Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Added 12 Oct 2021

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

@uzhrada
Number of subscribers: 8 459
Photos: 30,700
Videos: 1,520
Links: 2,330
Description:
Орган місцевого самоврядування

👥 Number of subscribers

8 459
Average/Day:: +6
Average/Week:: -8
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

1 325
Average/Day:: 1,380
Average/Week:: 1,424
ERR: 15.66%

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 4
Week average: 1.4
Average per day: 1.2

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні, як і щороку 22 червня, в Росії багато й дуже пафосно говоритимуть про Другу світову війну, про одну з її найбільш кривавих частин – напад нацистської Німеччини на СРСР. Про час, який для України завжди був нагадуванням про важливість миру та вшанування мільйонів безневинних жертв Другої світової війни. Це саме той час 20 століття, який мав би назавжди змінити ставлення будь-якої держави та світу в цілому до людського життя, а саме – утвердити життя як справжню найвищу цінність. Світових воєн і не було б, якби тодішні лідери керувалися цінністю людського життя, а не своїми імперськими мареннями. Сьогодні ж Росія почала цей день зовсім не зі вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні і не із сигналів, які дозволили б наблизити закінчення війни цієї, що триває зараз, – війни Росії проти України, а з нових нічим не виправданих убивств. У Сумській області російський дрон убив дитину, бабусю і чоловіка. Маму та ще двох дітей цієї родини поранив. Будинок знищений. Звичайний будинок, зовсім не військова ціль… У Запоріжжі за цю ніч двоє убитих від російських ударів, ще сім людей поранені. На жаль, є втрати також в Одеській області, були удари по Херсонщині, Донеччині, Харківщині. Знов були російські удари по енергетиці на Чернігівщині. У цієї російської війни – жодної справедливої причини: Путін керувався абсолютно тим же, чим і попередні агресори. Він так само зневажає життя. Він так само марить якоюсь своєю неадекватною й нікому не потрібною «імперією». Треба завершувати цю війну, що вже п’ятий рік забирає життя людей. Ця повномасштабна війна триває вже довше, ніж Перша світова. Можливо, Росія хоче дочекатися, щоб ця війна тривала ще довше і від Другої світової. Але світ точно цього не хоче й точно може цього не допустити. Потрібен тиск на Путіна, тиск на Росію, щоб все це завершилось достойним миром і реальним, гарантованим захистом для життя людей. Україна дала всі пропозиції для дипломатії. Треба нашим спільним тиском на агресора завести Росію в таку точку, коли інших варіантів, окрім дипломатії і завершення війни, не буде. Дякую всім, хто допомагає нам захищати Україну! Дякую всім, хто допомагає нам захищати життя людей!
Сьогодні Ужгород попрощався зі старшим лейтенантом, ординатором госпітального відділення медичної роти військової частини А2802, морським піхотинцем Олегом Наконечним – знаним закарпатським лікарем-хірургом.Олег Вікторович Наконечний народився 5 вересня 1972 року в селищі Міжгір’я у родині лікарів. У 1989 році із золотою медаллю закінчив місцеву школу, а у 1995 році з відзнакою – медичний факультет Ужгородського державного університету.Після проходження інтернатури та клінічної ординатури за спеціальністю «Хірургія» він присвятив усе своє життя медицині. Олег Вікторович мав надзвичайно широкий професійний досвід: спеціалізувався на загальній, судинній, серцево-судинній та торакальній хірургії, постійно вдосконалював свої знання, опановував сучасні методики лікування та передавав свій досвід майбутнім медикам. Був викладачем медичного факультету УжНУ, навчав іноземних студентів, вільно володів англійською мовою.Свій професійний шлях розпочинав медбратом в онкологічному диспансері. Згодом працював лікарем торакальної хірургії, а протягом 17 років – у спеціалізованому відділенні торакальної хірургії Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака. Лікар вищої категорії, він заслужив глибоку повагу колег і вдячність тисяч пацієнтів. Його згадують як блискучого професіонала, уважного лікаря та людину великого серця, яка не боялася братися за найскладніші випадки й завжди боролася за життя кожного пацієнта.