Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ветерани космічних військ | VKV
Added 14 Jul 2024

Ветерани космічних військ | VKV

@vkvteam
Number of subscribers: 41 979
Photos: 2,080
Videos: 486
Links: 1,660
Description:
Тепер ми і в телеграмі 💙💛

👥 Number of subscribers

41 979
Average/Day:: +87
Average/Week:: +275
Average/Month:: +1866

📊 Messages per Day

2.8
Last day: 0
Week average: 2.9
Average per day: 2.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дрони на понад 2 мільйони — чергова допомога воєнним розвідникам від “Ветеранів космічних військ”Спецпризначенці ГУР МО України одержали чергову важливу допомогу від колективу артистів “Ветерани космічних військ” — дрони для ведення аеророзвідки Mavic 3 Pro/3Т на мільйон гривень для “Спецпідрозділу Тимура” та 13-дюймові FPV на 1,2 мільйона гривень для підрозділів безпілотних систем воєнної розвідки. Обладнання на загальну суму 2,2 мільйона гривень бійцям ГУР на фронт, зокрема на Покровський напрямок, придбав та передав Благодійний фонд Діани Подолянчук. Дрони — це наші “очі” для виявлення російських окупантів й ефективна зброя для їхньої ліквідації. 🤝Дякуємо усім причетним за чергове важливе посилення бойових підрозділів ГУР МО України — команді “Ветеранів космічних військ” та їхнім глядачам, а також Благодійному фонду Діани Подолянчук, який системно підтримує воєнну розвідку України. Разом — сила! 🇺🇦Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Жовтень так стрімко увірвався в наші життя, що ми і не помітили, що сьогодні вже аж 8-ме число)Тож з невеличким запізненням підбиваємо підсумки, що завдяки вам і нам вдалося зробити у вересні.У вересні були закриті такі потреби: - Зарядні станції для Мavic 3 для 3 ОШБ – 61344 грн- На потреби одного з підрозділів 3 ОШБ – 13800 грн- РЕБ 43 Бригада – 33900 грн- Детонатори для спецпризначенців – 19000 грн- Екофлоу для 93 ОМБр – 50000 грн- Генератори для 119 бригади – 73190 грн- Ремонт авто 93 ОМБр – 30000 грн- Відеопередавачі та антени для дронів 93 ОМБр – 96000 грн- На ремонти автівок 93 ОМБр – 24000 грн- Ремонт авто "Артан" - 12000 грн- 93 ОМБр ремонт авто – 9080 грн- Спорядження для бійців підрозділу Paragon Company ГУР МО – 65180 грн- Ремонти авто. Зенітно-ракетний артилерійський дивізіон – 45000 грн- Автівка для 66-ї бригади – 90000 грн- Екофлоу для Аеророзвідки - 26400 грн- РЕБ для 47 ОМБ – 80000 грн- Дрони для «Вовків да Вінчі» - 186000 грн- Обладнання для бійців 152 ОМБр - 36000 грн- Ремонт авто для одного з підрозділів НГУ – 59000 грн- РЕБи для 1-ї окремої танкової сіверської бригади - 97200 грн- Бус для 150 ОМБр - 180000 грн Загальна сума: 1 287 094 грнВсім дуже дякуємо за підтримку наших захисніків! 💛💙
Розказую.Завершився концерт. Все пройшло ультра круто. Я на ейфорії збираюсь їхати додому, мене зве Дамніцкій і каже, що концерт не записався. Монітори показували шо запис іде а по факту записалось перші 30хв і звук. Глюк якийсь йобаний😡Я тупо спустошений їду додому мовчки. Тупо офігєвший і не можу в це повірить. Вирішив розрядить себе , пограв в КС і ліг спать.Але в 6 ранку вже проснувся, не міг спати, крутився. У 8 ранку мені написав Дамніцкій і почали вирішувати що можна зробити… І я тупо не постісняюсь і скажу: я весь ранок просидів зі сльозами в очах переписуючись з Артемом.. Спустошений в ноль просто… Це такий вайбовий випуск був.. Гості просто ультратопові. Це максимально неочікуваний дует. Як же незручно перед ними бляха…Вперше на зйомку прийшла моя мама, мій рідний дядько. Ми так старались зробити випуск про Україну до Дня Незалежності…І тут на блять. Я просто морально вмер…Я поїхав в БЦ до кумів перезагрузиться трохи. Цілий день з Дамніцкім переписувались, вирішували шо можна зробить і як вийти з ситуації.. Відео тупо нема😭Вам написав шоб вкурсі були, не міг не поділиться шо срака відбулася з випуском..Думали вчора день і сьогодні пів дня..І шо я вам скажу друзі- ВИПУСК ВИЙДЕ 24ГО СЕРПНЯ!!!! І ЦЕ БУДЕ ЛЕГЕНДАРНО БЛЯТЬ!!!😤😤😤МИ НЕ ЗУПИНИМСЯ БЛЯТЬ!!😤😤ЦЕЙ ВИКЛИК МИ ПРИЙМАЄМ!😤Як ми це зробим хай буде інтригою як для нас так і для вас мої хороші🥰🥰🥰 Дякую всім вам за підтримку, і тим хто ще в майбутньому зможе чимось допомогти 🙏🏼🙏🏼🙏🏼Памʼятайте - МИ ВЕНОМ!