вимбачте, але виходжу зі своєї копірайтерської депресії і дуже хочу поділитись думками ще і про цей кейс від мережі закладів Escobar.«Монстри – це не страшно, а незакриті збори – так» ❤️🩹пост тутодразу скажу: мені подобається! не знаю, чи то мені так «пощастило», але я бачила дуже багато негативу на цю комунікацію з меседжем: «спекуляція на війні». тому хочу поділитись, чому я вважаю цей кейс крутим:👉 як і казала у попередньому пості, я взагалі не прихильниця святкування Геловіну. вважаю, що це «свято» не несе ніякої користі і не розумію його феномену. ну хоча б феномену в Україні. відтак, якщо робити якусь комунікацію, то вже краще бавитись з сенсами і «перекручувати» контекст хорору.тут чудово попрацювали з тим, а що ж зараз реально страшно в Україні. зараз страшно, що буде завтра. а завтра залежить від нашого усвідомлення і кількості донатів.з таким сенсом мені згадалась ще комунікація з 2022 року від двох українок, що розвісили у Оттаві листівки з текстом «Helloween is not scary. The war is». вона і лягла в основу меседжу від Escobar👉 чому це робить мережа закладів? та тому що може! тому що нам усім пора звикнути, що українські бренди ( чи то одягу, чи аромапаличок, чи заклади) — це нові медіа. і зараз абсолютно недостатньо просто продавати. бренд або щось говорить, або зникає. сьогодні це зробили вони, а завтра хтось інший. також нам усім варто звикнути до того, що під час війни завжди народжувався і народжується креатив. і у 2024, він такий — діджитальний. під час другої світової малювали постери, наприклад. і якщо це не переходить межі і не перетворюється у сет суші «Байрактар», то що у цьому поганого?👉 бренд досягнув ключової цілі. збори побачили! десятки медіа це опублікували, сотні українців в коментарях звернули увагу на свої відкриті збори. тема актуальності та проблеми з закриттям зборів піднялась в черговий раз. про сухі цифри та аналітику вже навіть і не говоримо.що думаєте ви? дуже цікаво обговорити у коментарях👇
#утебеєробота, якщо ти SMM-спеціаліст/Stories-мейкерювелірна мережа "Камея" у пошуках smm спеціаліста для підсилення свого відділу маркетингу. ти чудово доповниш команду та впораєшся з цією роботою, якщо:— маєш досвід роботи від 1 року в smm, освіта у сфері маркетингу як перевага;— вмієш працювати у графічних редакторах, до прикладу: Canva, Photoshop, Figma;— захоплюєшся та активно користуєшся соцмережами, відстежуєш всі оновлення та слідкуєш за трендами;— ти організована та відповідальна людина, вмієш працювати в команді;твоє головне завдання на цій посаді — ведення соціальних мереж "Камея"— створення контент-планів для instagram, facebook; — створення та публікація сторіс, постів;— робота в команді з контент-мейкером та таргетологом (постановка та перевірка Т3);— підбір мудбордів та референсів, участь у брендових зйомках, кооперація з інфлуенсерами;— аналіз результатів, статистики та впровадження заходів для їх покращення. "Камея" пропонує тобі:— роботу у сучасному офісі в центрі міста — сучасну систему адаптації та навчання в команді— корпоративні знижки на прикраси;— можливість реалізувати свою креативність та ініціативність: ми радо розглянемо твої ідеї;— зростання та професійний розвиток;пиши HR менеджеру "Хочу в команду маркетингу" і отримуй деталі стосовно наступних кроків @viktoriiakameya