Коли країна потребувала його допомоги, Олег Вікторович без вагань став на захист України. Ще у 2017 році він виконував бойові завдання як військовий медик у районі проведення антитерористичної операції, рятуючи життя українських воїнів. Із початком нового етапу служби у 2025 році знову повернувся до війська, аби бути поруч із побратимами на передовій.10 червня 2026 року Олег Наконечний помер у військовому шпиталі Дніпра від отриманих бойових поранень. Йому було лише 53 роки. У Героя залишилися троє дітей, мати, сестра.Віддати останню шану лікарю і воїну на набережну Незалежності прийшли рідні та близькі, колеги-медики, бойові побратими із 30-го корпусу Морської піхоти, друзі, міський голова Богдан Андріїв, багато ужгородців. Поховають Олега Наконечного у Міжгір’ї.Усе своє життя він присвятив порятунку інших – спочатку в лікарняних операційних, а згодом і на полі бою. Його професіоналізм, людяність, жертовність і безмежна відданість Україні назавжди залишаться у пам’яті всіх, хто його знав.Світла пам’ять і вічна шана Герою.
Родинам полеглих ужгородських захисників передали державні нагородиВідповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, ужгородських військовослужбовців посмертно відзначено високими державними нагородами.Сьогодні міський голова Богдан Андріїв вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня рідним загиблих воїнів:старшого солдата військової частини A4355 Бориса Барча;солдата військової частини A1302 Владислава Діуса;солдата військової частини A1008 Максима Євдокимова;солдата військової частини А2960 Віталія Лакатоша;солдата військової частини A0666 Віталія Лошака;солдата військової частини A3425 Роберта Папа.Представник відділення цивільно-військового співробітництва Ужгородського РТЦК та СП Віталій Дячук наголосив, що подвиг наших земляків є прикладом найвищої вірності військовій присязі та українському народові.Звертаючись до родин полеглих Героїв, міський голова Богдан Андріїв висловив глибокі співчуття та запевнив у постійній підтримці з боку міської влади: «Ми поділяємо цей величезний біль разом із вами. Наш обов’язок – зберегти пам'ять про кожного захисника, який віддав життя за майбутнє України, та всебічно допомагати їхнім сім'ям». Світла пам’ять захисникам України.
Понад 2 роки вважався зниклим безвісти: Ужгород нині попрощався зі ще одним своїм захисником – 32-річним старшим солдатом Ярославом ШляхтоюЯрослав Андрійович Шляхта був інспектором прикордонної служби 3 категорії – помічником гранатометника третього відділення інспекторів прикордонної служби третього відділу прикордонної служби (тип С) четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування 15 мобільного прикордонного загону. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув 26 березня 2024 року під час ведення бойових дій з підрозділами держави-агресора російської федерації в районі населеного пункту Іванівка Купʼянського району Харківської області. Чин похорону відбувся на набережній Незалежності. Віддати останню шану захиснику прийшли рідні, друзі, побратими, сусіди, міський голова Богдан Андріїв, містяни.Після прощання жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де Ярослава Шляхту поховали з військовими почестями.У військового залишилися мама, брат…Вічна пам’ять і шана Герою.
Провести конкурс із призначення управителів багатоквартирнихбудинків Ужгородської міської територіальної громади, у яких не створено об’єднань співвласників та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління, – таке рішення підтримали сьогодні на виконкомі. Це прийняли на підставі подання департаменту міської інфраструктури, з метою забезпечення ефективного утримання багатоквартирнихбудинків на території Ужгородської міської територіальної громади. Департамент міської інфраструктури уповноважений на затвердження в установленому порядку конкурсної документації та на виконання функцій організатора конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків. Перелік будинків на території Ужгородської міської територіальної громади, у яких не створено об’єднань співвласників та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління:1. Вул. Адама Міцкевича, 5А;2. Вул. Адольфа Добрянського, 10;3. Вул. Адольфа Добрянського, 14;4. Вул. Августина Волошина, 1;▶️Детальніше на сайті
