Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи»
Added 14 Jul 2024

ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи»

@vo_svoboda
Number of subscribers: 1 269
Photos: 1,810
Videos: 498
Links: 3,260
Description:
Всеукраїнське об'єднання «Свобода» — офіційний Telegram-канал партії 🇺🇦 Долучайтесь ⬇️⬇️⬇️ • Сайт ВО «Свобода» - https://svoboda.org.ua/ • YouTube ВО «Свобода» - https://goo.gl/nH3esf • Facebook ВО «Свобода» - https://bit.ly/2BYyh
Source

ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» | Бандера наш Герой! Покрова наше свято!Покрова - це традиційний двіж. Д...

Telegram community logo - ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» @vo_svoboda
306 Views/Reach 2025-10-01 17:41 Message №5611
Бандера наш Герой! Покрова наше свято!Покрова - це традиційний двіж. Двіж на Свято. У 90-х двіж носив виключно святковий характер.Оркестри, вояки Збройних Сил, козацтво, ветерани ОУН-УПА.Святкова хода від Арсенальної до Софійської площі.У двохтисячних після помаранчевої Революції в часи коли МВС керував соціаліст Луценко, а його тато нардеп був у КПУ, комуністи, прогресивні соціалісти та інша наволоч пробували не дати Маршу на Покрову рухатися Хрещатиком.Декілька років були бійки. Переважно не з комуністами, а з «Беркутом», що нібито розділяв протиборчі сторони.У 2006-му ми вирішили відновити Марш УПА знову як святковий двіж.Цей Марш як і Смолоскипна Хода з нагоди народження Степана Бандери першого січня стали традиційними заходами для більшості українських міст по всій країні.Ба більше, куди дійшов Марш УПА і смолоскипна хода на честь Бандери, не дійшов чи зустрів шалений опір російський окупант.Крайні чотири роки Покрова фронтова.Покрова в Нью-Йорку. Під Бахмутом.Минулоріч Мій марш був в околицях Часового Яру під ворожим вогнем.Цьогоріч в околицях чудового місця де якраз на Покрову запорізький кошовий отаман Іван Сірко громив ординців.Триває бойова робота.Під Покровом Пресвятої Богородиці.В великій тисячолітній війні.В одній лаві з воями-русичами. Козаками. Гайдамаками. Вояками армії УНР і ЗУНР. Холодноярськими повстанцями. Карпатськими Січовиками. Бойовиками ОУН і повстанцями УПА.Наш Марш Триває! Як і Борня…Зі святом, Побратими!П.С. Хто хоче привітати нас долученням до збору деталі тут: https://www.facebook.com/share/p/1A61BJJZmu/?mibextid=wwXIfr