Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Валентин Гладких Апокриф
Added 14 Jul 2024

Валентин Гладких Апокриф

@valentyn_gladkykh
Number of subscribers: 5 979
Photos: 294
Videos: 102
Links: 553
Description:
Валентин Гладких про філософію і політику; життя, яке коротке, і мистецтво, яке вічне. А головне, про знання, яке має не примножувати скорботу, а дарувати силу робити цей недосконалий світ кращим.

👥 Number of subscribers

5 979
Average/Day:: 0
Average/Week:: -19
Average/Month:: -87

👁️ Average views per message

6 469
Average/Day:: 5,800
Average/Week:: 3,900
ERR: 108.2%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 1.1
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

«Альфа» СБУ у 2025 році відмінусувала вороже ППО на $4 млрдДалекобійні удари спецпризначенців Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України завдають суттєвих втрат ключовим елементам ешелонованої системи ППО рф. Загальна вартість знищених і виведених з ладу засобів ППО противника за минулий рік оцінюється приблизно у $4 млрд.Зокрема, зафіксовано знищення:▪️ систем С-300/ С-350/ С-400▪️ зенітних ракетних комплексів «Бук-М1/ М2»▪️ зенітних ракетно-гарматних комплексів «Панцир-С1/ С2»▪️ зенітних ракетних комплексів «Тор-М1/ М2/ М3»Крім того, серйозних втрат зазнали російські засоби радіолокаційної розвідки та наведення. Серед уражених – радіолокаційні станції та радари, які є критично важливими для виявлення повітряних цілей і роботи ППО:▪️ РЛС 55Ж6У «Небо-У/ Небо-М»▪️ РЛС «Подльот»▪️ РЛС «Ніобій»▪️ РЛС «Каста-2Е2»▪️ РЛС «Гамма-Д»▪️ РЛС «Противник-ГЕ»▪️ радіолокаційні засоби зі складу ЗРК «Бук», С-300/ С-400▪️ радар 92Н6 та іншіЦя робота принесла системний ефект: було пробито коридори в багатошаровій ППО рф і забезпечено безпечні проходи для українських далекобійних дронів углиб ворожого тилу – по військових базах, складах, аеродромах та інших військових об’єктах.
СБУ і надалі буде бити окупанта на землі, у небі та на воді, – Василь МалюкЗа час перебування на посаді керівника Служби безпеки Герой України генерал-лейтенант Василь Малюк вперше в історії нашої держави перетворив СБУ на ефективну спецслужбу воюючої країни та відзначився низкою успішних спецоперацій, які вписали нові сторінки в історію цієї війни. Одна із найяскравіших із них - масштабна спецоперація «Павутина», завдяки якій було завдано потужного удару по ядерній тріаді рф та уражено 41 військовий літак одразу на 4-х аеродромах рашистів.Генерал-лейтенант Малюк особисто координував підготовку та здійснення цієї зухвалої спецоперації в глибокому тилу ворога.Так само він планував і відповідав за проведення трьох унікальних атак на Кримський міст: за допомогою вантажівки з вибухівкою – у 2022 році, морськими дронами «Sea Baby» у 2023-му та підводним підривом у 2025 році.Важливою запорукою успішних дій Служби безпеки на воді стала розробка та використання унікальних морських бойових дронів «Sea Baby». Результат: 14 уражених російських кораблів та припинення домінування рф у Чорному морі.За каденції генерал-лейтенанта Малюка вперше в історії уражено російську субмарину класу «Варшавянка» у порту Новоросійська підводним дроном «Sub SeaBaby».Крім цього, СБУ системно «мінусує» авторськими «діпстрайками» нафтопереробну галузь окупантів, яка є ключовим джерелом отримання доходів для фінансування війни рф проти України.Значно посилилася робота контррозвідки. Так, наразі СБУ запобігає 80% терактів, які російські спецслужби планують в Україні. Завдяки комплексним заходам Служби безпеки викрито 128 агентурних мереж ворога, до яких входило 563 особи. З 2022 року слідчі СБУ оголосили понад 3 800 підозр за держзраду.Серед фігурантів – агенти фсб у рясах, по яких розслідують понад 180 кримінальних проваджень.Ще одним надважливим напрямом роботи за керівництва Василя Малюка стало системне самоочищення СБУ від російських «кротів». У Службі викрили понад десять агентів рф, зокрема високопосадовців Дмитра Козюру та Олега Кулініча, яких особисто затримував генерал Малюк.Наразі СБУ – це одна із найважливіших складових Сил оборони. Бійці Служби безпеки разом із побратимами з інших підрозділів звільняли Київщину, Житомирщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний, брали активну участь у Курській операції, виконують завдання на Покровському напрямку та інших найскладніших ділянках фронту.