Source
Ukraine Pixel | #УкрТг🇺🇦➕🍉 | Чорними хмарами вкрита Руїна..Сталося найгірше. Укрглобал, який воскре...
486 Views/Reach
2025-07-05 15:31
Message №11030
Чорними хмарами вкрита Руїна..Сталося найгірше. Укрглобал, який воскрес буквально вчора, вирішив по-зрадницьки напасти на нас з усіма своїми союзниками (ПолоніяПМ, Франція, Чехословаччина, Укрвей). Нам повідомляють, що в них, можливо, є проксі. Зрадники України побачили наші успіхи, і захотіли приписати їх собі. Вони побачили, що воскрес Укрпіксель, і вирішили розпочати громадянську війну за владу. Нажаль, ситуація зараз не найкраща: ворог захопив деякі території на Заході та столиці нашої країни. Але це ще не все.Так, вони застали нас зненацька. Так, ми втратили деякі території. Так, ми не були готові до цього. Але, вони виграли лиш битву, а не війну. Саме тому, сьогодні, о 21:00, ми розпочнемо наш контрнаступ з ціллю звільнення наших територій від недоляшків-зрадників. Ми не програємо, бо ми стоїмо на боці Бога.Я знаю, що багато з вас деморалізовані нашим становищем. І, чесно кажучи, мене ця ситуація теж увігнала в сум. Але, знаєте що? Ми маємо битись до кінця. Про наше повернення мріяв не один гравець. Ми знову на порозі двух тисяч підписників. Ми звільнили майже всю Україну, і якби не глиба - ми б вже штурмували Варшаву. Все те, що ми здобули - занадто дорого, аби втратити через лицемірів, яким закортіло влади. Veniemus et videbimus, Deus vincet.