Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ukraine Pixel | #УкрТг🇺🇦➕🍉
Added 14 Jul 2024

Ukraine Pixel | #УкрТг🇺🇦➕🍉

@ukrcanv
Number of subscribers: 7 055
Photos: 1,580
Videos: 268
Links: 636
Description:
🔗 Спільнота українців на сайті Pixunivers.fun та wplace.live 🧐 Вся важлива інформація, для новачків і не тільки: (ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ) Пропонуйка: @ukrpixelcontact_bot

👥 Number of subscribers

7 055
Average/Day:: -1515
Average/Week:: +5436
Average/Month:: +4030

👁️ Average views per message

1 042
Average/Day:: 2,000
Average/Week:: 657
ERR: 14.77%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 2
Week average: 3
Average per day: 2.3

Logo change history

Name change history

Ukraine Pixel | #УкрТг🇺🇦➕🍉 2025-05-09
Ukraine Pixel | #УкрТг🇺🇦❄️🍉 2025-01-03
Ukraine Pixel | #УкрТг✡️🍉✙ 2024-10-13
Ukraine Pixel | #UkrTg #УкрТґ #УкрТг✡️🍉✙ 2024-09-11
Ukraine Pixel | #UkrTg #УкрТґ #УкрТг 🍉✙ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Перші плани на 2026-й рік.Доброї ночі, любі бійці! 2025-й минув, і, сподіваюсь - з ним усі наші страждання. Але в нас є багато невирішених проблем, які я, як Гетьман Укрпікселя, планую вирішити в найближчий час:Реформа ШаблонеріїШаблонерія, як організований відділ Укрпікселя, зник після подій 9 серпня. Через це ми не могли виправити мілкі помилки на шаблоні, додати нові арти та замінити старі. Але тепер, Шаблонерія буде відновлена зі своїм каналом. Також ми оновимо відбір до неї, і найкращі шаблонери зможуть мати деякий "кар'єрний ріст". Організація Міністерства Зовнішніх Справ УкрпікселяДуже давно, Укрпіксель вів організовану зовнішню політику. Зараз, щоб домовитися про альянс/НАП/тощо, іноземцям та гравцям інших фракцій треба шукати адмінів по діскорд-серверам та чатам. Тому, я планую створити окреме МЗС Укрпікселя, яке буде відповідати за контакт з іншими державами.Розширення Укрпікселя у МайнкрафтЯк я вже казав у новорічній промові, 4 січня ми підемо в похід на давній український геополітичний сервер Юаполіт. Післязавтра там буде вайп, прийде багато так званих сквадів, і Укрпіксель, як фракція, не виключення. Майнкрафт нам може принести додатковий профіт з піару, оскільки піарити Майнкрафт набагато простіше, аніж пікселі, і ми хочемо спробувати. Крім того, це буде вигідно і самому серверу, оскільки наша Піар-нерія, як показала практика, дуже могутня в своїй повній силі. Крім того, ми зможемо попрактикуватися в своїй стратегії, знайти нових союзників. Це також буде випробуванням для нас, оскільки мені та адміністрації фракції прийдеться координувати пікселі та Майнкрафт одночасно. Але ми вже маємо досвід війни на декілька фронтів, тому ми готові.Розширення Піар-неріїЯк вже було сказано вище, Укрпіксель росте в геометричній прогресії, коли піар-відділ працює на повну силу. І якщо піарщиків буде ще більше - ми зможемо повернутися до числа у 2100 підписників на каналі вже в найближчий час.Виконання цих ідей не буде легким, але найскладніші випробування ми вже з вами пройшли. І я впевнений, що спільнота-спадкоємець ПМС зможе більше.Слава Укрпікселю!
Бій продовжується!Вітаю вас, вояки! Ми перемогли московита в битві при фортеці Хохол. Ця битва рівна тільки легендарній битві за Самбір. Вночі Анеста намагався кликати на допомогу всіх, хто тільки є: болгари, мадяри, поляки, сефевіди, турки, рандомні гравці з чату пікселії. По факту, проти Христової Хоругви встав весь сайт. Але, навіть не дивлячись на перевагу ворога в союзниках, Україна змогла дати їм гідну відсіч, і вся Східна Слобожанщина від Білгорода до Воронежа була зачищена од євразійської орди. Ворог досихпір наступає з Заходу, штурмуючи Львів, але це лиш питання часу, коли Українська Піксельна Армія знищить Польщу і встановить Голгофський хрест над Варшавою. Втім, війна продовжується.Ворог сьогодні знову спробує вдарити з усіма своїми можливими союзниками. Тому, о 19:00, ми знову зберемо войс на захист наших земель. До цього ми маємо зачистити максимум наших земель. Ворог вкотре поніс втрати і ниє, що воїни України не здаються. Давайте ж ми не оправдимо його надій.Слава Укрпікселю!
