Source
камо грядеши | а я вірю в різдвяне диво!ну от дивіться: коли я в 2023-му переїжджала ...
333 Views/Reach
2025-12-27 21:40
Message №1634
а я вірю в різдвяне диво!ну от дивіться: коли я в 2023-му переїжджала до одеси, я дуже-дуже хотіла співпрацювати з американським домом тут, бо це дуже важлива для одеси інституція. тож мені знадобилося всього 2 роки, щоб американський дім узяв і запропонував бути кураторкою їхнього книжкового клубу! а я і хепі! уже підібрала супер хороші тексти, про які будемо говорити у лекційно-дискусійному форматі. починаємо в січні, як положено, з нового року. і починаємо моєю улюбленою різдвяною книжкою — "маленькими жінками". я справжня фанатка цього тексту, бо підліткою мріяла стати схожою на всіх сестер (найбільше лякає, що й на ту, що померла, але не будемо...). я писала паперові листи подружкам і марила ідеєю робити вдома вистави, як це робили персонажки "маленьких жінок". тому клуб я починаю із великого сантименту і любові, яку спробую 8-го січня передати на лекції, а уже 30-го буду модерувати обговорення книжки. участь безкоштовна, треба тільки зареєструватися:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDB7ovKmL4b0KUtDnPZ5bY3fWv48P0Hk8EJBPWcdeaLXfsLw/viewform?fbclid=PAdGRleAO9MXdleHRuA2FlbQExAHNydGMGYXBwX2lkDzEyNDAyNDU3NDI4NzQxNAABp5wtxeXS_XbzLv0MeMYKiT7nwMy5IOjvqt-pix8D78nD-vAOlkNglfUtyfAj_aem_yScrwbUw19slmVqCqFjbig