Source
ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» | Московія і далі буде нарощувати агресивні дії проти країн НАТО.Шахеди ...
282 Views/Reach
2025-10-04 08:36
Message №5618
Московія і далі буде нарощувати агресивні дії проти країн НАТО.Шахеди на Польщу, військові літаки над Естонією, дрони над військовими базами Данії та провокації у данських протоках. Причин дві. 1. Стратегічний тупик в Україні. 2. Відчуття, що Захід не готовий до справжньої бійки. Попри всю свою економічну (тотальну) та демографічну (кратну) перевагу. Так, у московитів значно менше ресурсів, ніж у НАТО. Вони з побитою українцями мордою. Вони загрузли у безпросвітному дроновому Вердені в українських степах. Але вони бачать — психологічно Захід не готовий. І вони будуть нарощувати провокації. Поки що гібридні і на межі. Але побачите, буде прямий військовий удар.І далі — або Захід відповідає адекватно. Або НАТО кінець: у Східній Європі приходять до влади проросійські режими, на Заході — остаточно беруть гору пораженці.Або — Захід відповідає і Московії остаточно кінець. Так що, західні партнери і друзі, прийміть неминуче. Ми — остання лінія оборони між вами і війною, яка вже ломиться у ваші двері. Відчайдушно підтримуйте Сили Оборони України — головного гаранта безпеки європейської цивілізації.Поки ще є шанс виграти цю війну до того, як вона прийде у ваші домівки.