Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Веселий піп
Added 14 Jul 2024

Веселий піп

@veseliy_pip
Number of subscribers: 5 697
Photos: 8,810
Videos: 1,690
Links: 1,850
Description:
Канал ведеться спільнотою православних священників та архієреїв УПЦ. Повідомити про новину @funpriest_feedback_bot
Source

Веселий піп | ​​о. Віктор Мартиненко посміявся з очільників ПЦУ:«Щось різануло мене,...

Telegram community logo - Веселий піп Веселий піп @veseliy_pip
2 500 Views/Reach 2024-08-14 06:59 Message №6673
​​о. Віктор Мартиненко посміявся з очільників ПЦУ:«Щось різануло мене, як побачив сьогодні це фото. Щось воно мені нагадало. Та ось згадав. Кілька років тому на Фанарі вже були відвідувачі, які так зухвало знехтували традиції і протокол Вселенської патріархату. За усталеним звичаєм, єпископи, що відвідують Фанар, поза богослужінням не накладають на себе енколпіону (панагії), у присутності Патріарха. Не треба бути знавцем історії чи церковного протоколу, щоб це знати - це бачить кожен, хто переглядає новини Вселенського Патріархату. Лише предстоятелі Помісних Церков, та очільники офіційних делегацій бувають у панагіях на прийомі у Патріарха. Правильно це чи ні - не важливо, але це - традиція Фанару і правила етикету, дипломатії та церковного протоколу спонукають її дотримуватися. В "чужому монастирі" , як відомо, треба дотримуватися їхніх, чужих правил. Тим більше, якщо то не чужий монастир, а осердя Матері-Церкви, яка підібрала, перев'язала рани, вимила і вивела у люди... Не мудро перед еллінами хизуватися варварськими звичками.Колись митрополити УПЦ МП приїжджали вже до Патріарха демонстративно з посохами та в двох панагіях. Щиро сподіваюся, навіть впевнений, що митрополит та священик на сьогоднішньому фото, допустили то з неуважності та хвилювання, а не, Боже збав, з якихось інших причин.»