Source
Українські оперативні новини 🇺🇦 | Американський телеканал MS NOW розповів про закулісся Білого дому під ...
279 Views/Reach
2026-03-27 16:03
Message №45022
🇺🇸🇮🇷 Американський телеканал MS NOW розповів про закулісся Білого дому під час операції "ЕПІЧНА ЛЮТЬ" в Ірані.Те, що Трамп називає війну вже виграною, — це переважно гіпербола. Це частково пов’язано з тим, що Трамп просто хоче оголосити перемогу й рухатися далі, — пояснив американський високопосадовець MS NOW.
💬За словами чиновника, ця тенденція останніми днями стала ще більш вираженою.«Трампу починає трохи набридати Іран. Не те щоб він про це шкодував чи щось таке — йому просто нудно, і він хоче рухатися далі».
💬Ще один представник Білого дому зазначив, що Трамп почав «відходити» від цього конфлікту і переносить акцент у своїх розмовах та особистій увазі на економіку, внутрішні проблеми та майбутні проміжні вибори.💬Протягом останніх кількох тижнів офіційні акаунти Білого дому в соціальних мережах активно використовували інтернет-меми, щоб легковажно роздувати цей конфлікт.«Відео про війну викликають огиду, є неповажними та огидними», — сказав високопоставлений представник Білого дому в інтерв’ю MS NOW. «Мені за це соромно».
💬У відповідь на запит про коментар директор з комунікацій Білого дому Стівен Чун заявив:«Меми будуть продовжуватися, і ця людина ніяк не може цьому завадити, оскільки не має жодного впливу. Ця людина явно не перебуває в нашій команді і є співробітником нижчого рівня».
💬Те, що Трамп передчасно оголошує про свою перемогу, незважаючи на факти, — не новина. Він вже вдавався до подібного після виборів 2020 року, висуваючи безпідставні звинувачення у масових фальсифікаціях, щоб пояснити свою поразку від Джо Байдена. «Він зрозумів, що може розповісти американському народу про свої відчуття, і, якщо буде достатньо часу, американський народ прийме його брехню», — сказав колишній чиновник Білого дому за часів Трампа. «Просто сказати нам, що війна виграна, недостатньо. Ми маємо це побачити; ми маємо це відчути».
💬Усі нинішні та колишні співробітники адміністрації Трампа, які на умовах анонімності поспілкувалися з MS NOW, зазначили, що в стінах Білого дому вони не висловлюють скептичних думок, побоюючись негативних наслідків.«Так багато людей бояться опинитися в ізоляції, що вони просто "п’ють «Кул-Ейд»" [беззаперечно приймають небезпечну ідею попри її абсурдність] і пливуть за течією», — сказав колишній співробітник Білого дому.
🤝🚀 Підписатись