Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Added 06 Jan 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Number of subscribers: 1 490
Photos: 580
Videos: 199
Links: 73
Description:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos

👥 Number of subscribers

1 490
Average/Day:: -3
Average/Week:: -9
Average/Month:: -28

👁️ Average views per message

340
Average/Day:: 258
Average/Week:: 402
ERR: 22.82%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

3 роки щоденної брехливої писанини «квартетом», не робиться просто так. І це повинен розуміти кожний, так і те, що в кожної людини є свої скелети в шафі, якою би хорошою ця людина не була. Слизюк і Юрченко ведуть давню боротьбу з Борсуком та Куценком за владу, це вже знають всі. Особливе загострення сталося коли її чоловіку висловили недовіру і він пішов з ганьбою. Тому жага помсти, тут попервах грала основну задачу. Юрченко це - хлопчина який давно хоче стати кимось великим, то нардепом, то керівником чогось достойного та гучного. Але за весь час це не вдавалося . Тому Олена запропонувала йти пліч-о-пліч до мети, мета з 2022 року, крісло голови ВДСР. Перша спроба домовитись з Гришком Сергієм, щоб поступово зайти до влади, спіткала невдача. Після цього, почали показувати свою значимість : волонтерство, інформування, розумні думки. Але на все це потрібні кошти. Юрченко і Корнієнко не витягували самотужки (про роль Корнієнко, як ще один паралельний проект Слизюк пізніше). Потрібні покровителі. До кого вони тільки не їздили: Поворознюк, Мотовиловець, Богданець, Біркадзе, Черепейнік. І от, най буде поки секрет, все таки його знайшли. Громада не бідна, виборці є, земля є, платформа для старту хороша, особливо після того як влада теперішня, зробила масу помилок. Що було за 3 роки, ви і так знаєте, а от за останній місяць навряд. Борсука майже добили морально, Гришку набридли внутрішні непорозуміння, Куценко воює з усіма. Так подумав «квартет» , він же «створений дія ти». Пішли в напад, жорстоко, зухвало піднятою головою та неабияким ентузіазмом. Перший крок, підтримка Мотовиловця на обрання голови во.ВДСР Юрченка. Перемовини з головами інших партій, та примушення до підтримки різних депутатів. Другий крок, спроба перемовин з Гришком, через народного депутата (дивіться список вище).Оскільки не вийшло, давай щодня знищувати всю сімʼю медійно.Третій крок, Куценко може піти, якщо його гарно залякати через правоохоронний блок, який гарно дбає за «квартет». Продажним правоохоронцям привіт. Четвертий крок, таємні зустрічі Анатолія Юрченка напряму з депутатами. З кожним по-різному, кому посада, кому гроші. А кому і гарантія, що не піде в армію, бо погрози пішли і такі, прямо з обласного керівництва. Гарантії усунути з партій Гришків, також неодноразово лунали від Юрченка, мовляв, що в області посприяють цьому. Пʼятий крок, петиція про відсторонення во підписана і винесена на сесію. Недарма "квартет" ловив людей на вулицях заради цього. Вроді все добре, актори на місці, вже все погоджено, таємні господарі потирають руки.І ….. Нічого, крах, зрада, непорозуміння та розпач. Знову Юрченка спіткала невдача, знову Слизюк потрібно вигадувати нові сценарії та пʼєси для своїх дівчат. Але це не кінець, а нова фаза протистояння, набагато жорстокіша, з залученням багатьох нових цікавих персон…А так-то до останнього обʼєднання. Поки не було Слизюків, Юрченків та Корнієнків, "корупціонери" довели громаду до найвищих рейтингів, обігнавши навіть Бровари з їх бюджетом. https://brovary.net.ua/top-20-brovarska-oth-poza-rejtynhom-instytutsijnoi-pryvablyvosti-sered-hromad-kyivshchyny/?amp=1https://kyivvlada.com.ua/texts/top-20-kiivshhini-nazvani-lideri-rejtingu-investitsijno-privablivih-gromad
