Source
Ветерани космічних військ | VKV | Розказую.Завершився концерт. Все пройшло ультра круто. Я на ейфорії зб...
8 200 Views/Reach
2024-08-05 17:08
Message №2605
Розказую.Завершився концерт. Все пройшло ультра круто. Я на ейфорії збираюсь їхати додому, мене зве Дамніцкій і каже, що концерт не записався. Монітори показували шо запис іде а по факту записалось перші 30хв і звук. Глюк якийсь йобаний😡Я тупо спустошений їду додому мовчки. Тупо офігєвший і не можу в це повірить. Вирішив розрядить себе , пограв в КС і ліг спать.Але в 6 ранку вже проснувся, не міг спати, крутився. У 8 ранку мені написав Дамніцкій і почали вирішувати що можна зробити… І я тупо не постісняюсь і скажу: я весь ранок просидів зі сльозами в очах переписуючись з Артемом.. Спустошений в ноль просто… Це такий вайбовий випуск був.. Гості просто ультратопові. Це максимально неочікуваний дует. Як же незручно перед ними бляха…Вперше на зйомку прийшла моя мама, мій рідний дядько. Ми так старались зробити випуск про Україну до Дня Незалежності…І тут на блять. Я просто морально вмер…Я поїхав в БЦ до кумів перезагрузиться трохи. Цілий день з Дамніцкім переписувались, вирішували шо можна зробить і як вийти з ситуації.. Відео тупо нема😭Вам написав шоб вкурсі були, не міг не поділиться шо срака відбулася з випуском..Думали вчора день і сьогодні пів дня..І шо я вам скажу друзі- ВИПУСК ВИЙДЕ 24ГО СЕРПНЯ!!!! І ЦЕ БУДЕ ЛЕГЕНДАРНО БЛЯТЬ!!!😤😤😤МИ НЕ ЗУПИНИМСЯ БЛЯТЬ!!😤😤ЦЕЙ ВИКЛИК МИ ПРИЙМАЄМ!😤Як ми це зробим хай буде інтригою як для нас так і для вас мої хороші🥰🥰🥰 Дякую всім вам за підтримку, і тим хто ще в майбутньому зможе чимось допомогти 🙏🏼🙏🏼🙏🏼Памʼятайте - МИ ВЕНОМ!