зараз навчаюсь на курсі «Побудова бренду за допомогою радикального креативу» від школи РУУУШ і вже за традицією усіх моїх навчань веду нотатки,забираю собі трішки думок в активну роботу. сьогодні хочу поділитись дуже цікавою тезою від Дмитра Кудінова у межах лекції про побудову ментальної доступності.як відомо є традиційна перспектива маркетингу та всіма відомий інструмент — 4P бізнесу (Product, Price, Place, Promotion). проте цей концепт працює в умовах ринку, коли більшу вагу мав виробник чи продавець. і як показує практика, у сучасних умовах це вже не відіграє настільки важливої ролі. оскільки ринки у різних категоріях пропонують просто тонни різноманітних товарів і відповідно, конкуренція та лідерство залишається за тими, хто вже переходить у перспективу маркетингу через споживача.мені дуже сподобалось як Дмитро описав цей інструмент — 4C (Customer Value, Cost to customer, Convenience & Availability, Communication & Awareness). тобто, по суті, кожен з пунктів 4P трансформується через призму споживача.продукт —> перетворюється у цінність, яку купує споживач. класичний приклад, що навів Дмитро: «ми продаємо дрельки, а споживач купує дірки в стіні»ціна —> перетворюємо ціну продукту у поняття вартості для споживача. мені особисто згадався приклад з бізнес-школою та моїми колегами з інших міст. вартість програми була 120 тисяч гривень за 4 семестри. усі мої друзі з Києва не оцінювали так цю програму, для них це навчання коштувало за простою формулою — навчання+дорога+проживання+базові витрати і тоді вони оцінювали важливість «цього продукту» для нихдистрибуція —> з точки зору бізнесу — це кількість локацій, точок контакту. для споживача — це зручність та доступність у покупці та отриманні цього товару чи послуги.просування —> для бізнесу це кількість реклами та методів просування, а для споживача — це отримана комунікація та донесені сенси про продукт.варто зазначити, що весь час ми говоримо про конкурентні ринки. у випадку нового ринку, стартапу чи нового продукту — цілком достатньо комунікувати з точки зору продукту і цінності, що може отримати споживач. але це працює лише деякий час, бо у вашу вигадану категорію можуть прийти конкуренти🤫
привіт, любі❤️маю для львівʼян подію, у якій і сама брала участь. рік тому я вирішила долучитися до хакатону з маркетингу від Genesis Academy. мені хотілося спробувати себе у новій ролі, тож я вирішила податися та успішно пройшла відбір. і саме це стало поштовхом мого переходу в IT🤓так от, 26 жовтня ця команда проведе Genesis Marketing Hackathon у Львові 🔥якщо коротко, то це одноденне змагання з маркетингу від ІТ-компанії Genesis. вам дають кейс, що був заснований на реальному виклику маркетологів з IT-бізнесу і ви за 7 годин його вирішуєте. із бонусів:◾️ фідбек протягом всього дня. Кожна з команд матиме ментора — досвідченого фахівця з маркетингу в ІТ. саме там я познайомилася з крутою менторкою Настею.◾️ корисні контакти та знання. є багато матеріалів для підготовки.◾️ призи. Менторські сесії від senior-маркетологів – переможцям конкурсів, welcome-подарунки — учасникам, цінні призи — командам, що зайняли перші місця.🌟 на найкращих учасників чекатимуть вакансії в Genesis та партнерських IT-компаніях. я подавалася з командою, але можна і зареєструватись самостійно і паралельно прокачати свої софт скіли😍усе безкоштовно, але є попередній відбір з дуже цікавими завданнями. 🔗реєстрація триває до 7 жовтня: https://bit.ly/480UYLh
#утебеєробота PR managerа в команду BECOME (міжнародний відділ)BECOME - це PR-агенція, що розвиває персональні бренди бізнес-лідерів (власників та топ-менеджерів компаній) в Україні та глобально.серед клієнтів є як лідери зі сторінок Forbes, так і амбітні стартап-фаундери та підприємці із вузьких ніш.соцмережі агенції:InstagramFacebookщо треба робити?