Боротьба Юрченка, Корнієнко, Слизюк за крісло во.Голови ВДСР вийшла на міжнародний рівень, як виявилося ! Польща 🇵🇱, Щиценський повіт Вармінського-Мазурського воєводства, село Єдвабно. Ця гміна побратим нашої ВДСР, яка найбільше взаємодіє з нашою громадою. Під час окупації громади, нашим односельчанам, більше 40 осіб не рахуючи дітей, надали притулок та допомогу.Наші діти з хореографічного та вокального ансамблів, були запрошені та на міжнародному рівні показали свій клас, до цього таких заходів не було. Були організовані боксерські зустрічі наших дітей більше 5 разів. Наші боксери неодноразово показують тепер результати на рівні міжнародному, а не по селах України. Підписані меморандуми про співпрацю економічну, після завершення агресії рф звісно, що стане дійсно важливим поштовхом для розвитку економіки громади. Та недолугим активістам це стало кісткою в горлі, як виявляється… Що вони зробили запитаєте ви ? Звʼязалися з очільником польської гміни та просили не взаємодіяти з ВДСР, бо по їхнім словам тут корупціонери, крадії та бандити. А тепер всіх хто вміє думати ! Ви ж розумієте, який колосальний удар це робить для всіх мешканців ? Скільки можна втратити, напрацьоване роками ! Це все заради бажання «квартету» стати «керувальниками», а які втрати понесе громада їм байдуже виходить. Немає слів та емоцій, це чергове дно пробите квартетом. Це низість та підлість, обумовлена жагою до влади. А так-то для інформації. До ВДСР звертаються сусідні громади за допомогою у встановленні міжнародних звʼязків, для допомоги їхнім громадам, бо там такого нема, як у нас. А саме : Калинівська та Придесенська громади, та не тільки. Скріншоту переписки не буде поки, бо направлене до компетентних органів та служб. Як ви розумієте, це виходить за рамки громади…Дякуємо за інформування, розуміння та щирість наших польських партнерів ♥️
Баба Слизюк з хорошого завжди зробить погане, якщо це стосується її опонентів. Маразм Олени немає кордонів взагалі, як виявляється. В усьому вона експерт виходить, навіть в пожежній безпеці. Ех такі таланти пропадають, добре хоть люди донатять трошки та машини завозяться поки що. То потрібні такі пожежні авто громаді чи ні ? Контраргументи на МАРАЗМИ Олени Слизюк є фактичні, а не видумані. 🤯 (Авто розраховані на роботу в місті.) Так розраховані, як і розраховані на роботу в селі та роботу в інших місцях з поганою дорогою (авто краще їде точно, чим старенький ЗІЛ 1988 року).🤔 ( Ця « благодійна» допомога дорого обійшлася.) Дорого, але такий автомобіль БУ коштує один десь так 180 тисяч євро (8.1млн грн), а їх два. Це ж не так задарма, як ви звикли з донатів брати собі в кишеню, тут платити потрібно, щоб мати. 🤦 (Утримання і заправка.) Знову таки дешевше чим 30 річні авто які є в наявності. 🤣 ( Для такого авто потрібні гідранти.) Та невже 😮, а в ЗІЛи гідранти не потрібні ? Олена завжди у своєму стилі, вкинула гіменця та за парканом спостерігає, як інші чубляться…
Земля- це Божий дар, водночас і привід для безкінечних війн із зовнішнім ворогом та постійних міжусобиць всередині країни.Почнемо з далеку. Буде довго, але ви почитайте, одним постом всього не описати відразу ... Тому це тільки вступ.Ринок землі, війна, конкуренція агрохолдингів та місцевих латифундистів, активісти, поліція, нардепи. Це все реалії життя не тільки нашої громади, а й всієї України. Хто стоїть за сварками в громаді ? Звідки йде фінансування на це все ? Хто хоче підвинути місцевих земельних магнатів від земельної годівниці ? Для чого це все взагалі ?Після створення Великодимерської громади в нинішньому вигляді, стався дещо непомітний на перший погляд факт, приєдналися села з величезними земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Для людей воно то таке, пай то якісь то там 5000 грн в рік за один га. А от для фермерів коли тисяча га, це вже срібло, а як десять тисяч вже золото, ви зрозуміли до чого я. У ВДСР приблизно 50 тисячс га сільськогосподарських земель. І от задача, як забрати земельні наділи у місцевих фермерів та населення в яких є паї, та ще й депутатів-фермерів ? Які через реформу стали автономні від вищих органів влади та нардепів з ВР.