Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Added 06 Dec 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Number of subscribers: 16 391
Photos: 12,100
Videos: 4,930
Links: 1,900
Description:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat
Source

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ | В США качають новий "BLM" через вбивство офіцером ICE антифашистської ...

Telegram community logo - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ @vallholl
3 900 Views/Reach 2026-01-08 20:21 Message №18028
В США качають новий "BLM" через вбивство офіцером ICE антифашистської гомосексуалістки, яка хотіла його збити на своєму автомобілі.Що пишуть ЗМІ: 7 січня в Міннеаполісі під час операції з контролю за дотриманням імміграційного законодавства 37-річна Рене Ніколь Гуд була застрелена агентом Імміграційної та митної служби (ICE).За даними Міністерства внутрішньої безпеки США (DHS), співробітники правоохоронних органів стали мішенню нападів, коли протестувальники заблокували їхні автомобілі.За твердженням відомства, Гуд відкотилася назад, а потім різко прискорилася в бік агента, який зробив кілька пострілів з метою самооборони.За повідомленнями свідків, агенти наказали їй вийти з машини, перш ніж відкрити вогонь. Вбита Рене Гуд — гомосексуалістка, яка проживала з іншою жінкою та "виховувала" з нею чиюсь дитину. Пізніше з'явилися деталі вбивства: виявилося, що поряд з Рене стояла її "жінка", яка знімала її на відео. Свідки повіломили, що вбита Рене очолювала протест в Міннеаполісі, і їхня мета була перешкодити ICE депортувати мігрантів. При цьому ці двоє гомосексуалісток не проживають в Міннеаполісі, в інтерв'ю жінка, з якою проживала Рене, сказала: "У нас немає нікого, ми не звідси". Вони отримали інформацію про рейд ICE, та прибули до Міннеаполіса з чіткою ціллю. Новий "Рязанський сахар" від глобалістів спрацював чудово, і у великих містах США посилилися протести проти ICE, які і раніше там проходили.Супроводжуються вони, до речі, спаленням американських прапорів та антиамериканськими гаслами. При чому протестує не просто найнята тітушня та мігранти, а здебільшого білі американські ультраліві та ліберали, які їхати в якусь бананову республіку не бажають, але бажають перетворити свою країну на бананову республіку. Насправді така категорія громадян, з настільки розвинутою формою національної самоненависті, на яких також поширюється загальне виборче право, набагато небезпечніша за іноземних загарбників. Що зайвий раз доводить, що відсутність стійкої консервативної етноцентричної ідеології в державі — поле для гри інших сил, які наврядчи будуть зацікавлені в її процвітанні.☠️ @vallholl