Нова пошта" оновила свій мобільний застосунок, додавши низку нових функцій ⚙️, що значно полегшують процес відправлення 📦 і отримання посилок.Ось основні зміни:🟡Можливість обрати улюблене відділення 🏤 або поштомат 📮 для автоматичної доставки, що спрощує отримання.🟡Функція переадресації посилок 📦 у процесі доставки 🚚 на будь-яке інше відділення чи поштомат.🟡Відстеження кур'єра в режимі реального часу ⏱ за 15 хв до його приїзду 🚶♂️, а також можливість написати ✍️ йому або їй безпосередньо через додаток.🟡Виклик кур'єра 🚛 для важких посилок (понад 30 кг) 🏋️♂️, що спрощує обслуговування для бізнесів або великих відправлень.🟡Можливість залишити чайові 💸 кур'єру через застосунок без використання готівки.🟡Опція "доставки за замовчуванням" 📋, що автоматично підставляє стандартні параметри для часто використовуваних сценаріїв.🟡Нова можливість оплатити відправлення 💳 за іншу людину, що особливо зручно у випадках, коли потрібно терміново відправити посилку близьким чи колегам.🟡Забір посилок без доступу до інтернету 🌐 за допомогою завчасно збереженого QR-коду 📲, що спрощує процес в умовах нестабільного підключення до мережі.Ці нововведення роблять процес доставки швидшим 🕒, зручнішим 🛠 та адаптованим до потреб сучасного користувача 👥. Завдяки оновленому застосунку "Нова пошта" знову демонструє свою увагу до деталей і прагнення покращити досвід клієнтів.Завантажити нову версію програми можна з play.google.com
Невеличка замітка на тему дропшипінгу та назв товарів на prom. Писати чи не писати ключові слова? 🤔 Ніхто не скаже точно, яку роль у ранжуванні цьому відводить prom. Відповідно до довідки, пошук насамперед здійснюється за назвою товару.На фото вище - статистика переглядів для 1500 товарів.Товари були завантажені за YML-посиланням, тобто найпростішим способом, який обирають новачки, що лише відкривають магазин на prom. Звісно ж, найчастіше вони потрапляють у згортку за назвою.Однак у даному випадку проблема полягала в тому, що назви товарів не містили кирилицю, а мали лише латинські назви від постачальника.07.08 для тесту назви товарів були змінені, і ще приблизно через тиждень для половини товарів були масово прописані ключові слова.Згідно з графіками, можна зробити висновок: навіть якщо товари отримують покази, при нерелевантних назвах вони не отримують кліків. Тому є сенс змінювати назви товарів обов’язково до того, як вони потраплять у рекламу.Варто також зазначити, що через неправильний імпорт (некоректні назви) майже всі товари опинилися в категоріях, яким вони не належать.Який висновок я зробив для себе:Якщо ви використовуєте завантаження постачальника і розраховуєте на випадковий варіант, що завантаживши масу товарів, за статистикою отримаєте якийсь відсоток замовлень — навіть у цьому випадку є можливість обійти конкурентів: змінити назву товарів, прописати ключові слова, віднести товари до потрібної категорії.Сукупність таких дій може дати вам приріст більше ніж на 50% замовлень. Але взагалі я намагаюся не брати постачальників, які дають вивантаження у YML для всіх.
У минулому пості я торкнувся теми відкриття розрахункового рахунку в NovaPay і хочу трохи розповісти про досвід використання рахунків ФОП 2600 у різних банках.Своїм негативним досвідом я вважаю рахунок в Укрсиббанку. Через браузер було дуже складно зайти, потрібно було оновлювати версію Java на ПК, і щороку оновлювати ключ доступу.ПриватБанк загалом досить зручний для ФОП. Там можна зробити вивантаження за рахунком за різні періоди: сім днів, місяць, квартал, рік. Це дуже зручно, коли потрібно здати звітність.У Монобанку (реф. посилання) навіть більш приємний і лаконічний дизайн, на мій погляд. Крім того, порівняно з ПриватБанком, він має велику перевагу: абсолютно безоплатне обслуговування на місяць і комісії на оплату за IBAN - 0 грн. У ПриватБанку - 150 грн абонентської плати і 5 грн за платіжку.Але що найголовніше в плані використання цих банків - це досвід покупців, які будуть робити платежі вам. ПриватБанк і Монобанк займають більше половини ринку. Якщо покупець буде робити вам оплату mono-mono або Приват-Приват, то, ввівши в Монобанк тільки IBAN (розрахунковий рахунок у Монобанку) і вибравши "оплата на картку", потрібно буде ввести тільки суму і призначення платежу. У ПриватБанку потрібно вибрати "Платежі", а не "оплата на картку", і тоді також заповнити потрібно буде тільки суму і призначення платежу.Розрахунковий рахунок у NovaPay не вирізняється гарним дизайном і функціоналом, але не використовувати його є дві причини: це те, що NovaPay - це не банк (у разі банкрутства вам гроші не повернуть) і платежі з нього, за деякими даними, необхідно фіскалізувати.З переваг - це зняття готівки з NovaPay без комісії до 100 000 грн на місяць і більш швидке зарахування з контролю платежів Нової пошти.Однак у Монобанку можна на місяць без комісії з чорної та білої картки знімати по 50 000 грн.Насправді я не бачу переваг зняття гривні з карткового рахунку. Останнім часом використання безготівкової гривні зручніше. У наступному пості розповім, як вигідно перевести гривню в готівку.