. Але в тодішньому політикумі, як вони казали, це було «не на часі». Чимало політичних діячів, які тепер, за модою часу, вимушено «підтримують» цю ініціативу, у той час стверджували, нібито ми підіграємо москві, розповідали про «стратегічне партнерство» з РФ і спонсорували московський патріархат…Потім, коли «Свобода» зайшла до парламенту цілою фракцією, були законопроекти про заборону моспархату. Свободівці реєстрували їх у VII, VIII, IX скликанні ВРУ – і далі все було «не на часі».Не подіяли навіть сотні звернень місцевих рад, які також ініціювали свободівці.І аж тепер, коли минуло 20 років, вони до цього дійшли. Просто вдумайтеся, товариство: 20 років! За цей час виросло ціле покоління. Україна була б зовсім іншою, якби тоді нас почули щодо цієї та інших державницьких, українозахисних ініціатив. Може, й таких великих жертв не було б сьогодні. Часто спілкуюся з мешканцями прифронтових територій на Донецько-Запорізькому напрямку. Усі вони ходять до московської церкви…В той же час кожен з моїх побратимів по зброї підтримує негайну заборону моспархату.Завтрашнє голосування у парламенті стане лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації і Державі.москва впаде!