Source
Підслухано український сканлейт | Відчепіться вже від сайтів. Чому останній місяць пости почергово чіпля...
916 Views/Reach
2026-03-17 20:36
Message №1606
Відчепіться вже від сайтів. Чому останній місяць пости почергово чіпляються то за дґ, то за фауст? Таке відчуття ніби всі колективно намагаються потопити одне одного. А давайте ще висмокчемо з пальця, які МІЮ та зенко погані. А чому ні? Ми ж тут уже всім підряд кісточки поперемиваємо. Що за дитяча війна платформ? Я розумію, що обидві платформи зараз нові й змагаються за увагу читача, багато в чому - об'єктивно сирі. Але що ви хотіли? Вони ще не повиходили з альфа-бет. Часто ви бачите щоб на сайтах з багатим фукціоналом, якими активно користуються, нічого не летіло?Мені здається це все переливанням з пустого в порожнє. Жоден сайт ще не попаявся на толері рос чи платних розділах, щоб до них аж так з порогу прискіпувалися. Не подобається ставлення адміністрації — не публікуйтеся. Не подобається дизайн — не публікуйтеся. Не подобається функціонал — запропонуйте зміну або не публікуйтеся там. Якщо ці платформи доки не викликали у вас довіру, просто почекайте, дайте їм встати на ноги, поспостерігайте збоку. Я розумію, усі зголодніли до пліток, але це ну навіть уже не цікаво. По цим двом сайтам уже все що можна було обгризли, обсмоктали й виплюнули.#підслухано_сканлейт