ЦСО «А» СБУ стабільно входить до ТОП-3 найбільш результативних підрозділів України за обсягами знищеної техніки та живої сили рашистів за допомогою БпЛА. Майже кожен п’ятий танк, уражений українськими захисниками, – на рахунку саме СБУ.Також за керівництва Василя Малюка відбулась суттєва трансформація Служби безпеки України: ініційовано законодавчі зміни, які суттєво посилили СБУ в боротьбі з російською агресією, тероризмом, диверсіями, кібератаками та у захисті критичної інфраструктури. Розпочато впровадження стратегії розвитку СБУ на 2025-2030 роки, законодавчо збільшено чисельність ЦСО «А», переформатовано підслідність із фокусом на захист нацбезпеки тощо.«Служба безпеки України продовжить виконання покладених на неї завдань. Ми і надалі будемо бити окупанта на землі, у небі та на воді. Проникати у його глибокі тили й завдавати ударів там, де він цього не чекає. Робитимемо все, щоб і надалі наша держава була могутньою та процвітаючою. Тільки наша непохитна єдність, взаємна довіра та спільне бачення майбутнього здатні зупинити ворога та зламати хребта його злочинній армії. З нами Бог. Сила, віра і правда. Слава Україні!», – підбив підсумки Василь Малюк.
Якщо не брати якійсь особисті житттєві події то найбільшу екзальтацію у мене викликали не так багато моментів.Наприклад, як «Динамо» Київ, програючи московському «Спартаку» 0:2, спромоглося вирвати перемогу 3:2. Коли геть депресую, переглядаю як Шевченко забив у труну збірну РФ, своім неймовірним голом на останніх хвилинах. Не менше емоційне піднесення відчув , дізнавшись про знищення крейсера «Москва» 🔥🔥🔥🔥А коли СБУ підірвало Кримський міст - просто кайф 👍👍👍З роками, маю зізнатися, інтенсивність емоцій притупляється… але операція «Павутина» - змусила просто шаленіти від радості, коли бачив розгублені йобла зетнікав 😹Якщо раптом сьогодні не відчуватиму святкового настрою - перегляну розвʼязку двох футбольних матчів і нижче наведений ролік 😹Цього року СБУ - постачальник гарного настрою 💙💛Відео Модяра - також 🔥, але з естетичної точки зору, дивитися як внаслідок витончених спецоперацій СБУ палають російські НПЗ, танкери тіньового флоту і стратегічна авіація приємніше, ніж на те, як розлітаються тельбухи і лайно рашистів. Словом, насолоджуйтеся 💙💛
На жаль, наші воріженьки не роса, тож самі по собі на сонці не зникають. Але на щастя, як казав класик можна нескінченно довго дивитися як тече вода і горить вогонь. Тим більше, коли вогонь не просто горить, але й спалює ворогів. І можливістю насолоджуватися цим видовищем нам надають зокрема й спецпризначенці СБУ, які постійно нищать ворога на найгарячіших ділянках фронту. Лише за останній місяць бійці Центру спецоперацій «Альфа» Служби безпеки України в Покровську та його околицях «відмінусували» понад 1500 окупантів. Кожного дня підлеглі Малюка також знищують понад 20 одиниць ворожої техніки.Крім того, спецназ “Альфи” діє на покровському напрямку і за лінією фронту, проводячи там унікальні спецоперації. Зокрема так за останній час було підірвано 3 великі склади ворога. Усі ураження ворожих цілей мають відеопідтвердження - деяким з яких маєте можливість насолодитися. До речі, за оприлюдненими даними, на Покровському напрямку, після загострення там оперативно-бойової ситуації, значно збільшилась чисельність воїнів ЦСО «А», що серйозно ускладнює ворогу досягнення цілей і створює передумови для можливості стабілізації ситуації. П.С. Звісно, всілякі фельдмаршали-критикани з гіпертрофованим его, які краще за всіх знають кому що і як треба робити, можуть до сказу іронізувати над практикою присутності нашого вищого військово-політичного керівництва у найгарячіших точках, але як відомо ще з часів Македонського, який нібито знав всіх своїх вояків на імʼя, можливість битися пліч о пліч з лідером завжди надихає армію. З огляду на це, мене не дивує, що Василь Малюк особисто керує операціями, постійно опікується з бойовими підрозділами Служби та систематично відвідує бойові позиціі, додаючи і мотивації, і впевності своім бойовим побратимам.
