Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Американський 🚀 піхотинець
Added 06 Dec 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Number of subscribers: 93 709
Photos: 11,300
Videos: 3,470
Links: 9,450
Description:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman
Source

Американський 🚀 піхотинець | БЗВП та інші пригоди. Частина 3 майже новий рік.Ну що, минув ще один д...

Telegram community logo - Американський 🚀 піхотинець Американський 🚀 піхотинець @usinfantryman1
29 200 Views/Reach 2026-01-14 13:31 Message №19496
БЗВП та інші пригоди. Частина 3 майже новий рік.Ну що, минув ще один день, наче новий рік завтра, але із новорічного тут лише цілий ліс ялинок і привезли мандаринки з олів'є)А тепер трохи про те, що сьогодні відбувалось: хтось на днях, із сусіднього бліндажу, пиздонув, що у нас так собі зарядка... і замість зарядки ми сьогодні зранку бігали десь 7-8 км по снігу (4 кола, завтра буде 5). Щоб зрозуміти навантаження - на третьому колі на гірці ми побачили тіпа, що лежав у снігу обличчям донизу. Спершу ми подумали, що це якийсь прикол старших (бо вони люблять то гранату втіхаря кинуть, то десь розтяжечку поставить, а тут тіп лежав з рукою під собою, наче під ним граната), але це не був прикол, у нього тиск сильно скакнув. Шестеро з нас взяли його на руки, дотягли до бліндажа, передали його далі і побігли собі.Десь за пів години після пробіжки ми пішли на полігон відпрацьовувати штурм точки ворога в парі по двоє (один стріляє - другий біжить і навпаки). Правда, нам ще не видали набої, тому ми відпрацьовували це лише голосом. (абсолютно нормальна практика у всіх збройних силах - dri fire exercise, я коли з кулеметом M249 SAW бігав - мав кричати "СООООО!", А коли з М4А1 - "банг-банг!") Потім ще нас навчали правильним стійкам при стрільбі (правда ми ще кривенькі качечки), а після цього дивились купу відео про вибухові пристрої і шо з ними робити.А от вже після обіду стало +- спокійно, правда нам тут ще довезли трохи екіпірування, потім ще на швидкість гралися в зарядку-розрядку набоїв із рожка, ну і заодно начистили зброю)А зараз ми повечеряли, шось трохи займаємося своїми справами і це, в принципі все. Скоріш за все відбій буде як звичайно, хоча може і досидимо до звернення президента)Із плюсів - сьогодні лише 3 години в броніку лазили і, наче, воно вже трохи легше.Із мінусів - скажена забитість м'язів після вчорашнього гусячого кроку і присідань в амуніції)От так закінчується для мене 25й рік)Я з такими темпами зможу до кінця бзвп написати невеликі мемуари прям, бо щось тексту прям сильно достатньо)Ну а так шо, з наступаючим!)(с) Джокер-бзвписець Американський піхотинець