Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Закрита Веломайстерня
Added 14 Jul 2024

Закрита Веломайстерня

@vasilebike
Number of subscribers: 4 035
Photos: 1,100
Videos: 50
Links: 251
Description:
Це канал про велосипеди від Василя Капущак (Vasile Capusceac). Ми обговорюємо світ навколо велосипеду.
Source

Закрита Веломайстерня | Залюфтив перемикач GX (не мій). Виникло питання, чи XX1 чимось відрізн...

Telegram community logo - Закрита Веломайстерня Закрита Веломайстерня @vasilebike
2 700 Views/Reach 2024-10-30 16:58 Message №1239
Залюфтив перемикач GX (не мій). Виникло питання, чи XX1 чимось відрізняється від GX, нажаль інформації в Інтернеті не знайшов.Колись читав, що ХХ1 зібрани та зроблені з більшою точністю (та з кращих матеріалів) що збільшує ресурс. Маю погодитись, що точність деталей та зборки має велике значення. Як тільки у чомусь з'являється люфт, то процес руйнування пришвидшується разом з люфтом. По пам'яті, ХХ1 дійсно мали менший люфт з коробки. Що до матеріалів, то мені відомо що піни/штіфти паралелограму ХХ1 зроблені з титану. Але по ідеї втулки ковзання такі самі. Є теорія, що сам паралелограм кращої якості, з більш твердого алюмінію. Але можливо й ні. Багато в мережі відео/фото з люфтящими GX, з ХХ1 мало. Але це можливо пояснюється різною кількістю перемикачів у людей. Я все ж схиляюсь до того, що більш дорогі перемикачі мають більший ресурс, але на 100% не готовий під цим підписатися. Комплект від Leap допоміг, перемикач тепер має такий самий люфт як новий оригінальний. Подивимось як воно буде працювати...