18 вересня Вища кваліфікаційна комісія суддів України має вирішити чи подолає чергову карʼєрну сходинку суддя Воловецького районного суду Закарпатської області ОКСАНА СОФІЛКАНИЧ, відома широкому загалу українців тим, що цинічно допомогла виродкам, які побили та згвалтували неповнолітню дівчинку, уникнути вʼязниці, а місцевій громаді знана тим, що завжди готова протягнути руку допомоги (мабуть небезвозмездно) всіляим покидькам - корумпованим можновладцям, місцевим уркам та мажорам.Тепер ОКСАНА СОФІЛКАНИЧ має надію потрапити до Апеляційного суду Закарпаття, де матиме значно більше можливостей допомагати ґвалтівникам, корупціонерам та іншим виродкам уникати покарання.Бо мабуть саме такі судді потрібні, на думку Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Вища рада правосуддя у судовій системі України, бо хто як не такі "судді софілканичи" мають генерувати величезні кошти корупційного потоку, частина з яких потім виявляється у гобеленових диванах босів судочинства.Коли б Вища рада правосуддя та Вища кваліфікаційна комісія суддів України були зацікавленні в очищенні української Феміди від таких "суддей СОФІЛКАНИЧ" то розглядалося б питання не про її просування на вищу посаду, а питання про те чому вона досі суддя і взагалі досі не за ґратами, де їй і місце після її звитяг на ниві порятунку від покарання різноманітних покидьків найвищого гатунку. Але оскільки, як вже зазначалося вище, суддівська гілка влади відчайдушно бореться за збереження свого корупційного суверенітету, то я не здивуюся, якщо рятівниця гвалтівників та корпуціонерів ще й до Верховний Суд чи Вища рада правосуддя доросте у своїй карʼєрі. І це буде найочевиднішим доказом того, що судочинство в Україні існує в інтересах злочинців і покидьків.Нумо допоможимо уповноваженим органам схвалити правильне рішення щодо необхідності очищення суддівської системи від таких СОФІЛКАНИЧ. Хоча якщо бабло за її призначення вже занесли до потрібного гобеленового дивану, тоді незабаром матимемо новопризначену суддю Закарпатського апеляційного суду - ОКСАНУ СОФІЛКАНИЧ "переможницю чесного, прозорого конкурсу та суворих перевірок на доброчесність", яка почне відпрацьовувати складені у її призначення інвестиції, відмазуючи мразоту від покарань. Словом, незабаром побачимо.https://zakarpattya.net.ua/News/238293-VKKS-vyznachyt-chy-pratsiuvatyme-v-apeliatsiinomu-sudi-vypravdovuvachka-chynovnyka-khabarnyka-ta-gvaltivnykiv-nepovnolitnoi-divchynky-volovetska-suddia-Sofilkanych?fbclid=IwY2xjawM4AiZleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFQSnI5Q0ZVMlFHU3VHWE45AR469VNN3BedUglrMshCFZ2RT-Q3-Y6j0FFunFwOhPisoKgmnyTyjvbUll7ywQ_aem_WhiRs6n0MADIRmsHA3bwaQ
СБУ вкотре продемонструвала свою ефективність, цього разу запобігши замовному вбивству командира легендарного підрозділу. І знову як у кількох попередніх замахах росіяни намагалися завербувати виконавця, видаючи себе за співробітників українських спецслужб. Я розумію, коли на «фудкорді» біля «Арсенальної» «тьолочкі» з IQ меншим за розмір губ вірять чоловікам, які аби справити враження та приховати факт свого одруження видають себе за супер-агентів найсекретніших спецслужб…. Але ж… ну можна ж мозок хоч іноді включати і намагатися їм користуватися. Скільки разів у СБУ пояснювали, що там не наймають людей телефоном, не пропонують вчиняти протиправні дії та не ставлять сумнівних завдань… і все одно знаходяться персонажі, які чи то шпигунських романів у підлітковому віці перечитали чи то у дитинстві яким бракувало вітамінів для повноцінного інтелектуального розвитку. Пригадую слова свого діда, який у таких випадках повторював: «дурнів на цьому світі лише один кут відкрили, три ще запечатані».