➤ вести персональні акаунти бізнес-лідерів в LinkedIn - інтервʼювати клієнтів, писати, узгоджувати та постити публікації та коментарі, встановлювати конекшни тощо➤ писати, пітчити та публікувати експертні колонки клієнтів➤ домовлятись про спікерство в бізнес-клубах, на конференціях, подкастах тощовищезазначене в різних пропорціях +● комунікувати напряму з клієнтами на щотижневих дзвінках● вести проектні документи, таск-менеджмент систему ClickUp● менеджерити клієнтській чат і виконання КРІ● менеджерити команду проєкта (копірайтер, дизайнер, нетворкер),● контролювати виконання стратегії● звітувати клієнту та командіщо очікують від кандидата:⇢ сильні райтинг-скіли, вміння писати коротко, концентровано, захопливо, в різних TOV, з використанням сторітелінгових прийомів та згідно з визначеними PR-цілями⇢ досвід в контент-райтингу або PR від 2х років⇢ професійна та своєчасна комунікація⇢ англійська на рівні С1⇢ проактивність, креативність та вміння генерувати PR-можливості на рівному місці⇢ досвід роботи з командою – вміння поставити ТЗ та прийняти результат⇢ системність, використання програм з таск-менеджменту⇢ досвід роботи проджектом та в агенціях (буде перевагою)⇢ вміння працювати на результат і кайфувати від процесу – і це найголовніше!що отримаєш:◎ ринковий гонорар з можливістю впливати на його ріст◎ віддалена робота із фул-тайм зайнятістю, але гнучким графіком◎ взаємодія з Top of mind бізнес-лідерами◎ корпоративні тренінги та навчання◎ експертна команда, яка регулярно обмінюється знаннями◎ менторинг від сініор менеджерів◎ поступовий початок роботи (навчаємо перші два тижні, а не кидаємо у робочий вир)◎ можливість впливати на розвиток компаніїзайнятість: фул-тайм (можливий початок роботи з проєктної взаємодії)цікаво? заповнюй форму!
#утебеєробота Senior Account Manager до Starcom Ukraine | full-time 📍Київ, по системі: 2 дні в офісі, 3 віддаленоStarcom Ukraine – медійна агенція, що входить до міжнародної рекламно-комунікаційної групи Publicis Groupe, яка в Україні представлена медійними, креативними та PR агенціями Leo Burnett, MSL, Performics, Publicis Ukraine, Saatchi & Saatchi, Starcom, Spark Foundry, Zenith.чим будеш займатись:• будувати та підтримувати ефективні комунікації з бренд-командами клієнтів.• відстежувати рівень задоволеності клієнтів стратегіями / плануванням / розміщенням / баїнгом / аналітикою / результатами кампаній.• брати активну участь та вести процеси у рамках розробки медійної стратегії брендів клієнта.• розміщувати та контролювати диджитал рекламні кампанії на підставі узгодженої з клієнтом комунікаційної стратегії.• формувати та своєчасно надсилати звітність для клієнтів з розміщених рекламних кампаній.• ініціювати впровадження нових процедур для покращення та підвищення рівня обслуговування клієнтів.• брати участь у розробці низки послуг для клієнтів.• організовувати та проводити внутрішні та зовнішні зустрічі.📩якщо ти маєш досвід роботи на аналогічній позиції в Медійних та Диджитал агенціях від 2-х років, вмієш планувати рекламні кампанії, володієш диджитал експертизою – надсилай своє резюме @TetianaLiaskovska
скільки ви витрачаєте на самонавчання?буду з вами відверта, я ніколи не сиділа і не рахувала скільки коштують усі мої курси/навчальні програми/консалти, що я проходила. хоча деякі коучі і спеціалісти радять це зробити. думаю якщо додати пару курсів і моє навчання в УКУ, то можна було б купити собі непогану машину😅 знаю, що так у багатьох, адже ось ця межа між ворк-стаді дуже розмита і усі топові спеціалісти з мого оточення, і не тільки, живуть за принципом постійного самовдосконалення. особливо у маркетингу, де є основи, а є динамічні тенденції, на які потрібно реагувати дуже швидко.візьміть собі за правило: навчання — це інвестиція у себе і у такі турбулентні часи, як зараз, освіта може стати вашою крутою внутрішнею опорою. ну і звісно, не кількість, а якість застосування матеріалу відіграє ключову роль, проте і нове змістовне навчання може суттєво вплинути на ваше ціноутворення.так от, мені стало цікаво, а скільки ви орієнтовно витрачаєте на свою самоосвіту у рік. попередньо знаю, що багато, бо десь рік тому проводила якісне досліження для навчального простору і тоді цифри були космос😱хто має настрій поділитись інсайтами/думками у коментарях — радо чекаю, я там активна🤝