Наступають дні немилостиві...Нажаль, нас знову ролбекнули на Піксмапі. Цього разу адміністрація вимагала від нас додати їх до парламенту, видати адмінку в чаті, а також вкотре забанити половину наших гравців. Подібний ультиматум недопустимий, бо це вже відверте втручання у життя нашої фракції, а подібні вимоги - нагадують вимоги Австро-Угорщини до Сербії перед початком Першої Світової Війни.Тому, мною було прийняте рішення про перехід на сайт pixelya.fun.Цей сайт давно став більш перспективним, ніж піксмап. На цю ділянку вже перейшла більшість тих, хто постраждав від диктатури пм. Крім того, на цьому сайті прямо сьогодні було відновлено ДЗУ - нашого давнього союзника, що розпався ще при війні з русфед, тобто 2 місяці тому. Ми вітаємо подібне, і ще до нашого приходу деякі з наших гравців вже допомагали їм. Також, на цьому сайті Україна давно перебуває в стані Руїни. Існує дуже багато українських фракцій, що поділили між собою нашу Неньку, бажаючи об'єднати її під своїм очолом. На щастя, за 2 дні до цього, я вже встановив з ними контакт. Деякі з них готові повністю увійти в наш склад, деякі на умовах автономії. Втім, ми будемо брати шлях мирного об'єднання, оскільки більшість з цих фракцій - наші минули гравці. Шаблонери, піарщики, нічні рандоми. Та і більше того, 70% цих фракцій у дружніх з нами відносинах, бо вони бажають об'єднатися в єдину Україну на умовах унії/федерації. Є і фракції, що не бажають об'єднання. Крім того, деякі частини нашої держави були окуповані зовнішніми ворогами: поляки, турки, мадяри, румуни.. Отож, завтра, о 19:00, ми влаштуємо похід на Крим, що нині знаходиться під турецько-татарським іго.Слава Укрпікселю!Слава вам, брати мої!
Вибори підійшли до кінця!Пройшло рівно 24 години з моменту, коли почалось голосування. Явка склала приблизно 80% активних гравців Укрпікселю. Зараз, я хочу оголосити, що з відривом в 9 голосів, переміг кандидат Вантуз. Скоро він буде доданий до парламенту, почавши свою діяльність.Також, хочу оголосити, що фракція PortuEmpire стала нашим союзником. Ми сподіваємося на дружні відносини та співпрацю з португальською фракцією. Їхні войси чисельні і приблизно рівні нашим по кількості (~30 чоловік), тому разом Україна та Португалія будуть серйозною силою для пікселів.https://discord.gg/PHSjHSWKnPМайнкрафт-сервер Укрпікселя.Велика кількість людей, навіть за межами нашої фракції, очікують відкриття нашого власного Майнкрафт-серверу, звідки Укрпіксель зможе набрати нових гравців, або евакуюватися туди у разі небезпеки на піксельному полотні. Хочу поділитися з вами деякими новинами: сервер майже готовий. Зроблено декілька аванпостів, налаштовані основні механіки, зроблена основна мапа, і дуже скоро ми стартуємо. За тиждень до відкриття, в каналі буде пост.Слава Укрпікселю!
❗️ТЕРМІНОВО: окупанти розстріляли сімʼю цивільних і захопили дівчинку у заручники задля просування військ рф!В зоні відповідальності Третього армійського корпусу, у районі н.п. Шандриголове, окупанти розстріляли сім’ю цивільних та захопили неповнолітню дівчинку. Ворог використовує її для прикриття своїх груп та подальшого просування на Лиманському напрямку.З радіоперехоплень стало відомо: ще до початку штурму н.п. командир рф з позивним «Балі» віддав наказ на знищення цивільного населення, інструкції діяти швидко і «убивать всех без розбора». Підрозділ ворога увійшов до житлового будинку та розстріляв мирних мешканців, батьків дитини. Росіяни викрали дівчинку й продовжують штурмові дії, утримуючи її в заручниках, аби унеможливити ведення вогню по них.Воєнний злочин у прямому ефірі фіксують підрозділи корпусу. Усі радіоперехоплення свідчать про заздалегідь спланований характер дій противника.Третій армійський корпус та СБУ наголошують: завчасна евакуація з району бойових дій рятує від російських окупантів!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