Кумедно спостерігати за скигленням деяких "активістів-антикорупціонерів" про те, що дії СБУ, працівники якої насправді виконують свої безпосередні обовʼязки щодо виявлення ворожої агентури та очищення України від ворожого впливу, нібито дискредитують НАБУ. Серйозно? Себто наявність корупціонерів та російських агентів, які здійснювали вплив на роботу НАБУ в інтересах Росії, жодним чином не дискредитує "антикорупційну інфраструктуру", натомість її дискрнедитують зусилля, спрямовані на те аби очистити струкутру від корупціонерів та російських агентів.Цікава логіка. Але з огляду на неї тепер принаймні стало зрозуміло чому НАБУ не має чим особливо хизуватися на ниві боротьби проти корупції - Бюро свідомо не викривали корупцію у деражвних органах аби їх не дискредитувати 😹Керівництво "антикорупційних оргагнів" мало б подякувати пану Малюку за те, що СБУ робить те, що мали б робити Директор НАБУ та Керівник САП - очищувати свої лави від корупціонерів та російської агентури. П.С. і геть не можу второпати як очищення від корупціонерів, ворожих агентів та російського впливу може "зруйнувати" антикорупційну інфраструктуру? Як на мене, це може лише підвищити у перспективії ефективність роботи цієї інфраструктури. Хоча самого лише очищення від шкідливих елементів тут буде не достатньо. Бо скидається на те, що крім шкідливих елементів там ще є чимало просто непотрібних і зайвих елементів, які не надто палають бажання нарешті почати виконувати свої функції, тож мабуть потребують зовнішнього стимулювання. Але це вже геть інша тема.
СБУ ліквідувала кілерів, які убили полковника Служби безпеки у КиєвіСпівробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням фсб рф здійснили убивство полковника СБУ в Києві. Спецоперацією з пошуку вбивць українського захисника особисто керував голова СБУ, генерал-лейтенант Василь Малюк. «Агентурно-бойовоа група фсб рф була завчасно маршрутована в Україну і три дні тому вчинила вбивство співробітника СБУ, нашого побратима полковника Івана Воронича. За результатами проведення негласних розшукових, активно-контррозвідувальних заходів вороже лігво було виявлено. Під час затримання вони почали чинити опір, був вогневий контакт, тож негідники ліквідовані. Хочу нагадати, що єдина перспектива ворога на території України – це смерть!», - зазначив Голова СБУ Василь Малюк. Окрім цього, керівник української спецслужби подякував за професіоналізм і підтримку співробітникам Національної поліції України. Він підкреслив, що ефективна протидія російським спецслужбам - ключовий напрямок діяльності для Служби безпеки. Зокрема, СБУ діє на випередження та запобігає 85% злочинів, які ворог намагається вчиняти на території нашої держави. За даними слідства, вбивство українського захисника здійснили двоє осіб - чоловік і жінка. Їхній куратор наказав їм слідкувати за співробітником СБУ, встановити його графік дня та маршрути пересування. Згодом рашист передав кілерам координати схрону, де знаходився пістолет з глушником.Здійснивши убивство полковника Служби безпеки, кілери намагалися «залягти на дно». Але співробітники СБУ та Нацполіції встановили їхнє місцеперебування на Київщині. Сьогодні зранку було проведено спецоперацію, під час якої члени агентурно-бойової групи фсб рф стали чинити опір, тож вони були ліквідовані.Нагадаємо, у четвер, 10 липня, агенти російських спецслужб убили співробітника СБУ в Голосіївському районі міста Києва. За даним фактом було відкрите кримінальне провадження за 348 статтею Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).Заходи проводилися за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.