мені дуже сумно, що на 3 рік повномасштабного вторгення в Україні досі немає культури кенселінгу і розуміння в «українських лідерів думок» як працювати з кризовими ситуаціями. у які вони самі себе ж і загнали.вчора у профілі власниці українського бренду Cultnaked Марі Фуртас було опубліковано допис про колоборацію з Pepsi. це, звісно, обурило підписників Марі, оскільки компанія PepsiCo відкрито комунікує про свої виробничі потужності в росії і відкрито забороняє згадки про війну навіть у самій Україні. під час пошуку нового рекламного піар-агентства PepsiCo поставила умову: уникати в майбутніх рекламах і комунікаціях будь-яких згадок про війну, бойові дії, агресію, армію, особовий склад (з боку бренду), ЗСУ, не говорити про підтримку України та ЗСУ.доволі парадоксальним є те, що та сама Марі була прикладом інфлюенсерів, що відкрито поширювали збори, комунікували про війну в Україні. нещодавно вона ,навіть,публікувала серію сторіс про те, як її друг-фотограф сфотографував росіянку і Марі з ним активно сварилась і пояснювала, що це толерування терористичної нації.не хочу накидувати негативу на ситуацію, але щиро вважаю, що маркетолог чи піарник бренду мав запропонувати наступний алгоритм дій:1. у жодному разі не видаляти попередні публікації з закликом допомоги Україні, а також український прапорець і текст про війну з шапки профілю Марі2. у жодному разі не видаляти негативні коментарі підписників і в тому числі коментарі де та сама Марія свариться з підписниками3. припинити постити лайфстайл сторіс після того, як в коментарях почався активний хейт ситуації4. ДАТИ ЧІТКИЙ КОМЕНТАР з ПОЗИЦІЄЮ! це найважливіше, тому що зараз не відбувається нічого і це ще більше обурює підписників.якщо для Марі ця колаба ок по цінностям — то так і скажіть, якщо тупанули — так і скажіть! це принаймі чітко розділить людей і сформує хоча б якусь групу підтримки, чи що.на мою суб’єктивну думку, мовчання лише погіршує ситуацію, а сама Марі копає собі яму.ситуацію погіршує і те, що зі сторони Pepsi — це дуже сильний PR-хід. я не вірю у те, що вони хотіли просто нетрадиційну колабу. якби вони хотіли колаби з брендом одягу, погодьтесь, в Україні є більші відомі бренди з цільовою, що краще метчиться з продуктом Pepsi. той самий Cher17, що навіть по кольору пасує🧐я думаю, що Pepsi навмисно обрали такий бренд і такого інфлюенсера, оскільки Cultnaked в більшості працює з іноземним ринком та ринком Америки. до цього інцеденту Марі чітко формувала свої думки на тему війни. і якщо зараз українському бізнесу такого рівня ок співпрацювати з Pepsi, значить і суспільство (принаймі більшість) толерує їх політику «внеполитики»🤷цікаво, що ви думаєте з цього приводу. але з точки зори маркетингу, бо обговорювати Марі нікому не потрібно
сьогодні у цілому світі відзначають день PR-спеціаліста, пригадала собі, що і я на півставки паблік релейшнс спеціаліст😝тому сьогодні залишаю вам 3 ресурси, які почала читати, коли до свого тайтлу додала приставку «PR»: 📌Ogilvy — база, грунт, літосферна плита. купа репортів, розборів кейсів, також є вебінари і серія відео про ідейне лідерство. Ogilvy - всесвітньо відома компанія, що займається рекламою, маркетингом та зв'язками з громадськістю. серед її клієнтів - Dove, IKEA, Burger King, Sprite, Netflix та інші.з мінусів — для того, щоб читати статті повністю, потрібна підписка, але навіть скорочені версії дуже корисні і не водяні.📌 з нюслеттерів люблю цей — Public relations today, купа корисностей щодня, на деякі статті прям залипала та зачитувалась. загалом дуже мотивуюсь до роботи, коли читаю такі ресурси.📌 безумовно український ресурс від богині українського IT-піару Юлії Петрик — PR Pub. проходила курс у Юлі і це було дуже потужно🔥 на каналі зачитуюсь різними цікавими думками Юлі про івенти і інновації в PR-тулзах💪сподіваюсь було корисно, з вас у святковий день гарний донат на ЗСУ і мила реакція на цей допис🥰