Source
Американський 🚀 піхотинець | БЗВП та інші пригоди.Частина 2 Full Metal Jacket Ну а от і новий цікав...
29 500 Views/Reach
2026-01-13 14:36
Message №19494
БЗВП та інші пригоди.Частина 2 Full Metal Jacket Ну а от і новий цікавий і, хто б міг подумати, лінивий день)Але день почався ще вчора вночі. Чому так? Пояснюю: у нас в бліндажі є 2 Старших Сержанти, один наш танковий і один для інженерних військ. Обидва нормальні мужики, але Сержант інженерів щось сильно забухав (за всі дні тут ми жодного дня його не бачили повністю тверезим). Вчора, коли приїхав головний начальник - до нас в бліндаж зайшов його зам, побачив бухого в гівно Сержанта і пішов. А вже після відбою, десь о 22:10 зайшов старший по полігону з драгером, задув його, драгер показав десь 2 проміле алкоголю і головний по полігону, знатно виматюкавшись, на вечь бліндаж, протягом кількох хвилин, пішов з цією інформацією доповідати самому головному дядьці. Цікавий факт: з 16 чоловік у бліндажі, добрий десяток нічого не чув, бо хропіли так, що аж гай шумів)Десь за хвилин 30 до нас знову прийшов старший по полігону із запитаннями типу "де брав горілку", а заодно включив голосове повідомлення від найстаршого дядьки, в якому він казав, що буде наказувати нас, якщо Сержант не признається де взяв бухло. Зійшлись на тому, що він привіз алкоголь з дому, після чого його і його речі зібрали, кудись повели, а сьогодні зранку його відправили кудись на передок.Висновок - алкоголь шкодить вашому здоров'ю) Хоча дядька класний, трохи шкода його. А тепер вже про день: день просто супер. За рахунок того, що потеплішало і весь день йде дощ - ми не були на пробіжці, а просто зробили зарядку, а замість стрільби трохи побалакали з інструктором, він нас відправив у бліндажі, а сам поїхав лагодить собі туалет)В бліндажі нам була дана задача проходити такмед і дивитись патріотичні фільми, а я як раз молодець, візьми та накачай на телефони курс з такмеду, всю інфу про танк Т-72 і патріотичний фільм "Цільнометалева оболонка ". Взявши на себе навчання інших, розсаджував їх на ліжко по троє і поки одні дивились медицину, інши дивились про танчик. А фільм я скинув на кілька інших телефонів, тож були зайняті всі)Також сиділи займались збіркою-розбіркою автоматів, їх чисткою, а заодно на швидкість заряджали-розряджали автоматні рожки. При нормі 60 секунд я вийшов на час 51 секунда, так що як мінімум один норматив вже стабільно буде складений)Але поки писав про легкий день - щось пішло не так. Нас відправили сходити за вечерею, а для цього треба було пройти за територію навчального центру і пройти десь метрів 500 по відвертому гівну, де я ледь не залишив своє взуття. Але із плюсів - наш бліндаж хоча б не затопило, бо інженери молодці, а всі інші бліндажі вже у воді.Отакий "легкий" і цікавий день) P.S. ще сьогодні до нас приїхав конкретно наш танковий начальник, котрий мене зарекрутив у ТЦК і його зам: привезли нам всякого цікавого, класно поспілкувались і на завтра пообіцяли старлінк. Але з такою погодою я щось сумніваюсь)(с) Джокер-бзвписецьЯкщо хтось досі не бачив FMJ негайно усунути цей жахливий недолік! "Цільнометалева оболонка" один з найкращих фільмів про збройні сили в історії кіно. Реальна класика, а ДІ Хартман був зіграний справжнім ветераном КМП, який був Дрил Інструктором і тому абсолютно прекрасно передав всю глибину ролі.Американський піхотинець