Доброго дня, браття й сестри!Укрпіксель оговтується після виходу з піксмапу. На щастя, наслідки не такі критичні, якими могли бути. Ми вже адаптуємось до гри на pixelya.fun та wplace.live. І сьогодні о 19:00 ми проведемо перший войс по пікселії, де будемо зачищати Україну від недобитків московитів, турків, поляків та інших її ворогів.Також, мною було прийнято рішення про проведення виборів в парламент Укрпікселя. Ці вибори будуть проведені для того, щоб закінчити дефіцит кадрів серед адміністрації, а також підвищити ефективність вже існуючих інституцій (Шаблонерія, Піарнерія, Модерація і т.д). Для проведення цієї процедури, було створено нового контактного бота Укрпікселя @ukrpixelcontact_bot. Що треба зробити для участі в виборах?Для цього, кандидат має заповнити спеціальну анкету, умови якої мають обов'язково виконуватись:——————————————————————————————————————————-1) Вкажіть свій юзернейм (приклад: @ukrpixelcontact_bot)2) Скільки часу ви готові приділяти Укрпікселю?3) В якій сфері ви готові працювати більше всього:- Піар- Шаблоноробство- Модерація чату- Ведення войсів- Інше (вказати)4) Чи є досвід в цій сфері? Якщо так, наведіть приклади.5) Чи брали ви участь у ворожих до Укрпікселя фракціях? Якщо так, поясніть де і чому.6) Чим ще ви можете бути корисні для Укрпікселя, окрім основного напрямку?7) Поясніть, чому народ Укрпікселя має обрати саме вас?Заповнивши цю анкету, ви підтверджуєте готовність добросовісно допомагати фракції.——————————————————————————————————————————-Через тиждень, анкети будуть опубліковані в спеціальному каналі, і ми почнемо перший тур виборів. У кожного з вас є час провести свою передвиборчу кампанію і підготуватись в цілому.Отож, чекаємо ваші анкети до наступного понеділка, і ваші пристрої сьогодні на войсі.Слава Укрпікселю!
Перемога!Панібраття й панісестри, ми це зробили! В результаті сьогоднішньої битви, було забанено велику кількість гравців так званої РФ по причині проксі. Ворог втратив приблизно 11 гравців (8 - проксі, 3 - за постійне малювання зеток, що заборонено). У цей момент, ми почали успішну контр-атаку. Московит потерпів нищівну поразку.Нам вдалося зачистити Дніпропетровську, Харківську, Луганську та Донецьку області. Союзники росії намагалися врятувати положення, але все, що в них виходило - отримати злив кд від наших гравців.Отож, нині ми можемо діяти спокійно і вивалити всю нашу лють за честь реальних людей, загиблих за Вкраїну-Неньку, на супротивника, оскільки він більше не здатний битися. Московити відповідатимуть за свої слова про Домі та Асмунда.**Я дякую всім, хто сьогодні прийшов на цю вирішальну битву. Хай Господь благословить вас миром❤️Але, війна ще не закінчена, і роботи в нас не початий край. В Криму панують татари, багато артів знищено москалями, а ворог постійно намагається вставляти нам палки в колеса. Отож, завтра ми проведемо войс **о 16:00, щоби розпочати зачистку України від анархії.Слава воїнам Христової Хоругви!Слава Богові і Його народові!Слава Україні!
