Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - velouur знову пише
Added 06 Dec 2025

velouur знову пише

@velouur_crypto
Number of subscribers: 1 047
Photos: 966
Videos: 65
Links: 263
Description:
Не фінансові поради, тільки розфліп, шитпост і чу-чуть життя Чат: https://t.me/+OauSjIo-tgU0MDhi pm: @velouuur_crypto (Реклу не продаю; гіви скіп)
Source

velouur знову пише | Трішки вернусь до теми спредів і заливу в токенах/долларахДовший час в...

Telegram community logo - velouur трошки лудить velouur знову пише @velouur_crypto
584 Views/Reach 2026-02-15 06:48 Message №2308
Трішки вернусь до теми спредів і заливу в токенах/долларахДовший час в голові мав думку, що якщо набиратись в $ на спредах, то при падінні - ти заробляєш менше, а при рості ціни - більше. Коли набираєшся в токенах - то зворотня ситуація (падаєм - заробляєш, ростем - втрачаєш)Якось сидів з другом, обговорювали це, почали рахувати, достали листочки і виписували з бірж значення, та виявилось, що при наборі в токенах - ти завжди забираєш фіксу, де б ми не зрівнялись (хоч 10х вверх, хоч на 90% впадемо)А вот якщо набиратись в $, то все правильно. Рахуйте, що просто берете безризикового лонга в розмірі % розриву до своєї загальної пози (1к поза 10% розриву = доп лонг на 100$; 20% = 200$ доп лонг і т.д.) де в гіршому випадку, якщо ціна рагнеться в 0 - вийдете в бу>року в крипті, спредів залутав за нескілька сотень, а в голові стояло незрозуміле упередження, яке сприйнялось, як факт без пост-чекінгу ще на самому початку. В деяких людей питався, які вже довше в ринку та мають банки більший за мій, виявилось, теж мали хибне бачення про цю ситуаціюМб зараз неосвідченно виглядаю, розмусолюючи банальщину, но можливо комусь то в нагоді буде при послідуючих ситуаціях та допоможе заробити/не втратити через неправильні установки, або просто прояснить ситуацію повністю. А це вже буде чудовоСтав лайк, якщо пост висосаний з пальця🎧