🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥🔥✨Задовго до приходу християнства у слов'ян існувало свято Богині Купали. У різних народів Європи свято літнього Сонцестояння, яке у 2026 році ми святкуємо 21 червня також існувало і мало свої назви: у литовців – Йонінес, у латишів – Яні, у скандинавів – Мідсоммар, у кельтів – свято середини літа. Але скрізь головними символами залишалися Сонце, вогонь, вода, трави та родючість.Наші пращури вірили, що людина ніколи не буває самотня. Сила поколінь, любов батьків, бабусь та дідусів продовжує жити в нас і підтримувати нас на життєвому шляху. Можливо, саме тому літнє сонцестояння завжди було не лише святом Сонця, а й святом пам'яті, подяки та зв'язку зі своїм родом.Багато людей нехтують працювати зі своїм Родом, посилювати Силу свого Роду, а дарма.Адже людину, яка зрозуміла, які скарби ховаються за цим, вже потім не треба переконувати у важливості Очищення Свого Роду, у важливості почитання своїх Предків, практик зі своїм Родом, бо людина починає отримувати таку підтримку і позитивні зміни, що всі сумніви відпадають самі собою і набуті практичні знання увіходять у реальність буденного життя.У курсі 🅱ідливка 🅱оском 2⃣.0⃣ Р🅾ДОВА К🅰РМА ви отримаєте всі інструменти роботи по Очищенню свого Роду, Підсиленню Свого Роду, які принесуть потужні зміни у ваше життя.⚠️ Придбати курс(сплатити можна одразу на сайті обравши варіант "оплата банківською карткою") можна за цим посиланням👇:https://sofiablank.com/ru/vidlyvka-voskom-2.0-_-rodova-karma/🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥✨🔥
🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊ЧОМУ ВОДА СМАКУ НЕ МАЄ❓Було це так давно, що вже й найстаріші дуби не пам'ятають. У ті прадавні часи вода на землі мала свій смак. Та такий сильний і виразний, що всяк, хто пив її, одразу відчував щось своє.Якось зібралося біля великого чистого джерела все живе, і пішла між ними велика суперечка.– Вода має бути солодкою, як липовий мед! – гудів ведмідь. – Щоб пив її, і на серці радісно ставало!– Ні, хай буде кислою, як лісова журавлина! – щебетали птахи. – Щоб у літню спеку бадьорила і крила піднімала!А старий знахар, спираючись на костур, хитав головою і своє казав:– Вода мусить бути гіркою, як цілющий полин. Бо тільки гірке виганяє хвороби й дає справжнє здоров'я!Сперечалися вони, ледве не до бійки дійшло. Кожен хотів, щоб джерело тільки його примху тішило, тільки його правду слухало. Почула те Вода. Закрутилася виром, зітхнула з самих надр земних і тяжко зажурилася. Вона ж бо всіх любила однаково – і звірину дику, і пташку малу, і людину. Як же їй поділитися так, щоб нікого не обділити?Думала Вода, думала та й прийняла велике рішення. Скинула з себе всю солодкість, усю гіркоту й кислинку, віддала їх травам, ягодам та квітам. А сама стала чистою, прозорою і зовсім-зовсім без смаку. Вирішила вона відмовитися від власної вдачі, аби стати для всіх.Прийшли наступного ранку всі до джерела, напилися – і стихли. Не солодка вона тепер, не кисла і не гірка. Але така жива, свіжа й прохолодна, що вгамувала і ведмежу спрагу, і пташину втому, і людську слабкість. Нічого кращого в цілім світі їм було не треба.Відтоді вода свого смаку не має. Але кажуть мудрі люди, що вона має глибоку пам'ять. Кожну живу душу, якій пішла на користь, вона пам'ятає і береже у своїх тихих хвилях. І коли ти п'єш її щиро, коли вона втамовує твою найбільшу спрагу, то в найпростішій, найчистішій краплі можна відчути всю любов світу, яка смачніша за будь-який мед.Автор: український народ Картинка: Т. Івна⚠️Корисні посилання:1⃣.Відео про те, як правильно пити воду:https://youtu.be/eRT71RoXopk2⃣.Шунгіт для створення цілющої водички у себе вдома:https://sofiablank.com/shunhit-polirovanyi-premium-yakist/3⃣.Мінерали для живої води:https://sofiablank.com/zheody/724/