Потрібно створити певні умови : По-перше, закріпитися, створити плацдарм, але для цього потрібні місцеві діячі, без них ніяк. Бажано авторитетні, але як їх нема то хоч хтось. По-друге, підірвати довіру населення до місцевої влади та зробити ручними депутатів. Особливих труднощів тут нема, бо деякі скажемо так недуже то і патріоти громади. По-третє, зробити правильну вертикаль, через вибори, або примус. Вибори політикани бажали зробити ще в 2023 році, коли у принципі і почалися активні дії "псевдоволонтерів". Бажано наступне : депутати, голова, область, нардеп. Виборчий округ у нас один, про це я писав раніше. По-четверте, знищити будь-який зародок протистояння. Ми бачимо, як всіх інакодумців поливають брудом. По-пʼяте, потрібно зробити підбір людей з такими характеристиками : нерозумних, жадібних, ручних, тобто таких, щоб можна було дискредитувати в любий зручний момент.І тут вихід Слизюк Олени, зі своєю командою. Вона відповідає за Броварський район (виборчий округ 97) від владної партії "Слуга Народу". Помітьте той факт, що депутатів від "ЗЕ" ніхто не поливає брудом. Вони просто святі, то через те 🤭(Крім Анатолія Рубанки, надто багато свою думку має, такі в команді непотрібні).Задача проста, або ти слухаєш "ЗЕ-Нардепів", або будуть проблеми. Не забуваємо також про бюджетні кошти якими вони також хочуть керувати, особливо в програмах співфінансування. Сусіди аграрної Калитянської громади це відчувають з 20-го року. До нас у громаду складно прийти й надавити, як у сусідів, занадто багато промисловців у Великій Димерці. А старі аграрники кріпкі горішки. Тому всі стають заручниками даної ситуації, не по своїй волі . Аналогічні дійства в Бобровицькій, Баришівській громадах. А є ще Тернопільські громади, там також все дуже цікаво. Але коли ти нардеп, коли ти долоровий міліонер, коли ти в Комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Якось можна спробувати місцевих і придушити та навчити любити владу "ЗЕ-депутатів". Способів багато : вітряки, кримінальні справи, активісти, домовленості та неабиякий тиск з усіма можливими способами…Поки писався цей пост, один з діячів вже отримав вирок суду на 7 років з позбавлення волі та конфіскацією майна.Так місцева влада зовсім не ідеальна, безспірно. Там є такі самі : Корнієнки, Слизюки, Лимаренки, Юрченки, але тут зовсім інша гра, не місцевого рівня зовсім. Але ця гра відбувається з наслідками для всіх жителів громади, хоче хтось цього, чи ні …
Як то кажуть : «село велике, а насправді один одного ми то і не знаємо насправді».Ось вам на показ бізнес імперія Корнієнків. А саме видатні імперіалісти сьогодення : Віталій та Антоніна Корнієнки. Повторення сьогодні не буде ніякого, тільки нове… ( про не змогу до повномасштабного вторгнення закрити свої борги ними та інше бізнесове дійство не буде ).Нові авто та квартира зареєстровані на інших…Нові статки від яких паморочиться голова в даних бізнесменів, які сплачують всього навсього 3400 грн на місяць разом...Нове життя сьогодення під час війни та оборутків з гуманітарною допомогою…Та працівник певної служби, який допомагає в цьому всьому, який їздить на підпитку за кермом, який прикривається номерами прикриття ! Вони почуваються безпечно, а чого їм хвилюватися, дах над головою є ! Доречі то не "Ауді", а мотоцикл "Ява" ! Але вони забувають найголовніше ! Все це видно і покарання за ці злочини настане неминуче…Чиї ви вказівки робите ? Принижуючи владу та військовослужбовців ЗСУ ! На кого ви працюєте, це питання хай буде поки відкрите для всіх ...
