Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Американський 🚀 піхотинець
Added 06 Dec 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Number of subscribers: 93 709
Photos: 11,300
Videos: 3,470
Links: 9,450
Description:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman
Source

Американський 🚀 піхотинець | медичнеКоли ця моя фотографія, почала гуляти інтернетом, звісно я поча...

Telegram community logo - Американський 🚀 піхотинець Американський 🚀 піхотинець @usinfantryman1
33 400 Views/Reach 2026-05-02 19:15 Message №19617
#медичнеКоли ця моя фотографія, почала гуляти інтернетом, звісно я почала гуляти за нею і читати коментарі.Хто просто вкрав фото і не тегав нас горіть в пекліІ саме страшне для мене відкриття було - "експертні" люди. Я ніколи не візьмусь судити повний кейс по одному фото, без пояснень учасників події. Тому що не все ясно, не видимий повний обсяг ситуації.І чого тільки ми не читали: комір на шию, на пластикові ноші його і привʼязати до них, не тампонувати бо пошкодите спинний мозок (?) і інші тисячі непроханих порад.Значить, ось реалії кейса, як воно було:Десь близько четвертої ранку нас підняли зі страшними словами: блять, там уламок в шию, піздєц, чувак стікає, його несуть.Бачите, да? Повна трагедія, до якої не кожен медик буде готовий морально, плюс створення паніки така тєма. Як на справді виявилось: Прийшов тіп, не ворушить головою бо страшно, на біль скарг НЕМАЄ, масованої кровотечі теж. Говорить, дихає, при огляді це єдине поранення (НОСІТЬ НАВУШНИКИ І ГОРЖЕТИ). Пораненню пара годин, довго йшов. Надана допомога:ТХА (про всякий, ми не бачимо що всередині), тампонування комбат гаузом, фіксація бандажем (уламка і тампонування) через руку. За три години знаходження у нас маємо дві проблеми - він хоче лягти і починає щось там нити. Рішення:Посадити спиною до себе, притримувати голову і дати відпочити. Начислити 25 декскето. Пробув він у нас 7 годин, ми з напарником почергово тримаємо голову і даємо тіпу подрімати, перевіряємо поранення, неможлива евакуація ніяким іншим способок окрім його ногами. Рішення як його виводити з ускладнених позицій: тримає провідника який йде попереду за плече, провідник ним повертає і керує, щоб не вертілась голова. Успішний вихід, успішний евак і доставка на стабік. Дістали уламок, зашили, зафіксували. Ніяких ускладнень. Ви щось робили б по іншому? Окей. Ми робили як робили. Складнощі були тільки в вузькому проміжку під кінець тампонування - ножиці допомогли. Поранення шиї завжди викликає неабиякий страх. Знаю інструкторів які досі носять кейси в стилі: поранення в шиї - сто відсотків 200.І вчать цьому курсантів. Не вчіть курсантів хуйні, з пораненням в шию рятують і ще й як рятують. Цьомки-бомки тим хто дочитав. Марік, якщо ти це читаєш і воротиш шиєю - ти мені ще винен патч і каву, я все памʼятаю.