🇺🇦Офіційна заява парламентаря Даніли:Гордий український народе!Довгі дні й ночі тебе мордують вороги— зовнішні, і на жаль, внутрішні...Довго тебе використовували ті, кому твоє ім'я не значило і копійки..А зараз зрадники знову розділили Україну, яка очікувала миру від поляків.Але чи він прийшов, той мир?Ні! ...замість перемовин, шкідники псевдонаціоналісти загарбали наші землі і підписали з ворогами України, поляками і сепаратистами, новий Андрусівський мир!І зараз вони кричать про узурпацію влади, а самі поклали нашу Неньку у рабські пута, нав'язуючи безглузді умови "перемир'я". Вони ненавидять всіх нас за самим фактом існування і марять знищенням державності України на піксмапі, як такої..Але все зміниться!Скоро, усі наші вороги відчують лють змученого народу!Дізнаються, як пращури Богдана, Мазепи, Залізняка, Петлюри, Скоропадського і Бандери підуть святити пікселі!Вони відчують цей біль на собі!І воскресне Самостійна Соборна Україна, від Сяну по Кавказ, як завіщали Міхновський, Донцов та інші славетні лідери нації!Ми створимо те, заради чого поклали на вівтар перемоги своє здоров'я кращі сини Укрпікселя!І згинуть наші вороженьки, як роса на сонці!Слава Україні!
Чорними хмарами вкрита Руїна..Сталося найгірше. Укрглобал, який воскрес буквально вчора, вирішив по-зрадницьки напасти на нас з усіма своїми союзниками (ПолоніяПМ, Франція, Чехословаччина, Укрвей). Нам повідомляють, що в них, можливо, є проксі. Зрадники України побачили наші успіхи, і захотіли приписати їх собі. Вони побачили, що воскрес Укрпіксель, і вирішили розпочати громадянську війну за владу. Нажаль, ситуація зараз не найкраща: ворог захопив деякі території на Заході та столиці нашої країни. Але це ще не все.Так, вони застали нас зненацька. Так, ми втратили деякі території. Так, ми не були готові до цього. Але, вони виграли лиш битву, а не війну. Саме тому, сьогодні, о 21:00, ми розпочнемо наш контрнаступ з ціллю звільнення наших територій від недоляшків-зрадників. Ми не програємо, бо ми стоїмо на боці Бога.Я знаю, що багато з вас деморалізовані нашим становищем. І, чесно кажучи, мене ця ситуація теж увігнала в сум. Але, знаєте що? Ми маємо битись до кінця. Про наше повернення мріяв не один гравець. Ми знову на порозі двух тисяч підписників. Ми звільнили майже всю Україну, і якби не глиба - ми б вже штурмували Варшаву. Все те, що ми здобули - занадто дорого, аби втратити через лицемірів, яким закортіло влади. Veniemus et videbimus, Deus vincet.
🕊Прощавайте, геопікселі...Між тим, час невпинно йде, і з кожним місяцем «геополітичним» пікселям дедалі гірше. ППФ; ПУФ; ПМ; ПР — усі вони активно гниють, потерпаючи від потоку власних безглуздих рішень. Крім надслабкої технічної реалізації (як наприклад кд0), ні для кого не секрет, що клони ппф (як і він сам) відверто толерують мультиакінг, проксіювання та ботинг, не намагаючись протистояти їм. До слова, не тільки ми помічаємо це, і ви можете в цьому переконатися, спираючись на реальну активність на мапі кожної гри... З цього й витікає висновок, що геопікселі — фактично померли.🔥Саме тому, оголошується похід на інший сайт!Ним є pxls.space . Як бачите, він позбавлений геополітики, будучи схожим на р/плейс зі своїм квадратним полотном. І втім, це не робить його нудним: тутешній онлайн щонайменше не поступається піксельбатлам, де ми грали раніше; тутешні люди на порядок приємніші та креативніші, ніж ті, що бавляться у геопікселях; тут так само доведеться захищатися від загарбництва, що втім не перенавантажене низьким кд — тут він складає один піксель на 30 секунд, зі стаком у 15 хвилин. До того ж, місцева модерація уважна та сувора до шахрайства, а місцеве українство якраз переживає занепад — його вираження просто зникло, і чому б нам не змінити це?Врешті-решт, будь-яка оригінальна гра у пікселі початково задумується як затишна, приємна гра про спокійне малювання по полотну, де тобі не доведеться ночами обороняти клаптик землі, а натомість буде даровано спосіб самовираження.Запрошуємо усіх вас доєднатися до малювання нашого першого арту тут, і бажаємо приємної гри! Слава Україні! 🇺🇦Туторіал на встановлення шаблону в цій грі можна знайти тут.