Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Added 06 Dec 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Number of subscribers: 192
Photos: 610
Videos: 16
Links: 423
Description:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Source

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Книга Еміля" Ілларіона ПавлюкаОцінка: ☀️☀️☀️☀️ЧаПи:— Так, сподобало...

​​"Книга Еміля" Ілларіона ПавлюкаОцінка: ☀️☀️☀️☀️ЧаПи:— Так, сподобалося.— Ні, читалось не складно (після "Маїсових людей" так взагалі).— Я і до цієї книги знала, що не розбираюсь в різноманітних міфологіях.— Мінус один бал за нудну сцену з крабом, мудрість Еміля не по роках та передостанню главу.А тепер відгук. Для мене це передусім історія про дітей і матерів. Бо неважливо, хто перед нами — йотун, ондина чи дев'ятирічний хлопчик, якщо дитина не отримує любові, винить себе та шукає, як це вирішити — це дуже відгукується.— Ти більше ніколи не будеш веселою? — тихо спитав Еміль.— А хіба колись була?Мамине здивування видалось таким щирим, що він аж розгубився.— Колись ти багато сміялася.— Мабуть, було з чого.— А зараз?Мама дивилася кудись у простір. Еміль не перепитував і не квапив. Тема дружби теж була зображена щемко 💔— Він мій поганий друг, — прошепотів Еміль, бо від образи хотілося плакати.— "Поганий друг" — це як гарячий сніг, такого не буває! Він або друг, або поганий.— Просто його ніхто не любить.— От тому і не люблять.— Ні, — уперто стріпнув головою Еміль. — Тому й поганий. Обожнюю в літературі мотив бажання, яке потім реалізується в іншому, частіше негативному, ключі, бо формулювання можна трактувати по-різному.Також мені сподобалася інтрига про брата Еміля. Я днями ходила і гадала, яке ж було його заповітне бажання. Приємно, що моя перша здогадка справдилася 🥳І хоч я взагалі не люблю часові сюжетні ігри (через це навіть третю частину Гаррі Поттера завжди дивлюся із зусиллями 🥲), тут це вплетено дуже цікаво: ці сірники просто грандіозні 🤌👏Найбільше з персонажів сподобався йотун Б'юле. І говорив він прикольно, і доля в нього неординарна ⚡️І ще пара цитат, які мені просто відгукнулися:— Мені здається, спільна біда людей — мислити категоріями "за що", а не "навіщо". "За що" — означає, що все вже звершилося. Отже, будь-які подальші дії — марні. А я прагну все робити "навіщось". Завжди легше залишитися сміливим, коли захищаєш слабкого. Поки читала нічого не гуглила, вирішила сприймати історію як є, слідкувати за сюжетом та пригодами Еміля. Тож врешті, змогла відчути цю історію та співпереживати майже всім персонажам (особливо Булдакову).#відгук 🙋🏼‍♀️