❗️1⃣1⃣🌿 травня СТАРТУЄ Курс Відливка Воском 2⃣.0⃣_РОДОВА КАРМА. До 🌿1⃣1⃣ травня ми приймаємо платежі та набираємо першу групу. Учні, які потраплять до 1⃣-ої групи матимуть змогу отримати живе спілкування з автором курсу і задати свої питання. 🌿1⃣1⃣ травня ті, хто сплатив за курс, отримають відео-урок для вивчення. Урок в 🎥записі, тобто ви дивитеся його "як кіно" на вашому пристрої(телефон,комп'ютер, планшет, ноутбук, тощо, головне мати інтернет і пристрій на якому дивитися). Далі ви вивчаєте та практикуєте знання отримані в курсі. Через 2 тижні ми збираємося на онлайн-зустріч, під час якої ми обговоримо ваші результати роботи по очищенню Роду, подоланню блоків, де ви зможете задати питання автору курсу "наживо". Тільки перша група учнів зможе задати питання "наживо", всі інші в подальшому будуть отримувати запис курсу із вже записаними "питаннями-відповідями" до курсу, або зможуть текстово задати унікальне питання, за умови якщо таке питання не розглядалося автором. Якщо ви потрапили до першої групи, але не хочете приходити на онлайн зустріч і задавати питання, ви можете не приходити, це не примус.🕯Курс Відливка Воском 2⃣.0⃣_РОДОВА КАРМА дозволяє вирішувати дуже застарілі, важкі питання і проблеми. Якщо ваші проблеми начебто "ходять по колу", коли вам тотально не таланить, коли не можете пробити блоки у різних сферах життя- робота, бізнес, стосунки, здоров'я, відносини з сусідами, відьмовство поряд з вами і т.п. Ця практика потужніша ніж практика першого курсу по Відливці Воском, тому рекомендуємо спочатку пройти перший курс, бо знання в курсах не перетинаються і не повторюються, це зовсім різні техніки! В курсі даються об'ємні, повні знання із детальною технікою безпеки та всім необхідним. Якщо ви помітили, що ваше життя важке і стає все гірше, а ви вже почистили себе і зрушення не ті, які б вам хотілося, то проблема ховається у вашому Роду, є ⛰ "кармічна важка брила", яку треба пробити, а щоб це зробити варто почистити Рід. Раніше цією стародавньою технікою володіли всі слов'яни, вона рідна нам по крові. Не відноситься до чорної магії. Дозволяє вирішувати та прибирати перепони в житті. Записати цей курс автора надихнули учні першого курсу та їх результати, які показали що в багатьох є ще пласт родових проблем, які теж треба вміти чистити і які теж "роблять суттєву погоду" в житті людини. На курсі детально дається вся теорія та практика, без зайвої інформації, щоб ви отримали цільну картинку і ваше життя круто помінялося на краще. ❗️Ця техніка також дозволяє вирішувати і прибирати проблеми("пробивати важкі ситуації"), які мучать вас давно, це теж детально розглядається на курсі. ✳️Сплатити за курс можна одразу за цим посиланням👇:[або просто написати по телефону ☎️099 643-48-84 і вам нададуть реквізити для оплати]✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨https://sofiablank.com/vidlyvka-voskom-2.0-_-rodova-karma/
🌾🌼🌿 🌾🌼🌱 🌾🌼🍀 🌾🌼☘Земле рідна! Матінка – годувальнице!Ми плоть від плоті твоєї!Кров від крові Твоєї!З тебе виходимо малими і безпорадними,Під небом Твоїм зростаємо і мужніємо,Серце своє і працю рук своїхТобі присвячуємо,Красу і славу Твою множачи!Матінко Жеміна! Покрово-заступнице!Захисти нас від неврожаю, голоду й посух.На схилі літ своїх до Тебе повертаємося,Щоб пригорнула ТиСерця великі і руки натрудженіДаючи прихисток і спочинокДітям своїм.Тебе заповідали нам прадіди наші,І ми передамо Тебе в руки правнуків своїх,Щоб несли вони у віках наказ Роду нашогоЛюбити і берегти Тебе,Щоб родила Ти нам в усі часиДопоки небо стоятиме над Тобою!Жемінонька рідна! Свята! Пречиста!Вибач ти нас в чому досадили тобі!Прийми жертву-требу нашу.Хай будуть блага твої довікуБогами рідними збереженіСонцем трисвітлим освітлені,Дощами вмиті, теплом зігріті,Прийми Матінка Земля любов і вдячність нашу,Жертву і треба тобі кладемо,Велику славу речемо!Радійте з нами Боги наші Світлі,Предки наші мудрі, Старці-Хранителі, Духи Добра та Миру- Мати Сира Земля Іменинниця!Слава Жеміні!Слава Жеміні!Слава Жеміні!З любов'ю до вас Яна Стаценко ❤️P.S. Про це свято детальніше слухай тут⬇️:https://youtu.be/_1tMvJLvUs4