«Закарпаттяенергозбут» попереджає: шахраї розсилають фейкові рахунки за електроенергіюВ Україні зафіксовано нову хвилю кібершахрайства. Громадяни отримують на електронну пошту та в месенджери підроблені рахунки, нібито від Міністерства енергетики України."Нагадуємо: Міністерство енергетики не надсилає платіжних документів споживачам. Рахунки формують лише електропостачальні компанії, з якими укладено договір.Щоб не стати жертвою шахраїв:перевіряйте відправника повідомлення;не переходьте за підозрілими посиланнями;звіряйте реквізити для оплати;перевіряйте нарахування через офіційні сервіси;не повідомляйте стороннім особам паролі, SMS-коди та дані банківських карток.Перевірити рахунок можна через:Особистий кабінет: https://pay.zakarpatzbut.energy/homeЧат-бот для споживачів Закарпаття- у Viber: chats.viber.com/tolk_zakarpattya- Telegram: t.me/tolk_zakarpattya_botКол-центр: 0800505960 (у робочий час)Будьте пильними та довіряйте лише офіційним джерелам інформації", – йдеться у повідомленні.
Подавай документи до Національної академії сухопутних військ напряму!Мрієш про кар’єру офіцера, якісну вищу освіту та престижну спеціальність, але з якихось причин не встиг оформити документи через територіальний центр комплектування?Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного йде назустріч вступникам і пропонує альтернативний та спрощений варіант, пряму подачу документів безпосередньо до приймальної комісії закладу.Це твій шанс стати частиною військової еліти України, навчатися у Львові під керівництвом досвідчених офіцерів та здобути затребуваний фах, що відкриває широкі перспективи.Що потрібно зробити? Всього три прості кроки:1. Заповни онлайн-анкету: перейди за посиланням та внеси свої базові дані у спеціальну форму . Це займе лише кілька хвилин.2. Підготуй пакет документів: збери необхідні документи, які знадобляться для формування твоєї особової справи в Академії.3. Дочекайся зворотного зв'язку: після опрацювання твоєї онлайн-анкети представники приймальної комісії самостійно зв’яжуться з тобою за вказаним номером телефону, проконсультують щодо подальших дій та дадуть відповіді на всі запитання.Додаткову інформацію про спеціальності, умови навчання та правила прийому можна дізнатися на офіційних ресурсах Академії:Сайт: www.vstup-nasv.info/Instagram: www.instagram.com/nasv_official/Facebook: www.facebook.com/asvpressТа за номерами телефонів:+380-98-24-27-146+380-99-42-18-054
👏Ужгородська школа мистецтв відсвяткувала напередодні особливу та надзвичайно яскраву подію – в обласному музично-драматичному театрі відбулося вручення свідоцтв випускникам та масштабний звітний концерт. Цього року навчання в закладі успішно завершили 77 талановитих вихованців. Серед них – 27 випускників образотворчого відділення, 37 – музичного, 9 – хореографічного та 4 – театрального.💬Рівень підготовки цьогорічного випуску вражає: 48 випускників отримали свідоцтва з відзнакою за особливі успіхи, а 59 юних митців були нагороджені подяками за активну концертну і виставкову діяльність, розповіла директорка закладу Наталія Громова. Професійне майбутнє багатьох із них уже визначено – 21 випускник планує продовжити навчання у вищих мистецьких закладах Ужгорода і закордону.Документи про закінчення початкової мистецької освіти випускникам вручили під час урочистого дійства, яке зібрало повну залу глядачів. На сцені розгорнувся яскравий звітний концерт хореографічного відділення: 135 вихованців подарували присутнім незабутні емоції, експресію та грацію, виконавши 22 хореографічні номери. Чудовим візуальним доповненням свята стала виставка у фоє театру, де гості мали змогу насолодитися зрілими дипломними роботами випускників образотворчого відділення.