Source
velouur знову пише | Всім дарова, готуйтесь, ще один лонгрід🥳 (я трезвий сьогодні, чес слов...
625 Views/Reach
2026-02-25 20:27
Message №2315
Всім дарова, готуйтесь, ще один лонгрід🥳 (я трезвий сьогодні, чес слово)Теперішній ринок - випробування для багатьохЗначно збільшилась кількість інфлів, які обнуляються/втрачають хорошу частку свого капіталу. Неодноразово за це чув (Енджой, Дегенлорд, Артур і т.п.), та розумію, що чув тільки те, що публічно, а тихих випадків з людьми, які соромляться, або не мають медійки теж достатньоДовший час, сам дивувався, як можна мінусуватись. "Залітай в спредіки, фарми фандос, не луди і все в тебе буде супер", здавалось би - рецепт ідеального ворку, який вприцнипі, до цих пір відпрацьовує, але появилось багато додаткових факторів, де нас, "падальщиків" ринку, пробують публічно чпокнутиБіржі підмахують, рк сипляться, спреди дають патики, а бажання "швидких грошей" може ненав'язливо взяти верх, з чим варто боротись (практично не лудив місяць, відчуття чудове)Це все може відображатись на життєвих моментах/взаємодії з іншими людьми також, якщо менталка не підтягнута————————————Та я тут не траур прийшов сіяти вам в стрічку Я радий, що в цей момент відзбирався якийсь капітал на прожиття, що не дає впасти на початок, хоч це іноді так і відчувається, но по суті, все нормально. Є комʼюніті, є люди навколо та є знанняТільки в складніших моментах ти можеш зріло побачити, в яких сферах, як внутрішньо, так і зовнішньо, є недоліки та що саме потрібно підтягнути, що взагальному покращить твою дорогу на майбутнє, і в першу чергу теперішнє, яке не менш важливе. Чисто збоку, заниження ризиків виглядає зараз як найоптимальніший варіант. Заробляти до цих пір можна і в багатьох це успішно виходить, але думаю, що зараз не варто старатись ловити "лфч" на кожній ситуації завищуючи сайзи, заробляти на підтримку поясів, розгрібатись по поточці, вчити нове, вибудовувати рутину та в першу чергу - тягнути менталку, чим взагальному, зараз і буду займатисьПоки менше в канал писати буду та роблю фокус на інші справи. А ви не забувайте, що іноді важливо не заробити, а зберегти те, що заробили (не кажу не працювати, воркати треба, але нехай мотивація буде йти не з «я лох, 200$ з угоди недостатньо»). І навіть якщо в моментах складно - памʼятайте який шлях вже було пройдено, та яка б перешкода не стояла - все реально вирішити, повністю в силах кожного, та впевнений, що буде ще багато класних ситуацій з неймовірним рр-омА, ну і хім завивку пизданув, вот до чого там та фотка над постом😁P.s. хто дочитав, ловіть пару баксів на кавулю Обнял, на зв'язку🧘