🌞 🌞 🌞 🌞 🌞 🌞 🌞 🌞 🌞🌞 🌞Сьогодні 21 березня за слов'янськимкалендарем приходить 7533 рік - Рік Люта Вовка.У слов'ян не було такого поняття як «новий рік».Існував кінець і початок нового календарного року,або вірніше календарного кола - і воно відповідно починалося в березні. Природа активно пробуджувалася і люди відзначали цю подію як початок Нового Літа, або по-іншому - Новоліття. Цей рік буде дуже вдалим для ініціативних людей, які готові прикладати сили для досягнення своїх цілей,це чудовий період, щоб змінити своє життя.Тотемна тварина цього року характеризується як сильна, незалежна і вільнолюбна. Рік пройде під знаком творчості, натхнення та сім'ї.День весняного рівнодення дає старт наступному року і тому саме 21 березня з першими променями сонця можна святкувати Слов'янський Новий рік.Вітаю всіх слов'ян з Новоліттям, бажаю прожити його максимально корисно для себе, пройти уроки життя з гідністю та вийти на більш високий щабель еволюційного розвитку!❤️З любов'ю до вас Ваш 5Вимір та Яна Стаценко
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨Ці сяючі привабливі цяточки у воді насправді очі алігаторів. На які думки наштовхує дане фото?Не все те золото, що блищить і нажаль дуже багато душ стають жертвами привабливо-оманливих пропозицій навчитись виходити на зв'язок та контактувати з іншими цивілізаціями, де насправді "псевдо-гуру" прив'язують довірливих людей до темних сутностей, які розповідають їм часткову правду про недалекі події, а натомість "їдять" енергетичний потенціал легковірної людини, яка потрапила до такої пастки. Будьте пильні у своєму бажанні швидко отримати результат та почати спілкуватися з самим Богом, Ісусом, святими, іншими цивілізаціями, тощо. Людина повинна розвиватися поступово крок за кроком і заслужити духовні плоди, а не отримати їх нашвидкоруч навіть не вдаривши "палець об палець". Те що дають швидко і одразу частіше за все буває пасткою, яку ловці душ вміло використовують, а темні сутності близьких вимірів до нашого, провідниками яких є такі "гуру" дуже полюбляють з'їдати чисту енергію людини, яку завели у пастку. Вища Ієрархія Світла ніколи нікому не нав'язується(такі контакти не бувають щоденними та частими по типу "як у туалет сходити"- коли захотіли тоді і поговорили) і треба ще заслужити щоб з вами захотіли встановити контакт, проте темні ієрархи, чорні сутності, привиди та полтергейсти охоче лізуть на контакт самі - і вдень і вночі(особливо вночі), видаючи себе хоч за Ісуса, Марію, святих, за того з ким ви надто сильно бажаєте вступити в контакт.Не очікуйте швидких результатів, коли йдете правильним шляхом, майте терпіння, адже є навіть такий вираз " широка і легка дорога у хибного шляху, а у праведного- складна і вузенька".Всім бажаю духовного розвитку- благосного, поступового, тихого та мудрого шляху сходинками до Бога.З любов'ю ❤️Ваш 5Вимір та Яна Стаценко
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Сьогодні особливий день- річниця посмертя Софії Михайлівни - Земного Янгола - Вчителя з Небес, яка приходила на Землю, щоб просвітлювати нас. В пам'ять про неї ми приготували особливий випуск, який подарує знання та користь кожному, так як і при житті Софії Михайлівни- вона несла користь, знання і світло всім людям, віддаючи їх до останньої краплі всім бажаючим та відкритим душею.Ми - люди, унікальні створіння з багатошаровою енергетичною структурою часто стикаємося з тим, що нам бракує енергії. Існує метод як під'єднуватися до джерела біоенергії, і це джерело можна створити в себе вдома, на присадибній ділянці, в гаю, в лісі, в офісі чи навіть в автомобілі.