Із вітальним словом до випускників, їхніх батьків та викладачів звернулися міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук. Вони привітали молоді таланти із першим серйозним кроком у творче життя та подякували викладачам за високий професіоналізм, а батькам – за постійну підтримку дітей. Богдан Андріїв наголосив, що Ужгород пишається своєю творчою молоддю, яка прославляє рідне місто, і побажав випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети та підкорювати нові мистецькі вершини🫶
До уваги пасажирів та водіїв громадського транспорту! У зв’язку із подальшим проведенням ремонтних робіт вулиці Карпатської України в Ужгороді та перекриттям відрізку дороги від перехрестя із вул. Максима Польового до перехрестя із вул. Волонтерів рух міських автобусів № 9, № 20,  № 24 та № 156 тимчасово змінено, інформує відділ транспорту міської ради.Із середи, 3 червня, будуть такі зміни тимчасового характеру: 🔹міські маршрути № 9 «вул. Івана Котляревського - Речовий ринок» (через залізничний вокзал)та № 24  «мкр-н «Дравці» - УжНУ (через вокзали, «Новий район») замість вулиць Волонтерів та Української рухатимуться через вул. Максима Польового, Ольги Кобилянської, Антоніна Дворжака, Андрія Палая у прямому та зворотному напрямках; 🔹міські автобусні маршрути № 20 «мкр-н «Доманинці» - Речовий ринок» (через пл. Корятовича) та № 156  «вул. В’ячеслава Чорновола - міський цвинтар «Барвінок» також рухатимуться через вулиці Максима Польового, Ольги Кобилянської, Антоніна Дворжака, Андрія Палая у прямому та зворотному напрямках. ❗️Посадка та висадка пасажирів на автобусних зупинках «Військова частина» та «Переїзд» комунальним транспортом тимчасово не здійснюватиметься. ‼️ Звертаємо увагу на ускладнення проїзду для водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських, міжміських внутрішньообласних, міжміських міжобласних, міжнародних маршрутах, а також на автобусних маршрутах спеціальних та нерегулярних перевезень. Просимо за можливості планувати в’їзд  в Ужгород та виїжджати із міста через вул. Минайську, села Минай та Розівка.🔹
🎼 Сцена Закарпатської обласної філармонії напередодні занурилася в атмосферу піднесення, хвилювання та високого мистецтва. Тут відбулося урочисте вручення свідоцтв випускникам 2026 рокуУжгородської музичної школи №1.Це свято стало логічним завершенням років наполегливої праці, репетицій та творчого підйому юних талантів.Як розповіла директорка закладу Олена Охрим, цього року початкову мистецьку освіту здобули 53 випускники базового підрівня: 31 учень на відділі «фортепіано», 7 на відділі струнно-смичкових інструментів, по 6 випускників на відділах духових та ударних інструментів і народних інструментів, а також 3 випускники по класу сольного співу на вокально-хоровому відділі. Усім їм в урочистій обстановці вручили свідоцтва про завершення навчання, а 22 вихованцям, які закінчили школу на відмінно, додатково вручили Похвальні листи за високі досягнення у навчанні. Надзвичайно приємно, що п’ятеро цьогорічних випускників уже визначилися зі своїм майбутнім покликанням і планують продовжити професійне навчання у вищих навчальних закладах, зокрема в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д. Є. Задора.Офіційна частина заходу гармонійно переплелася з яскравим звітним концертом, де свої найкращі номери виконали найяскравіші випускники школи. На головній філармонійній сцені краю виступили Анастасія Камінська (фортепіано, вокал), Катерина Микита (фортепіано), Ніколь Бедя і Кароліна Пекар (домра), Олеся Поп (флейта), Юліана Бонь, Анастасія Грицай та Ольга Сабов (скрипка). Для всіх молодих артистів це було дуже хвилююче, адже виступати в переповненій залі, де присутні друзі, батьки та викладачі – надзвичайно відповідальна місія.👏Вітаємо випускників та бажаємо їм нових творчих досягнень!