Кремль для виправдання своєї агресії (причому не лише проти України) давно використовує риторику про нібито наявність в тих чи інших державах, передусім пострадянських, певних спільнот, які нібито зазнають утисків за етнічною, лінгвістичною чи релігійною ознакою, а отже Росії нібито доводиться  втручатися у внутрішні справи інших країн винятково для захисту прав таких спільнот, які залежно від контексту російська пропаганда визначає як «співвітчизників», «російськомовних», «православних» тощо. Для цього в інформаційному полі Росія поширює відверто спотворену картину реальної ситуації.  Останнім часом російська пропаганда докладає титанічних зусиль аби нав’язати відверто хибне розуміння процесів, які мають місце у сфері державно-церковних та міжконфесійних відносин в Україні. На превеликий жаль, часто такий спотворений погляд підхоплюється навіть респектабельними світовими ЗМІ, а також окремими європейськими та американськими політиками, У результаті виходить як у старому анекдоті, про те як Анку вбило електричним струмом, хоча насправді на неї з даху впав трансформатор. https://realist.online/ukr/society/jak-rosija-vikrivljaje-relihiju-shchob-vipravdati-vijnu-falshivij-narativ-pro-peresliduvannja-v-ukrajini
Post hoc ergo propter hoc. Після не означає внаслідок, а привід не тотожній причині. Над цим варто було поміркувати жертвам стокгольмського синдрому, перед тим як продукувати маячню про те, що сьогоднішній масований повітряний удар рашистів нібито спричинений успішними спецопераціями СБУ, внаслідок яких було знищено та пошкоджено московитьску авіацію та керченський міст. Дєскать "нє нада била дразніть рускава мєдвєдя". Приказка, про те, що не варто чіпати лайно, тут була б доречнішою, ніж про ведмідя, але й вона не релевантна. Бо чим тоді були спричинені сотні інших аналогічних масованих обстрілів росіян цілями яких були цивільні обʼєкти, а постраждалими цивільні особи? Чим викликане повномасштабне вторгнення рашистьских орд?"Нє надо била дамбіть бамбас? нє нада била скакать на майданє? нє нада била стрєміцца в ЄС і НАТА? Нє нада била правазглашать нєзалєжнасть? Нє нада була прідумивать какіх-там сєбє українцєв і вапщє Україну".Зрештою, "а кто вам хахлам разрєшіл харашо жіть", - як написали російські окупанти на стінах загаженого та зруйнованого ними будинку у Бучі. Досить вже цієї маячні. Безсилля ніколи не зупиняє агресію. Воно лише стимулює агресора до подальшого насилля. Агресію зупиняє лише жорсткий опір. Як колись казав мій тренер: бʼють ногою - ламай цю ногу, рукою - ломай цю руку... Нарід-гінй припинить завдавати ударів лише тоді, коли на болотах не залишиться чим і з чого їх завдавати. Тому якщо спецоперація СБУ та нічний обстріл якось і взаємоповʼязані, то лише тим, що внаслідок дій СБУ росіянам вдається підняти у небо значно менше літаків та вивести у море значно менше кораблів, з яких вони гатять по нашим містам. П.С. а ось ущербним мешканцям неозорих євразійський просторів, де "тундри дуже дохуя" - як писав наш живий класик - насправді варто поміркувати над тим, чому до їхнього вторгнення на територію України наших військових не було на території РФ і наші дрони там не літали.... І якщо вже лайно чомусь надумало собі ніби воно ведмідь, якого хтось дратує самим фактом існування, то нічого не вдієш - доведеться це лайно прибирати.