Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба
Added 10 Oct 2021

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба

@ukrpacificus
Number of subscribers: 3 336
Photos: 1,520
Videos: 1,330
Links: 2,390
Description:
Засновник і Голова Українського руху пацифістів Війна це злочин проти людства! Я засуджую військове вирішення економічних проблем! Зв'язок з Миролюбцем напряму: @Kotsaba
Source

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба | ️⚡️⚡️Новини рясніють повідомленнями про напади на людоловів ТЦК, блоку...

Telegram community logo - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба @ukrpacificus
1 030 Views/Reach 2026-02-02 06:39 Message №5191
⚡️⚡️⚡️Новини рясніють повідомленнями про напади на людоловів ТЦК, блокування доріг, спалахи нібито безпричинної агресії в сім'ях та побуті. Це закономірно та природно. Спершу зникає буцімто гарантована владою безпека, потім тепло, світло, вода, каналізація. Потім зникає впевненість, що завтра взагалі колись настане. Психіка як будинок без фундаменту перестає триматися купи: відпадають ввічливість, співчуття, терпіння. Що залишається людям у цій клятій війні всіх проти всіх? Лише жорстоке печерне виживання і, звісно, зростає агресія. Більше неможливо і непотрібно стримуватись. Коли людині нема чого втрачати, вона перестає берегти себе та інших. Зімбардо у своєму «Ефект Люцифера» описав просту річ: щоб звичайні люди почали поводитися як тварини, не потрібні роки деградації. Вистачає кількох годин. Доведені до безтями люди вкрай небезпечні. Небезпечні тому, що стопи та повороти зникають. Коли на тебе полюють, нахабно брешуть, обкрадають, нескінченно принижують, закривають кордони, немає жодних правил, справедливості та виходу з концтабору під назвою «золотий унітаз Україна», - безпричинна агресія стає єдиною і всезагальною поведінкою доведеного до відчаю суспільства... Яке все-одно шукає варіант порятунку. І воно, наше напівзнищене і ще донедавна адекватне миролюбне суспільство, цей варіант знайде у дикій кривавій смуті...😢