Source
🤬 Маразми Великодимерської громади | Сьогодні відбулася чергова сесія Великодимерської Селищної ради. Як за...
210 Views/Reach
2025-03-13 19:08
Message №484
Сьогодні відбулася чергова сесія Великодимерської Селищної ради. Як завжди не обійшлося без сварок та принижень, викликаними «псевдоактивістами». (Антоніна Корнієнко, Ірина Лимаренко, Олена Слизюк, Брежевська Ніна).На превеликий жаль, знову своїми ганебними словами та діями були принижені військові ЗСУ. Суть даної ситуації така : Олена Слизюк та Антоніна Корнієнко звинуватили військових, яким надавалася субвенція від ВДСР, що вони разом з депутатом Олегом ці гроші вкрали ! Побачивши дане відео військові забажали прибути на сесію.Суть приїзду : Зʼясувати причини такого ганебного ставлення до воїнів ЗСУ, бо це не вперше.Звідки такі брехливі звинувачення взагалі взяті з боку активістів. Та насамперед показати де вони воюють, як вони це роблять та скільки, бо за час повномасштабного вторгнення на відпочинку вони були тільки 3 місяці, а інший час в боях. Офіцер присутній на сесії, взагалі живши у Франції прибув на захист України, залишивши безтурботне життя в минулому. Тому невдоволення його повністю зрозуміле. Але як не дивно діалог перейшов в постійне перебивання з боку Антоніни Корнієнко та Лимаренко Ірини. Нічого нового, слухати потрібно тільки їх, інших думок не буває, навіть якщо це військові про яких вони ж посіяли клевету. Як жага до влади паморочить розум, як гроші роблять сліпим до всього, що відбувається довкола. Активісти схаменіться ! В країні війна, смерть та невизначеність майбутнього взагалі ! Зараз не до виборів ! Нам Українцям треба гуртуватися разом, а не робити розбрат, який ви сієте з початку повномасштабного російського вторгненншя !