Доброго дня, хочу познайомити громаду з черговим поповненням квартету а точніше вже балагану!!! Мене звати Вікторія Бобко, я жителька Рудні, народилась у Русанові та частенько навідуюсь туди до батьків, дана особа теж звідси, але нещодавно прийняла присягу в цьому балагані з новою назвою "Семеро Козенят"🐐(раніше "квартет") Так як мої коментарі та дописи швиденько повидаляли з фейсбук "Наші справи" і заблокували мене, люди не встигли ознайомитись із творчістю нового персонажу, в принципі вони блокують всіх хто подає правдиву інформацію або висловлює свою думку, а залишають лише те що їм треба і те, що висвітлює їх з позитивної сторони!!! Irene Koval' - мадам яка раніше подавала себе борцем за справедливість, постійно приймала участь в різних церковних заходах, яка засуджувала лимаренко і корнієнко, різко переодягнулась змінивши свою позицію і напрямок в сфері діяльності, зараз юрченко її взяв на випробувальний термін у новий відділ під назвою "Чорна Дірка", цей відділ займається відловом бродячих звірів, керівником якого стала ніна бажевська(заслужила), побачити їх обох можна за маршрутом Богданівка-Димерка, вони зараз працюють там до пізньої ночі, відловлюють псів!!! Але мало хто із громади знає про слабинку цієї жіночки, мала надію що це вже в минулому і люди міняються, але помилилась, люди не міняються!!! І так почнемо - цю гріховодницю знає увесь Русанів, вона навіть у Церкві на чоловіків дивиться як "вовк на ягнят", дружила з моєю близькою подругою, та впускала її до хати, чаювали, разом, Бога вірували, а через деякий час Irene Koval' почала проводити служби у ліжку з її чоловіком, от вам і Боже створіння😭, і це було не тільки з моєю подругою, таких в Русанові багато, але всі мовчать бо не хочуть розголосу,просто оминають десятою дорогою вже навіть чоловіки похилого віку, ось така репутація у цієї "святої"!!! Тому звертаюсь до активістів - залиште будь-ласка трохи собак на вулицях, може хоч бродячий пес на неї залізе🐕‍🦺Вікторія Бобко
Сьогодні відбулася чергова сесія Великодимерської Селищної ради. Як завжди не обійшлося без сварок та принижень, викликаними «псевдоактивістами». (Антоніна Корнієнко, Ірина Лимаренко, Олена Слизюк, Брежевська Ніна).На превеликий жаль, знову своїми ганебними словами та діями були принижені військові ЗСУ. Суть даної ситуації така : Олена Слизюк та Антоніна Корнієнко звинуватили військових, яким надавалася субвенція від ВДСР, що вони разом з депутатом Олегом ці гроші вкрали ! Побачивши дане відео військові забажали прибути на сесію.Суть приїзду : Зʼясувати причини такого ганебного ставлення до воїнів ЗСУ, бо це не вперше.Звідки такі брехливі звинувачення взагалі взяті з боку активістів. Та насамперед показати де вони воюють, як вони це роблять та скільки, бо за час повномасштабного вторгнення на відпочинку вони були тільки 3 місяці, а інший час в боях. Офіцер присутній на сесії, взагалі живши у Франції прибув на захист України, залишивши безтурботне життя в минулому. Тому невдоволення його повністю зрозуміле. Але як не дивно діалог перейшов в постійне перебивання з боку Антоніни Корнієнко та Лимаренко Ірини. Нічого нового, слухати потрібно тільки їх, інших думок не буває, навіть якщо це військові про яких вони ж посіяли клевету. Як жага до влади паморочить розум, як гроші роблять сліпим до всього, що відбувається довкола. Активісти схаменіться ! В країні війна, смерть та невизначеність майбутнього взагалі ! Зараз не до виборів ! Нам Українцям треба гуртуватися разом, а не робити розбрат, який ви сієте з початку повномасштабного російського вторгненншя !