В цьому відео корифей антропокосмічних знань - Софія Бланк, автор 80 книг, розповідає про тонкощі цього методу та вчить як це зробити.В пам'ять про неї ви можете запалити свічечку і тихо на одинці сказати їй слова подяки чи прочитати молитовку. Енергія свічки, вогню створює портал завдяки якому нас краще чують там зверху -у Вищих Мірностях, куди пішла Софія Михайлівна. Саме через рік після посмертя душа може вже піти на переродження і остаточно забирає всі енергетичні відбитки із Земного плану. Проте Душі Високого порядку частіше за все так швидко не поспішають перероджуватися, тому що при наступному втілення вони теж приходять з високою місією на підготовку якої потрібен час, який у інших вимірах тече по іншому, а відповідно у нас на Землі час спливає набагато швидше і минають роки, сотні років або тисячі років можуть минути перш ніж ця душа знов прийде на Землю.В цю ніч, ніч на 12 березня Софія Михайлівна приходила до мене, передавши Великий Сяючий Кристал Рожевого кольору і пішла, на душу тихого і м'яко лягла енергія тепла, спокою, ніжності і любові. Я думаю, що цю енергію Рожевого Сяючого Кристалу вона подарувала всім нам, адже прекрасно знала, що я розповім про це всім її шанувальникам.Дякую вам Софія Михайлівна за все!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Посилання на відео👇:https://youtu.be/zLW9Elel6P4
🌔🌑🌔🌕🌔🌑🌔🌑🌔🌕🌔🌑🌔🌕🌔Завтра 3⃣ березня відбудеться Місячне затемнення🌚, яке закриє коридор затемнень. Воно почнеться о 10:44 а повна фаза розпочнеться о 13:04 за київським часом. Його енергія принесе в наше життя емоційну нестабільність, підвищену втомлюваність, тривогу та зниження концентрації уваги. Цей період підсилить внутрішні переживання, тому варто приділити час відпочинку, на відміну від активних дій. В цей день підвищується ймовірність та кількість ДТП, зростає агресивність людей в яких є еволюційний "перекос" в темну сторону.В цей день не можна як позичати гроші, так і брати в борг, також заборонено стригти волосся, їсти червоне м'ясо( тому що Місяць увійде в тінь Землі та набуде характерного червоного відтінку, який називають "Кривавим Місяцем") та дивитися в розбите дзеркало.Існує обряд у Місячне затемнення - насипати цукрову доріжку за порогом ( тоненька полоска із цукру паралельно вашого порога) , щоб через цукор фільтрувався негатив тих, хто входив до хати у період затемнень. Після того як затемнення завершилося цей цукор висипають на землю під дерево, або у воду.Енергії цієї події продовжуть зберігатися активними ще три дні, та вщухнуть остаточно тільки 7 березня.Якщо прожити цей період без сварок та правильно, ви звільнитеся від застарілого емоційного шару та вийдете оновленими та готовими до відкриття нових можливостей, чого я всім нам бажаю. З ❤️любов'ю до вас ваш 5Вимір та Яна Стаценко
🥞🌞🥞🌞🥞🌞🥞🌞🥞🌞🥞🌞🥞З 16 лютого в Україні триває Масляна-стародавнє веселе свято,яке в українських традиціях святкується цілий тиждень.Ці обряди існують багато століть і є частиною нашої спадщини.А сьогодні 22 лютого- останній день Масляної або як на неї кажуть в народі Масниці.Це свято традиційно символізує проводи зими. Протягом всього тижня випікають млинці у формі сонечка та їдять їх з маслом,різними начинками,і частують ними гостей.Найбільші гуляння влаштовували якраз у останній день Масниці- неділю,яку називають Прощена неділя.Це кульмінація Сиропусного тижня,коли гуляння набувають найбільшого масштабу.В цей день прийнято просити вибачення один у одного,обіймати рідних і відпускати образи.Загальне примирення потрібне,щоб очистити душу і увійти в НОВОЛІТТЯ з чистою душею.❌Що не можна робити на Масляну:🚫сваритися(інакше конфлікт затягнеться);🚫лаятися матом;🚫відмовляти в прощенні і примиренні;🚫носити темний одяг;🚫займатися рукоділлям;🚫чоловікам - ображати жіночу стать.❤️ваш 5Вимір та Яна Стаценко
🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🐴🅱важається, що роки Коня зазвичай приносять стрімкі зміни, економічний рух та багато подорожей. Китайці вірять, що цей рік сприяє тим, хто готовий наполегливо працювати та швидко приймати рішення, проте застерігають від зайвої імпульсивності, притаманної "вогняній" тварині.Китайці дуже серйозно ставляться до того, як потрібно поводитись під час святкувань, оскільки вірять: як проведеш перші дні року, таким буде і весь наступний період. Через вони стараються дотримуватись цілого переліку заборон, щоб не наврочити собі та близьким.⚠️Народні вірування китайців та заборони в цей день:1⃣.Не можна прибирати та виносити сміття. У перші два дні Нового року віник і ганчірка під суворою забороною. Вважається, що прибиранням можна "вимести" удачу та багатство, які щойно прийшли в оселю. Сміття також не виносять, щоб не втратити добробут.2⃣.Табу на миття та стрижку волосся. У китайській мові слово "волосся" звучить так само, як перша частина слова "процвітання". Тому мити голову в перший день року – означає буквально "змивати багатство". А от стригтися за китайськими повір’ями не можна протягом усього першого місяця, щоб не обірвати зв'язок з успіхом.3⃣.Не варто брати до рук гострі предмети. Ножиці, ножі та голки краще сховати. Вважається, що їхні леза та вістря "розрізають" нитки долі та удачі. Це також практичне застереження: будь-яка травма чи кров у ці дні вважаються дуже поганою прикметою, що віщує нещастя.4⃣.Жодних позик та розмов про борги. Позичати гроші або вимагати повернення боргу під час святкування – до фінансових проблем на весь рік. Китайці намагаються закрити всі боргові зобов’язання до настання новорічної ночі.5⃣.Табу на білий та чорний одяг. Ці кольори традиційно асоціюються з жалобою та похороном. Натомість усі вдягаються у червоне, оскільки цей колір відлякує злих духів (монстра Няня) та притягує радість і процвітання.6⃣.Заборона на сварки та сльози. У китайській традиції плакати в Новий рік – значить плакати весь рік. Навіть якщо діти вередують, батьки намагаються їх не сварити, щоб зберегти гармонійну атмосферу "фу" (щастя) в домі.7⃣.Жодного нового взуття. У кантонському діалекті слово "взуття" звучить так само, як слово "важкий". Через це вважається, що той, хто оновить гардероб протягом перших 16 днів Нового року, прирікає себе на "важкі часи" до наступної весни. Також не варто дарувати взуття – це вважається побажанням невдач як дарувальнику, так і отримувачу.8⃣.Не можна спати, але і будити того, хто заснув, теж табу. Тим, хто полюбляє прилягти подрімати після обіду, у ці дні краще утриматися від такої звички. Існує повір'я, що сон під час святкувань та візитів гостей зробить людину лінивою та непродуктивною на весь рік. До того ж спати, коли в домі гості – це елементарна нечемність, яка відлякує добру енергію. Але якщо вже когось зморило у перший день року, чіпати його теж не можна. Кажуть, що людину, яку розбудили силоміць, весь рік будуть ганяти по дорученнях і змушуватимуть працювати без упину. Тому, якщо ви дбаєте того, хто заснув, просто дайте йому відпочити. Це буквально запорука професійної свободи.9⃣.Книжки – до поразки. Слово "книжка" в кантонському діалекті є омонімом до слова "програвати" або "поразка". Купувати книжки під час новорічного фестивалю – це все одно що власноруч запросити невдачу у своє життя. Навіть найбільш затяті студенти-відмінники у перший день Нового року намагаються не читати навіть заради задоволення, боячись "втратити хватку" та інтелектуальну перевагу.🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅🪅А які енергії будуть панувати у 2026 році, можна почути у цьому відео👇:https://youtu.be/H3_fzMvVoWk?si=SKPSEB5cI12zgsIQ