Йдемо далі по аналізу звіту пана Анатолія Юрченка. Питання наступне : Коли ви були депутатом с.Русанів, розігрували ви зі своєю рідною сестрою пані Межель тендери по домовленості ? На мить повернемось на шість років назад. Ми у 2018 році у сільській раді Русанова. За столом сидить чоловік(Слизюк Володимер) і старанно виводить підпис, потім дістає печатку і розмашисто сандалить свою згоду від імені всього села. Головою ради тоді був неперевершений Володимир Слизюк. А протокол на якому видніється відбиток печатки органу самоврядування, дозволила пану Юрченко отримати у власне розпорядження жирнючий шмат тендеру на 300 тисяч (11 тис доларів по тому курсу).Ох, накерувалися Слизюки свого часу, в бідному селі одна розруха, яку має витягнути Велика Димерка після видатних діячів які рвуться до влади. З подільниками важче.Юрченко навіть лінь було знайти субпідрядників, як того вимагає договір. У підсумку він взяв... сам себе.Такий собі тендерний парадокс по-русанівські. Пані Олено Слизюк, ваші закочування очей, "охи" та "ахи", прокльони та жовч на людей говорить лиш про вашу сутність, яку нажаль не знають всі. Також стосовно дописів та коментарів, що ми захищаємо владу, що нам не цікаві протиправні дії влади,заплатили та інша нісенітниця. Нам все цікаво, навіть дуже і далі буде це.
Ну що будемо детально розбирати відповіді Анатолія Юрченка, який мріє захопити крісло голови ВДСР разом зі своєю агресивною командою. Одне з наших питань було наступне: «Чому записалися в ТРО, але не служите ? Відповідь гідна справжнього депутата від ЗЕ, по здоровʼю не прийняли на службу 🤦‍♀️🤦🤯.Тобто «ТЦК» набирає людей всіх повністю здорових та сильних ? Тобто всі герої з ЗСУ здоровіші чим Анатолій Юрченко ? Далі на фото з гарним піаром Анатолія Юрченка вказана дата 16 лютого (у відповіді його вказано інший період часу).В цей момент робота «ТЦК» була налагоджена і всі бажаючі приймалися без проблем. Головне бажання. Хочу зауважити що дане питання було поставлено не для приниження Анатолія Юрченка, що він не служить. А для того щоб вчергове довести, що будь який піар задля досягнення своїх цілей для цих людей нормальне явище. Ми вважаємо неприпустимим вчинком такого піару на військовій тематиці, не бувши належним до даних структур та підрозділів. Бо до людей які кожного дня ризикують своїм життям точно неможна поставити депутата на одну дошку пошани. Це аморально і несправедливо з любих аспектів людського буття. Тому вихвалятися тим чого нема не варто, тим більше коли йде кровопролитна війна. https://www.facebook.com/share/p/1YQLGqmZW2/?mibextid=wwXIfrhttps://t.me/velykadymerka/370https://sluga-narodu.com/ze-mistsevi-v-teroboroni-iak-deputaty-vid-sluhy-narodu-hotuiutsia-zakhyshchaty-svoi-rehiony-16-02/?amp=1
Виявляється в нас у громаді є неабиякий «заслужений солдат та герой нашої громади». Анатолій Юрченко виявляється боєць територіальної оборони, принаймні він так заявляє. От тільки боронить він свій гаманець та власні інтереси. Хоча можливо його як «спеціаліста-розвідника» відправляють на спеціальні завдання в Німеччину. Хто зна ? Це тяжка робота насправді, вести запеклий бій на території ворога, у Німеччині не кожний зможе витримати насування ворога на самоті. Коли боєць вже взагалі виснажений він повертається в рідний Русанів, але не сам не подумайте! Він бере трофейне авто і продає його військовим, нормально так виходячи в плюс. Поки йде кровопролитна війна і треба робити єдність не дивлячись на свої бажання, він продовжує свій бій за власні інтереси, владу та помсту деяким політичним діячам ВДСР. Так на минулій сесії було зірвано надання військовослужбовцям коштів на військові потреби в сумі 5 мільйонів гривень. Солдат Юрченко скаже що то депутати втікли та не вистачило голосів. Але насправді він не проголосував і невистачило всього одного голосу. Так як він не голосує за інші питання, які стосуються мешканців громади, такі як надання соціальної підтримки, документів на будівництво, школи, гуртки та інше. От і виникає питання, що насправді домагається Анатолій. Точно не нормальної роботи ради та благополуччя громади. Але піар треба такий що тільки вони "квартет" допомагають солдатам ЗСУ ніхто інший, за чого треба дискредитувати всіх інших від ради до людей які не з ними.